0 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,061 puan) tarafından
Rahimde biyopsi olan arkadaşlar ağrı sancı oluyor mu hem alınır iken hemde alındıktan sonra bisi oluyor mu 

5 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
İstersen bayıltıyorlar istemezsen de uyuşturuyorlar kürtaj gibi oluyor tabi özelde olacaksan devlette bilmiyorum 
(4,061 puan) tarafından
Devlette ollucam 4 de inş bayiltir
(4,089 puan) tarafından
Kendini şartlandırma bayıltsınlar diye bayıltma da kolay geçmiyor sonra ayılırken sıkıntı mide bulantısı falan oluyor o yüZden sakin gir belki işlem sırasında biraz ağrın olur ama sonra bir şey hissetmiyorsun
(4,061 puan) tarafından
İnş cnm cevp için teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Anneme yapmışlardı ama ne yalan söyliyim bayılma noktasına gelmişti..devlet hastanesi olduğu için uyanıkken yaptılar uyutmadilar ama özelde uyutuyolar
(4,061 puan) tarafından
Epilepsi var bide bnde kesin bayılırım
(9,626 puan) tarafından
Ay Allah korusun ya..eger özele gidicek imkanın yoksa devlete gidiceksen rica etsen belki uyuturlar
(4,061 puan) tarafından
Dicem bakalım doktoru da pek sevmedim benim doktorum gitti bu hiç bisi konuşulmuyor ama işte kuzum ya bakm dicem ne olacak bkm
0 oy
(785 puan) tarafından
Kuzum devlet hastanesi bayiltmiyor biraz zor bir işlem mümkün olduğunca kendini kasma Allah kolaylık versin
(4,061 puan) tarafından
Saol canım benim teşekkür ederim
(785 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Anneme yaptilar haydarpasa numune de bayiltmislardi 
(4,061 puan) tarafından
Yaptırdım kuzum ben de annem meme kanseri idi iki sene önce dhaa yeni bitti kemoterapi canım hiç bir zaman kendimi salmam 9 aylık kızım var salamam daha önce rahim kanseri idi annem onu aldılar kemoterapi vermemişti doktor vermedi için göğsüne sıçradı lef bezleri falan alındı 3. Evrede idi çok şükür şuan çok iyi ama 6 ayda bir her ikisi içinde kontrollerim var çok korkuyorum gercktn Allah'ıma sığındım allhim ne derse o kuzum napalm varsa çilemiz cekicez
(2,207 puan) tarafından
Ayyy cok sevindim annenee insallah benim annemde atlatir benimki 4. Evre 2 senedir aliyo kemoterapi kuculuncee ameliyat edicekler ama kuculmediler uyuyolar sadece.rabbim kizini sana bagislasin senide kizina insallah temiz cikar sonucun kuzum.benimde bi kizim var daha 57 gunluk bende smear testi yaptirdim temizdi.allahim basa vermesin bu illetten butun muslumanlari annemi anneni bizleri evlatlarimizi korusun insallah aminnnn
(4,061 puan) tarafından
Amin kuzum annende acil şifalar versin canım inş iyi olur bizim kitle direk alındı yumruk büyüklüğünde iken
(2,207 puan) tarafından
Amin bacimm. Annemin galiba birsuru var doktor simdi seni ameliyat edersek temizleyemeyiz dedi bide kemiklerindekiler fazla . Rabbimm buyuk rabbimmm :(
(4,061 puan) tarafından
İnş iyi olur canım bnm
0 oy
(937 puan) tarafından
Bende göğüsten olcam merak ediyorum 
(4,061 puan) tarafından
Göğüs daha zor benim annemden alınmıştı ama ugusturuyor lar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 51 göst.
8 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Narin.masal (17 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,098 göst.
2 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde WhiteSwaN (13,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...