0 oy
385 göst.
Diğer kategorisinde (785 puan) tarafından

16+2 günlük gebeyim 3.cü kez kız annesi olucam Allah'ın izniyle çok mutluyum <3rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah çok şükür bebeğim gayet saglikliymis resmen elini kaldırıp bize el salladı bal kızım anne bak burdayım der gibi <3 ama şu çevrenin abuk subuk tepkisi yokmu çıldırıyorum öyle abuk subuk konuşan insanları duymamaya karar verdim:)sizde durumlar nasıl kızlar 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesin demişlerdir ana gene mi kız heyallah  e olsun kız da evlat ya :D 

Hayırlı evlat olsun tatlım 
(785 puan) tarafından
Ayy aynen valla hiç sorma canım Oyle söyleyenlere bundan sonra elinizden geliyorsa siz erkek doğurun diyecem:)amin canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
He bu da kız neyse bur dahaki oglan olur artık

Sevimsizler boyle derler
(785 puan) tarafından
Boş boş konuşan insan çok işte
-Reklam-
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bir oğlum var ikinci bebeğe Allah büyük diyoruz :D boşver boş konusanlari 3 kızı olan ve onlari ahlaklı yetiştiren anne baba cennetle mujdelenmistir ...... Bunun mutluluğu sana yeter 
(785 puan) tarafından
Öyle valla canım inanki cinsiyeti ne benim nede eşim için önemli değil önemli olan yeterki sağlıklı ve hayırlı evlat olsun ha Gönül ikisinide tatmayi elbet ister ama rabbim bize kız evlad nasip etti okadar evlâd hasreti çeken insan varken ben asla kız oldu diye üzülüp nankörlük edemem ki rabbim herkese nasip eder inşallah:)
(14,025 puan) tarafından
Amin inşallah. Bana da dua et bir oğlum var isterim ki birde kızım olsuuunnnn
(785 puan) tarafından
Rabbim gönlündekini nasip etsin inşallah canım ❤️
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Maşallah ❤️❤️ darısı bana :woot:

(785 puan) tarafından
Anaamm sendemi hamilesin canım:)
(4,875 puan) tarafından
Yok henüz kalma yolunda ilerliyorum :)))
(785 puan) tarafından
Hadi ozaman hakkında hayırlısı olsun canım rabbim gönlündekini nasip etsin ❤️
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Allah İn sevdiği kulusun maşallah. Her insana nasip olmuyor kız evlat sahibi olmak hemde 3.kez..sağlıkla kucagına alasın canım. 
(785 puan) tarafından
Amin kuzum benim inan bana okadar boş kafalı insanlar varki sizin gibi bilinçli insanlarla konuşmak çok iyi geliyor insana❤️
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Hayirli olsun canim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsinn :)

(785 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Kız deyince olsun olsun üzülme diyorlar sanki üzülüyor muşuz gibi ")) abidik gubidik insanlar çok ") sağ salim sağlıkla gelsin inşallah bal kızın ❤❤❤❤
tarafından
Benimde ikinciye kızım olacağını öğrendiğimde aynı tepkiyi vermişlerdi ben üzülmüyorum siz kendinize bakın dediydim ") bu gelinde pek sivri dilli dediydiler oh olsun "D iyi kide kızlarım var benim canımın ici onlar üçüncüye oğlum oldu ne değişti eli ayağı düzgün azadan noksansız akli sağlığı yerinde olsun yeterki evlat bu hiç ayırt edilebilir mi
(785 puan) tarafından
Hah işte aynen bende bunu düşünüyorum kız ile erkeğin arasındaki tek fark cinsel organ okadar öteki türlü evlad sevgisi bir anne baba için kız olsun erkek olsun ikiside aynı bence
tarafından
Ayenn öyle ben oğlum ilk doğduğunda altını açmasam kız derim bunada diyordum ") kız dan gönüllü bir gör teyzesi nazlim nazlim bir hâller göz suzmeler "D insan nasıl sevmez ne farkı olabilir inşallah her biride hayırlı evlat olurlar da ana babalarının yüzünü yere getirmezler en en en önemlisi bu zaten kaderleri gzuel olsun hayırlı evalt olsunlar yeterki
(785 puan) tarafından
Maşallah kuzuya❤️aynen öyle canım rabbim evladlarimizi vatanına milletine bayrağına anne ve babasına hayırlı evlat olmayı nasip etsin hep iyi insanlarla karşılaştırsin inşallah
tarafından
Amiinn amin inşallah
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Ayyyyy 3. Kez kiz mı doguracaksınnnnn 

Bakkk yaaaa bi erkek doguramamışsın

Amannnn herkesin bi oğlu  olmalı

Tühhhhh neyse hayırlısı  olsunnn...

Oğlun olaydi iyiydi ama neyse sağlıklı  olsun onemli olan o cınımmmmmm gibi gibi gibiiiiii...

Rabbim sağlıkla  almayi nasip etsin kucağına..kiz annesi olmak ayricalıktir rahmettir... rabbim hakkiyla yetistirmeyi nasip etsin.
(785 puan) tarafından
Ahahahh:)valla aynen senin yazdığın şeyleri duyuyorum çok değişikler valla

Amin canım benimde tek dileğim o❤️
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy seni o kadar iyi anliyorum ki bende 3 prensesss annesiyim cinsiyeti soylefigim yaaaa iyi baklm bidahakine dediler sanki bn erkkk icin diguruyorumda lafi onlara dustu cok sinirimden aglamistim
(785 puan) tarafından
Ya evet insanlar iki kız olunca sanki üçüncüyü erkek olsun diye doğruyoruz zannediyorlar ne değişikler yaaa valla gıcıklar bundan sonra ben öyle diyenlere elinden geliyorsa sen erkek dogur diyeceğim
(4,152 puan) tarafından
Bn direk biz memnunuz siz niye dertlendiniz anlamiyorum diyorum sesi kesiyolar
(785 puan) tarafından
İyi kapak valla dur bende öyle diyeyim:D
(4,152 puan) tarafından
Aynnenn canm cit cikmiyo :-)
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Masallah canım. Rabbim cennet kapısını aralamis girmekte nasip olsun insallah. Sağlıkla büyüsün evlatların 
(785 puan) tarafından
Amiin canım benim teşekkür ederim bu güzel dileğin için ❤️
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Rahmetlik babannem hep derdi ki Allah sevdiği kuluna kız evlat verir. Cunku kız evlat cennet meyvesidir cennet kapısıdır derdi. 
(785 puan) tarafından
Babanneniz ne güzel bilinçli bir insanmış keşke herkes böyle bilinçli olsa
0 oy
tarafından
Sağlikla gelsin insallah.  Bende 2 ay sonra kız anası olacağim insallah dort gozle bekliyorum ☺☺❤❤❤
(785 puan) tarafından
Amin canım sende sağlıcakla kucağına al kızını inşallah ❤️
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Maşallah benim de bir kızım var. Ama geniş aile seviyorum çocukken zor da sen onları büyüyüp serpilip evin içinde yaşarken gör bı de bence çok güzel bir duygudur :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin olanlara da güzel bir ömür nasip etsin ♥️
(785 puan) tarafından
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm

İnşallah sağlıcakla doğar 
(785 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah ❤️
0 oy
(7,188 puan) tarafından
Eltimin üç kızı vardi benimde kızım olacagini duyan herkes bir aval aval bakıp sonrasında olsun eli ayağı düz olsunda diye yanıt vermişti o kadar aptalca bir tepki ki ilk evladın ve sana olsun deniyor velevki beşinci kızım olsun sana mı derdi düşecek bu boş boğaz insanlardan nefret ediyorum... 
tarafından
Benim kayınbaba da ağzını büküp ehh falan demişti kaynanam zoruma gittiğini düşünüp teselli ediyordu sjsjsjsj şimdi ailede en sevilen torun kayinbabam ölüyor ona resmen. Şu zihniyet biteydi bı an önce
(785 puan) tarafından
Keşke ama biteceğini hiç sanmıyorum
tarafından
Bitmez bitmez 21.yuzyilda hala cinsiyetin mesele haline gelmesine şaşırıyorum vallahi ne diyim
(7,188 puan) tarafından
Benim kayınpedermde erkek olacak hissediyorum diyordu kaynanam kız olduğunu duyunca şaka yapıyorsun dimi diye inanmadı şimdi benim kızım için kaynanam diğerlerini de çok seviyorum ama bu başka diyor hele kayınpederm bayramda diğerlerine ne veriyorsa kızıma iki katını veriyor gizliden :) aşırı seviyorlar ..
(785 puan) tarafından
Ne güzel işte demekki cinsiyetin okadarda mühim olmadığını baştan kabullenseler
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Keşke bnmde 3 kızım olsa yaa cok özendim :) rabbim onlara hayirli ömürler versin inşallah ..
(785 puan) tarafından
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Rabbim hayırlı evlat hayırlı kul olmayı nasip etsin inşallah benim 2.ye de kıza benziyor dedi doktor duyan

hayırlısı olsun canını sıkma ha sağlıklı olsun da 

Tuh bi de oğlun olsaydı yeterdi ıyi olurdu

Aaa ben erkek hissediyodum seninkini vs vs diyo sanki üzülüyormuşum gibi ☺️ Allah layıkıyla yetiştirmeyi nasip etsin inşallah 
(3,695 puan) tarafından
Illa ki ister insan ikisini de tatmayı ama rabbim nasip etmişse bir bildiği vardır mutlaka. Cahilce düşünüyorlar bi nevi Rabbimin verdiğini kabullenmemek olur bu
(785 puan) tarafından
Evet canım bildiğin nankörlük o kadar çok evlat hasreti çeken insan varken
(3,695 puan) tarafından
Rabbim isteyen  herkese nasip etsin inşallah canım benim. Evlât hasreti çok zor. Teyzem annem bana hamikeyken evlenmis ama nasip olmadı ona anne olmak...
(785 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım işte bu yüzden Allah'a şükretmek lazım bize anne olmayı nasip ettiği icin
(3,695 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 2,010 göst.
25 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde İncitanem16 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 242 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde ❤ Gülüşü Huzurummm ❤ (1,318 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 456 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,249 cevap

34,818 kullanıcı

...