0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Panik atak olanlar varsa bide lurfen gelin konusalim bende panik atak geçirdim senlerce neler çektim nasıl kurtulduğumu anlatabilirim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende kaygi bozuklugu ve anksiyete var .Nasil gecirdin ?? 
tarafından
Vazgecmiyorum ama Cok kotu hissediyorum bazen maalesef .Gecmemesi canimi acitiyor .Namazda gelen vesveseler beni delirtiyor .Niye huzurlu huzrulu ibadet edemiyorum diye kendime kiziyorum.Bir ton sey geliyor aklima .İnsallah gecer kardesim insallah .Cunku bazen dayanacak gucum kalmiyor.Aklima su bile geliyor .Mesela diyorum seytan benim aklima bu kadar kolay vesvese veriyorsa , ölum aninda da beni kolayca kandirabilir , imanimi alabilir belki de diyorum .bu sefer de ona uzuluyorum .
(23 puan) tarafından
Bunlar birtek sende yok csnim benim bendede var ama şöyle düşün  o boş eve girmez anladinmi ne demek istediğimi demeki sen doğru yoldasin gecicem insallh inan bana
(23 puan) tarafından
Atlatacaz insallh bol bol  selevat getir
tarafından
Evet insallah atlatiriz kardesim insallah .Ya bazen anlam veremiyorum.Beden baskasi degil de ben bj kadar okb oldum diye .Ama seytan bos durmuyor ve bos eve girmiyir.İbadet etmeden once okb falan yoktu resmen .Ne zaman ibadet ettim, kapandim seytan bulasti iyice.
(23 puan) tarafından
Boş eve girmez kardeşim demeki sen doğru yoldasin
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Bende de panik atak başlangıcı var galiba kendimden şüpheleniyorum :(

(23 puan) tarafından
Canim benim Rabbim yardımcın olsun insallh dinimizle meşgul ol en güzel tedavi onda
0 oy
(134 puan) tarafından
Evet anlat bendede var çok berbst 
(23 puan) tarafından
Namaz kılarak Kur'an okuyarak geçirdim ilaç kullandım senelerce inan ilacı bıraktıktan sonra yine geliyordu o hisler  ama şuan gelse bile takmıyorum
0 oy
(945 puan) tarafından
Bende panik atak geçiriyordum 2 senedir olmuyor şükür. Kendiliğinden bir anda kesildi. Sanırım biraz psikolojinin iyileşmesiyle de alakalı. Annemle barıştıktan sonra düzeldi diyebilirim. Sanki bilinçaltım, onun beni sevmesini istemiş, sevmediğini düşünerek böyle yapıyormuş gibiydi. Çok kötü ataklar yaşıyordum, allahım o günleri tekrar yaşatmasın çünkü bir evladım oldu. Onun o halime tanıklık etmesini istemiyorum. Allahım kimseye yaşatmasın
(23 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,766 puan) tarafından

Aleyküm slm. 3 yıldır bende çekiyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bsraknc6544 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 224 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,700 puan) tarafından soruldu