0 oy
130 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,335 puan) tarafından

Tesekkur ederm :)

11 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Annemin calistigi kadin kizinda kullaniyor cok memnunmus bnde aldm prima kullaniyorum bitsin denicem bakalim 
tarafından
Tamm canm
(1,335 puan) tarafından
Aylin bana bezin resmini atarmisin iç dış zahmet olmazsa :/ ister buraya at ister ozele
(932 puan) tarafından
Ozelden olmuodu buraya atayim kuzum ama ince bisey ben kalin kabadr dedim ama ince. Yani ins pismezler annem ew temizligine gidio bnm odakiniñ bebegi war kadinin fabrikasi falan war durumlari asiri iyi o halde bile kizina bu bezi kullaniomus dogdugundan beri sizdrma yaparsa tek sorun o olsun cnm primada ben 5 saat acmasam sizdirma yapmio ama 70 tanesi 120 tl bu l bez 60 adet 36 tl tez tez degsiirm sorun olmaz yani pisik yapmasinda. Atcm cnm benim oglani bi emzireyim
(1,335 puan) tarafından
Tamam kuzum her bezin bi sıkıntısı oluyor muhakkak. Pişik yapmasin yeter ya fiyatida uygun. Prima gercekden pahali ona verecegim parayi bebegime baska sey alirim esimde degistirme diyor kararsizim
(932 puan) tarafından
Atiim cnm kusura bakma az gec oldu oglan durmuyor pek yani denicem ins pisirmez biraz kizariklik gordunmu birakirim zaten yedigne ictigine asla acimam giydiginede ama buna kaka yapio sonucta pismedigi surece gerek olamadigini anladim o paraya ama pisirirse gine prima
-Reklam-
+1 oy
(932 puan) tarafından

Canim kimi icinin arka tarafi kisa demis ama.baktm ayni bele kadar emme yeri

image

(1,335 puan) tarafından
Memnun kalirsan bana soylersin canm
(932 puan) tarafından
Tamam kuzum
+1 oy
(932 puan) tarafından

Buda disarisi 2 no aldim ben canim prima 1 no az sikiyordu bizi bunu 2 aldim 

image

(1,335 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canim benim.bende 2 no kullaniyorum. 40felan cikana kadar primaya devam edeyim olmadi bende 1paket alip denerm miniesi :)
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Migros bezimi. Ben ondan deniyim dedim cok övdüler bebegime kückken 3 numara almıstım aldıgıma pişman oldum. Jiç emici degil bijere çişini yapsa ıslak kalıyor pişik oldu. Bide pamuklu kısmı cok az sırt kısmına kadar ulaşmıyor haliyele sırtına kadar geciyor ve sırtınıda pişikyapmıstı cnm boşa gitti bezler duruyor
(1,335 puan) tarafından
Evet evet cok övüyor lar primaya benziyo diye. Suan prima kullaniyorum cok pahali migrosun bezi evet kararsiz kaldm
(1,175 puan) tarafından
primayla uzaktan yakından alakasınyok. Hele sen prima gibi bi bez kullanıyorsan onun kalitesinden miniese cok fark eder. Kagıt gibi incecik bi kere altına yapsa cocuk hic emmiyo ıpıslak pamuklu kısımda yarıya kadar cok az popo kısmında hic yok. Prima pahalı baya evet ben sleppy kullanıyorm o uygun digerkerine göre coklu alımca.
(1,335 puan) tarafından
Anladim canim cok teskkr ederim bilgilerin icin o zaman ben primaya devam :)
(1,175 puan) tarafından
Rica ederm cnm
0 oy
(7,663 puan) tarafından
sırt kısmının bayasında pamuklu yüzey yok düz, ben o yönünü sevmemiştim
(1,335 puan) tarafından
Anladm kuzum
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben doğduğunda n beri kullanıyorum çok memnunum
(1,335 puan) tarafından
Kimisi memnun kimisi degil canm bilemedim ya
(954 puan) tarafından
Bebeğinin cildine göre değişir sanırım bana göre bez ince ve emici hiç pişik yapmadı bende
0 oy
tarafından
Tek kelimeyle rezallet
(1,335 puan) tarafından
Diyosunn :((
tarafından
Vala canm ben aldım 4 numara kağit gibi incecik hic iyi dil
(1,335 puan) tarafından
Peki.cqnm
0 oy
(285 puan) tarafından
Ben bu ara kullanmıştım memnundum canım ama molfixten sonra denedigim için Molfix daha iyi geldi yine ona döndüm.ama miniesin ıslak mendilini tek geçerim çok iyi .
0 oy
(48,494 puan) tarafından
evet guzeldi rica ederim ☺️☺️
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Evet memnunum :) ilk oglumda sleepy pişik yaptı sonra molfix aldm minies dahanuygun geldi 1 yaşında falan ona geçtim 2. Oglumda da ilk dogdugundan beri kullanırım 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Doğduğundan beri kullanıyorum çok memnunum ne sızdırma yaptı ne pişik kaliteli eskiden ıslaklık göstergesi yoktu şimdi ıslaklık göstergesi de eklenmiş çok daha güzel olmuş 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 131 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esema (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
10 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 250 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...