0 oy
182 göst.
Diğer kategorisinde (2,416 puan) tarafından

Karaisalı ya bağlı bozcalar köyünde çıkmış yangın. Yeni yapmış şe*refsizler :angry:

Adanada da ara ara elektirik kesiyorlarmis.  Dün akşam kesikti bizim gece 2 de geldi. O da bir sürü arıza kaydı açtım int den oylelikle geldi bence. Ay korkuyorum ya :angry::'( 

Her yer zifiri karanlık idi. Eşim de gece 1 de gelecek işten napacamm bilmiyorum :'(

Batıda yangın bitmiyor doğuda da sel var. Allahım yardımcımız olsun :'( van'ı sel vurmus..

3 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rabbim kötülere fırsat vermesin elimiz kalbimizde  duamız dilimizde Rabbim yardımcıları olsun kansızları kahr eylesin inşallah 
(2,416 puan) tarafından
Amin amin inşallah ♡♡ :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla kıyamet yaklaşıyor insanlık bozuldu doğa bozuldu hava su bozuldu insanlar zivanadan çıktı günahı sevabı bilmez oldular ayıbı ahlaki edebi unuttular para için dinini imanını satar oldular helak olmadan ölmek istiyorum başımıza bı iş gelmeden evimde sakince ölmek istiyorum çocuklarıma pis bir dünya bırakmadan yanginsiz selsiz dünya olmadan hayasız edepsiz arsız insanlar olmayan dünya bırakmak istiyorum ama imkansız Allah imanimizla ölüp öteki dünyada cenneti bahsetsin Allah yardımcımiz olsun vatansız bayraksiz bırakmasın rabbim
(2,416 puan) tarafından
Amin cnm bnm aynen valla :(
0 oy
tarafından
Evet bende şuan kaynanamgildeyim karaidalidaki yangını görüyorum hava pembe oldu resmen
(2,416 puan) tarafından
Ablam ınstagramda LİNK atmis da cayır cayır nasıl yaniyo :(
Su Afgan ile pakistanlilar gelmese bitecek de :( gelen gelene ;@
Tayyip bey kafamıza çay firlatmaktan gelen mültecilere dur dese hersey bitecek

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu

381,409 soru

11,418,526 cevap

34,975 kullanıcı

...