0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Kizlar uyuyamıyorum üzüntüden yangın bölgelerinde yaşayanlar  durumlardan hsberinz bilginiz  vardır  neler oluyor oralarda gece  helikopterler  çalışabiliyor  mu nette doğru haberle  yalan haberi ayıramıyoruz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece helikopter yangın araçları kesinlikle müdahale etmiyormus can kaybı olma ihtimali çok yüksek görme gücü olmadığı için sabaha kadar yangının yanışına şahit oluyorlar yazık ya Allah yardım etsin inşallah
(462 puan) tarafından
Geceden sabaha kadar büyük  bir alana yayılır zaten sabahtan aksama kadarda  kontrol altına alınamıyor kısır  döngü  ALLAH YARABBI BIR YAĞMUR  YAGDIRSA
tarafından
Keşke sabahtan beri ettiğim tek dua yağmur yağması rabbim bir yagmur indirse bu garibanlara yardım etse:(

Haber dinledim adam kendi köyümün yanışını sabaha kadar helikopter gelene kadar izliyoruz dedi yani gece müdahale etmiyorlar dedi içim çok yandı :(
(462 puan) tarafından
N asılönecek  çaresiz kaldık imkanlarda sınırlı  Antalya'daki bi tanıdığım var poyraz var diyor oda çok etkili yangının  genişlemesinde ülke kule dönecek  can kayıpları  olmasa AllAH a emanet  bütün canlar
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Kayinbabamlar muğla dalar... yangın yerlerine  havadan müdahale yokmuş köyler boşaltiliyirmus ki onların koyu boşaltıldı.insanlar kendi çabalarıyla  uğraşıyorlarmış  zor çok zor 
(462 puan) tarafından
Aman yarabbi yangın cok büyük bir alanda ne helikopterin suyu yeter ne itfaiyenin heryerin aynı anda  sulanması gerek buda yağmurla olur yağmur duası edelim
(1,664 puan) tarafından
Olsa belki yeter ama yok ne yazık ki...
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Gece helikopter sesi duymadım hiç. Gündüz vızır vızırlar ama. Şimdi de siren sesleri var itfaiye. Haber takip etmiyorum, yangın yerine yakınım. Evimin üstünden uçak da geçti kaç defa , helikopter zaten en çok sesini duyuyorum, görüyorum. Dumanaltı oldu her yer tek bildiğim bu
(462 puan) tarafından
ALLAH Yardım etsin oradakilere  sizlere ben kutahyadayken cok üzüldüm psikolojim çok bozuldu
0 oy
(5,366 puan) tarafından
TV kanalları üzerinde durmuyo ama internette öyle videolar var ki yangında resmen can pazarı köylerde insanlar hayvanlar perişan oldu halada oluyorlar . Bende senin gibiyim aklımdan hiç çıkmıyo  . Yangın o kdar büyük ki karadan imkanı yok yaklaşılmaz. Ankaradayım ama yüreğim oradaki insanlarla aynı atıyo. Çok üzücü çok
(462 puan) tarafından
Bende uyuyamıyorum  ne karadan ne havadan müdahale cok zor yağmur söndürür  anca  insan eliyle imkansız sönmesi
0 oy
(177 puan) tarafından
Hava şartları çok kötü nem yok çok sıcak gündüzleri dışarı çıkamıyoruz o derece yangın bölgesindekileri düşünemiyorum yerel instagram sayfaları var sürekli haberdar oluyoruz gece havadan çalışma olmuyormus itfaiyede her yere gidemiyor inşallah bir an evvel söner 
(462 puan) tarafından
Antalyanin kendi sıcağı birde yangının  sıcağı  ALLAH YARDIM  ETSIN
(177 puan) tarafından
Aşırı sicaklar ve yangın tam nasıl denk geldi ruzgarda var çalışmaları çok zorlaştırıyor yağmur da yagmuyor uzun süredir toprak da ağaçlarda çok nemsiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 214 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu

381,057 soru

11,407,829 cevap

34,943 kullanıcı

...