0 oy
145 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından

Arkadaslar 3 gün oldu doğum yapalı bebeğimin bezinde 2 yerde kan lekesi gibi bir şey gördüm sezeryan doğum oldu komple narkoz alarak doğum yaptım şuan antibiyotik ve parol kullanıyorum onlardan olma ihtimali var mı bebeğe etki ediyor mudur

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal canım başlar da oluyuir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Su ver canım o susuz kaldığını gösteriyor rengide bez emdiği için bezdeki bazı maddeler öyle gosteriyor
tarafından
Ama üç gün olmuş vazgeçtim verme su emzir sadece birde yeni doğruysa erkekse normal canım
0 oy
tarafından
Bebeğin kizmi erkekmj
(72 puan) tarafından
Erkek
tarafından
Kiz bebek icin normal diye biliyorum ama seninki erkekmiş bezindeki leke kan gibi hastaneye götür canım geçmiş olsun
0 oy
(159 puan) tarafından
Bende sezeryan doğum yaptim antibiyotik vesaire kullandım emzirdim böyle bişey olmamıştı.
0 oy
(115 puan) tarafından
Bende sezeryan dogum yaptigimda oglumda boyle lekeler vardi . Dr a sordum normal dedi . Bir kac gun sonra kendiliginden geciyor 
0 oy
tarafından
Benim kızımdada oldu digumdan hemen sonra çok korkmuştum ama bı daha olmadı hiç 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Onlardan degil canim bebeğini bol bol emzr bebeğin yetersiz beslenmesine bağlı vücut susuz kaldığı için oluyir 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 188 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Gulllll816 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 232 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...