0 oy
271 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar eşim hasta çok fena grip. Korona testi yaptırdık negatif çıktı. 3 aylık kızım var. Annemler de bizim eve çok yakın oturuyorlar. Eşim dedi ki ben baya hastayım sen kızı al annende kal çocuğa bulaşmasın diye. Ben de tamam dedim ilk defa annemde kalcam nerdeyse evlendikten sonra. 4 gecedir kalıyorum bugün 5. Gece olcak. Eşim her gün geliyor iş çıkışı çocuğu goruyor burda yemek yiyoruz. Teyzemler falan duydu bunu neden annende kalıyorsun kavga mı ettiniz eşinle diyorlar. Bugün de babam demiş anneme kaç gün oldu neden kalıyor kavga mı etmişler falan . Bu düşüncelerden çok rahatsız oldum yarın gidicem evime.

12 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Şunu anlamadim eşin bulaşır diye sizi annene gönderiyor ama aksaamlari neden sizle yemek yemeğe geliyor ☺️
(1,271 puan) tarafından
Çocuga dokunmuyor canim kaç gündür opemiyorum diye içi gidiyor :)
(1,718 puan) tarafından
Aklımda ki tek soru :))
tarafından
Sjsjsjsjs
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
İnsanlar öyle cnm herşeyde bı bokluk ararlar 

Biri demese öbürü illa der
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Maden eşin hergun geliyor sizle yiyyor ne anladın ki evden gitmekten bir fark olmamış evinde kal gefke yok orda kalmana konuşurlar heryerde böyle malesef
(1,271 puan) tarafından
Canım evde olunca çocuğu eşim alıyor hep ben iş güç yapıyorum şimdi çocuğu alamicak anneme geleyim de rahat edeyim dedik. Buraya geliyor uzaktan bakıyor çocuğa yemek yiyip bahane ile çocuğu gorup gidiyor. Dokunmuyor hiç içi gidiyor kaç gündür opemiyorum diye :)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Eşin geliyor yemek yiyosunuz çocuğu görüyor. Niye evden ayrıldın o zaman onu anlamadım ki 
(1,271 puan) tarafından
Canım evde olunca her şeye zor yetişiyorum çocuğu çoğu zaman eşime veriyorum ben iş güç yapıyorum. Şimdi eşim hasta çocukla çok ilgilenmeyecek ben yetisemicektim birinde çocuğu alırsa çocuğa da bulaşır dedik. Burda gelip görüyor çocuğu hiç dokunmuyor
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Kız aynısı bizde de oldu eşim kal dedi kaldık 2 3 gün en son dayanamadım dedim koronaysan da hep birlikte olalım kendi evim gibi olmuyor dedim gittim evime 
(1,271 puan) tarafından
Valla ne kadar burada rahat da olsam kendi evim gibi yok doğru söylüyorsun canimm
0 oy
tarafından
Insanlara laf olsa abarta abarta konuşsalar dedikodu yapsalar onu istiyorlar. Boşver takma
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Demedim mi canım neden olduğunu keyfinden kalmıyor ya rahatsız mı olmislar yani kendi kızlarından sonuçta eşin geliyormus  yemeğe  bişey olsa sezilir heralde millet hep aklı fitnede
0 oy
(48,683 puan) tarafından
madem esin geliyo o ayri odada dursun siz evinizde durun
(1,271 puan) tarafından
Ben her şeye tek yetişemiyorum ki eşim çocukla ilgileniyor ben iş güç yapıyordum şimdi coxuu kucağına qlamixak rahat edelim diye geldik ama
(48,683 puan) tarafından
anladim canim. bizde esim korana olunca 10 gun annemlerde kaldik bende komsular.laf eder diye dusunmustum hep
0 oy
tarafından
Git evine evinde kal gerekirse iş güç yemek kalsın en bak cocuguna eşin de iyileşir birkaç güne o zaman yaparsın herşeyi 
(1,271 puan) tarafından
Aynen kuzum gidicem burda rahat ediyordum ama yetti artık:D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Malesef hepimizin aklına aynı şeyler geliyor
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Annende kalıyorsun ama eşin hergun gelip yemek yiyor sizinle burayı anlamadım valla evde de bir odaya çekilip kalabilir sonuçta.tabiki annende kalabilrisin bu en doğal hakkin oraya takilmadim eşin sizi gonderip her gün gelmesi tuhaf 
(1,271 puan) tarafından
Rahat edelim diye gönderdi canım çocuğu falan alamicak evde iş güce yetişemiyorum pek öyle olunca burda çok rahatım resmen gidesim yok da rahatsız oldum bu düşüncelerden
(7,441 puan) tarafından
Hastayken almasın çocuğu canım çekilsin yatsın dinlensin odada hepimiz tekiz evde ama çocuk olunca iş güç derdine hiç dusmuyorum ne zmaan olursa olur iş bırak
(1,271 puan) tarafından
Acemiyim ya canım bir de açıkçası çok zorlandım ilk çocuğum biraz da mızmız hep destekçi arıyorum yanıma :(
0 oy
(7,681 puan) tarafından
Ben annemdeyim 1 ay annemde kalcam bi babayiğit çıksın da ağzını açsın bakayım başta annem ağzının payını verir
(1,271 puan) tarafından
Ohh süpersin canım. Valla düşünmeleri bile moralimi bozdu açıkçası kime ne yani her şey olabilir fesat düşünmek gibi biraz
(7,681 puan) tarafından
Aynen ya üzerine vazife olmayan kişilerin yorum yapmasina da gerek yok bence. Benim eşimin halasının kızı annesinden çıkmaz kız orduda annesi istanbul 12 ayın 10 ayı annesinde kadın gelmesinler diye 4+1 den kendi evini kiraya verip 2+1 eve taşındı kiz hala annesinde 2 küçük bebesini annesine kardeslerine baktiriyo. ama o halası eşime gelmiş,  benim için neden hala evine dönmedi demeyi kendine hak görüyor. Esim de sen kendi kızına bak bir gitti 4 geldi 9 kişi aynı evde yasiyonuz demiş susturmus. kadin kendine bakmadan fitnelik sokmaya çalışıyor boş yapıyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 240 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elifiniz (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 533 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 284 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.