+1 oy
819 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evet hanimlar bosandik ve bitti. Salona girmeden önce esim çirkinleşti iyice cocugu senden alicam 1 yasini gecsin görürsün neler soyledi neler ama biliyordum ki kizimi bana vericekler ve mahkeme kizimi bana verdi ben kazandim. Hafta sonları görecek babasi ama ben oyle bisi yapmadim kendisine istedigin zaman gorebilirsin dedim. O ise mahkemeye cocugu almak istedigini soyledi ama ben aldatmayi herseyi ortaya koyduğum icin mahkeme ona vermedi vermezdide zaten. Ondan hic bir sey istemedim evimizin olduğunu soyledim mahkeme zaten yari yariya bolusturdu simdi ev satilicak paranin yarisi onun yarisi benim cocugumada 200 tl her ay para vericek ihtiyaclari icin ama o konuda da anlastik ne kadar ihtiyaci olursa o karsiliycak evet kızlar 3 sene tam 3 senr evli kaldim neler cektigimi bir ben bir Allah biliyor ailesinden cektim kendinden cektim en sonunda aldatildim simdi hayat bana güldü ve ne kadar icinde burukluk olsada bir yandan mutluyum çünkü hayatımin sonuna kadar onu cekemezdim. Simdi kendimi kizima verme vakti her zaman oldugu gibi kizim icin yasiycam....

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailen yanında mi peki Allah yardımcın olsun bir destekçin varmı 
tarafından
Evet canim annem ile yasiycam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayirlisi olsun hakkinizda kuzum 
tarafından
Saol bitanem Allah razi olsun
0 oy
(48,683 puan) tarafından
sen ve kizin icin hayirlisi olsun canim Allah bundan sonra yuzunuzu guldursun. nafaka 200 lira saka gibi
(48,683 puan) tarafından
babasi odemeyebilir karsilamayabilir cocugun masrafi 200 olur mu ya
tarafından
Karsilamasin kuzum eger oyle bosi yaparsa kizimin arkasindayim calisir cabalar bakarim
(1,106 puan) tarafından
Ne iş yapıyor geliri ne kadar ki 200 tl bağlanmış
(48,683 puan) tarafından
tabiki bakarsin canim senin icin demedim genel anlamda cok az sadece kadin bakmak zorunda degilki
tarafından
Geliri asgeriden bi tik ustu ama borclari krediler oldugu icin düşük yani
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
tarafından
Amin canim benim
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun cnm.daha güzel günler seni bekliyor inşallah 
tarafından
Amin canim aminnn
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım yolun açık olsun inşallah eşin aklı başında davranır bundan sonra sana ve yavruna zarar vermez Allah korusun sizi 
tarafından
Amin canim inşallah insallah çirkinleşmez
0 oy
(149 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah canım
tarafından
Amin canim Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Bundan sonra ki hayatın güzel olur inşallah  .....
tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun inşallah 
tarafından
Insallah kuzum cok saol
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım

Rabbim evladını sana, seni de evladına bağışlasın inşallah
tarafından
0 oy
(375 puan) tarafından
Hayırlı olsun hakkınızda inşallah. Geçmiş olsun.  Güçlü durusunuz hoşuma gitti. Şimdi alacam falan dediğine bakmayın. Iki gün sonra başkasıyla evlenince almaz zaten. Kızınızla mutlu bir ömür diliyorum size .
tarafından
Amin canim evet ezicek sandi beni ama ben kizim icin herseyi yaparim
0 oy
tarafından
Hayrlisi olsun hakkinda cnm nerede kalicaksn cnm ailenlemi kalicaksn peki
tarafından
Saol canim evet annemle kalicam
tarafından
Hakkinda hayrlisi olsn canm ne gzl annen acmis sana kapısını
tarafından
Amin canim xok saol
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Allah'ım sana öyle güzel kapılar açsın ki çektiğin bütün acıları unut ❤️ hayırlı olsun canımmmm
tarafından
Allah razi olsun kuzum benim amin ❤
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısi olsun canim. Ailende arkandaymış kendine bir düzen kur is hayatına kendini daha genc hissedersin
tarafından
Evet canim inan evliyken kendimi 60 yasinda biri gibi hissediyodum mahvetti beni
tarafından
Sana yaşadıklarini yaşamadan ölmez o var ya aşırı pisman olucak canim
tarafından
Sürünsün inşallah
0 oy
tarafından
Eşin de hem aldatmış hem de yüzsüz yüzsüz üste mi çıkmaya çalışıyor.masallah ne kadar olgun birisin. İnşallah hayat bundan sonra hep güzel günler göstersin hem sana hem kızına. 
tarafından
Allah razi olsun kuzum
0 oy
(1,691 puan) tarafından
neden 200 tl canim ya sen kendi hakkinida talep etseydin bebisinkinide 200 nedir allah askina bebisin bi bezine yetmez 
tarafından
Ben kendime sadece evin yarisini istedim ki kanunda mal ortak oldugu icin kendileri verdi bizde satip yari yariya alicam onuda kizim için onun parasini istemedim cunku evliykn 1 kurusun bile hesabini yapardi 200 iste benek ya aslinda 500 falan olması gerek ama oyle kqrar verildi babasida tum ihtiyaclarini karsilqrim dedi
0 oy
(256 puan) tarafından
200tl nedir Allah askina. Sen neden babasina güveniyorsun hala karşılayacağım dedi diye karsilarmi başkasını bulunca. Ama mahkemenin hatasi hesaplamasi gerekirdi bir bebek aylik asgari kac tl harcar diye
tarafından
Babaya neden guvendim kizini sever eder karsilarda ama kanun ne diyosa o biliyosunuz hem bakmazsada ona kalmadi kizim benim kapi gibi annwsi var arkasinda ben bakarim
0 oy
(548 puan) tarafından
Bu kadar basit işte.insanlar neden boşanmayı gözünde büyütüp anlamıyom.olmuyosa olmuyordur.mutsuz yuvada çocuk büyütmek anlamsız.ittirerek götürdükleri ilişkide çocuklar dha mutlu olcak saniyolar.evlilik kdar bosanmakta helal.hatta sünnet.peygamber efendimizin sevmediği sunnetlerden biri.yinede rabbim kimsenin huzurunu yuvasını bozmasın.Amin
tarafından
Kendi konfor alanlarından çıkmak istemedikleri için çocukları bahane ettiklerini, içlerini bu şekilde rahatlattiklarini düşünüyorum. Eğer ayrılırsa nerde yaşayacağım, insanlar neler diyecek, çocuğuma  maddi olarak nasıl yetecegim gibi şeylerle karşılaşmamak için katlaniyolar. Halbuki o çocukların içlerinde kopan fırtınayı gorebilseler keşke.
tarafından
Evet canim cunku 7 24 evin icinde kavga cocugumu oyle buyutemezdim aynen oyle evlenmek kadar ayrilmakta dogal yani kotu bisi degilki
tarafından
Evet kuzum aslinda oyle çocuklarını mutsuzluga suruklediklerin farkinda degillwe sirf cocuk babasiz buyumesin diye o çocuklarını psikolojisini bozuyorlar
(548 puan) tarafından
Aynen öyle farkında dgil saniyoruz ama çocuklar herşeyin farkında . şiddet meyilli veya içe kapanık yetisyolar ve farkedene kdar çok geç oluyo.halbuki medenice bitircen çocuk annede de olsa babada da olsa isteyen istediği zman görür ne ihtiyacı varsa kimin durumu el veriyorsa o karsilasa ne güzel olurdu ama malesef.fazla iyi düşündüm galiba bu 9lumleri gördükçe bu imkansız geliyo insana
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Yolun açık olsun inşallah
tarafından
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Herşeyi karşılayacak sozune sahsen pek inanmadim is ileriye gidince keske nafakayi biraz yuksek talep etse idin

Hakkinda hayirlisi olsun
tarafından
Onu taniyosam kizi icin karsilar biz bes beter olduk ama o kizina düşkündür hem bakmazsada bakmasin kuzum onun kapi gibi annesi var bakarim ben ona

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 260 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,857 göst.
7 Nisan 2023 Aile kategorisinde Rabiaerik (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,346 göst.
0 oy
44 cevap 2,796 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu