0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Bazı insancıklar belki SONRA bu konu içinde sen degilmiydun deyecek ama 

Koltuk tskimin kırık ortumak için yastık kouyurujm artık 

Yatagim kırıldı 

Bulaşık makinesi hurda 

Süpürge makinesi ni atsam bune dersiniz ama herse çocuklarım için 

4 çocuk var eşim tek çalışıyor 

Yetmiyor 

Adam karınca gibi eve sürekli yemek taşıyor çalıştığı anca yemeğe yetiyor 

Ne kıyafet almaya para kalıyor nede eşya almaya 

Bardak tabaklarim bile hepsi ayrı renk model 

Şükür bin şükür hamd olsun yine de 

Ama keşke calisabilseydim 

De eve eşya alsaydim 

Gorimcem geçen geldi eşime borç verdi onu bile nasıl ödeyeceğiz diye kara Kara düşünmekten yatamıyorum 

Ne olur dua edin kızlar 

Çok daraldim 

Yoruldum 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kul sıkısmayinca hizir yetismezmis Allah darda kalanlarin yardimcisi olsun yavrum gecim derdi helede bu zamanda cok zor gercekten 
(12,264 puan) tarafından
Çok şükür vallahi isyan etmiyorum
Benden beterri var biliyorum
Ama insan çocukları için herşeyi n en güzelini ister ya ondan bu duyguya kapılıyorum
tarafından
Kuzum delikanlilar buyuycek Allahin izniyle kizinda buyuycek hepsi okuyup bi  meslek sahibi olcak ama bu gunler elbet gececek rabbimin imtihanlari herkese farkli olur sen isyan etmeyen baya baya cirpinan bi annesin mukafatin cok guzel olacak inaniyorum ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum YouTube dan amugurimi oyuncak örmeyi öğren. Çok basit teknikler zayen. Onu öğren instagram sayfası aç mesela bir bebek 230 TL. Önemli olan istemek sen istersen her şeyi yaparsın Allahın izni ile. Rabbim evine bereket doldursun inşallah. Tez zamanda feraha ermen dileğimle 
(12,264 puan) tarafından
Örmeyi denedim kuzu kızım küçük iizn vermiyor çok şımarık peşindeyim sürekli vallahi benimde aklımdan geçti
El örgüsü mu yapsam diye ama o berbat ev dahada berbat hâle gelir ona vakit syirirsam
Allah' razı olsun inşallah sağolasın canım benim ❤️❤️
Güzel duan için
tarafından
Cidden çok üzüldüm durumuna. İnsanların bunu senin başına kalkma gibi durumu olamaz fakirlik Allahın emri. Ama çok üzüldüm devletten yardım alamıyor musun belediyelere git onlar ev eşyasıda veriyor diye biliyorum çok üzüldüm
(12,264 puan) tarafından
3 ayda 300 TL alıyorum birde çocukların eğitim ve sağlık parası
2 ayda bir 270 TL
(12,264 puan) tarafından
Burda o kadar acımasız insanlar varki
Hiç utanmam bulduğum durumdan bin şükür çünkü biliyorum ki daha kötüleri de var EMİNİM
tarafından
Hiç anlatma hayat o kadar pahalı olmuş ki biz iki çocuğun bezi maması ev kira değil aylık giderimiz 4 bin. Sana ne yetecek ki Suriyelileri besleyip kendi halkını aç bırakan devlet utansın
+1 oy
tarafından
Seni okadar iyi anlıyorum ki ben de 3 çocuk var 4 de geldi gelecek eşim hergun eve elleri kolları dolu geliyor bir gün boş gelse sanki evde bişey yok borç desen dünya kadar ama ne yaparsın mecbursun çalışıp bakmaya rabbim elbet veriyor rızkını rabbim yardimciniz olsun inşallah
0 oy
(147 puan) tarafından
7 tane bugdaya 746 defa ya Fettah ya rezzak oku evinde kalsin İnternet üzeri bak canım Allah'm önce sağlık versin size ve  ailenize hersey gelir geçer 

En büyük zenginlik sağlık ve huzurdur 
(12,264 puan) tarafından
Evet bilmez mıyım oğlum açık kalp ameliyatı olunca anladım herşeyin sağlık olduğunu
Bu günlerde geçecek biliyorum ama ne Zaman diye de düşünmeden edemiyorum dediğin seyu hemen YAPİCAM sagilaisn canım benim ❤️ Allah razı olsun inşallah ❤️
(147 puan) tarafından
Sagol canım cümlemizden İnternet üzerinden bak çok şey var böyle okuyup şekere falan iyi olur
(12,264 puan) tarafından
Tmm kuzu hemen yapicam Allah razı olsun inşallah ❤️
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bakara suresi mülk suresini oku hep evini sirkeyle sil daima evinde kuran sesi olsun okuyamazsanda intermetten ac evin içinde duyulsun en azından annem bi ara kötü enerji için tütsü yakardı birseyler okurdu ama ben hiç yapmadım bilmiyorum yani 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Her sıkıntının bi ferahı vardır canım rabbim büyük
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Vakıa suresini hergün oku rabbim hayırlı kapı açar inşallah 
0 oy
(930 puan) tarafından
Allah bir evin rıskınızı karı koca muhabbeti içine saklamıştır 
0 oy
(5,280 puan) tarafından
Rabbim halil ibrahim bereketi versin inşallah evinde sürekli bakara suresi dinleyebilirsin ne niyetle dinlenirse iyi geliyormuş yaşın süresini ne niyetle okursan oda gerçek oluyormuş vakıa süresi aç dinle veya oku okurken dinlerken ne dua edersen Allah'ın izni ile kabul olurmuş bakarken babam her akşam fetih süresi okuturdu okumadığım zaman bugün okumadın işlerim olmadı derdi yer gök dua ile Rabbim bol bereket versin bu günleri aratmasın
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Allah yar ve yardimcin olsun insallah herkesin senin benim daha bir cok caresiz kisilerin. Hersyy cok pahali oldu ne yapmaya calisiyorlar sonumuz ne olur Allah bilir hep kartlara yükleniyorz bi destekcide yok. Esim 6 yasinda babasiz kalmis ve bi patates kuru ekmekle buyumus o yuzden cocuklara en iyi baba olmak icin kendi yasayamadiklarini onlara yasatmaya calisiyor. Ben alma dedikce hicbi aksam eli boş gelmez. Demem o ki herkesin derdi var yasayan bilir bacim. Dua etmekden baska birsey gelmiyor elimizden benimkilerde 6 ve 3 yasinda oglum 1 aylikda kizim var daha bunlar okula baslicaklar daha ne sikintilara gorucez bakalm. dua edicem sana sen bana et olurmu ♡♡ Bakara suresi ac evde insallah evlerimiz bereketlenir. 

Allahim dogru yolumuzdan sapıttırmasın.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah yardım  etsin  evine  yuvana  bolluk  versin  rabbim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 555 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Meleksone (2,135 puan) tarafından soruldu
0 oy