+1 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
5 aylık bebeğim klima da yok adanananın sıcağını bilen bilir 2 veya 3 defa yıkıyorum çok mu sizce 

23 Cevaplar

+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben günlk 1 defa yıkıyorm 
(2,244 puan) tarafından
Banyoyu çok seviyo su sesini duyunca susuyo :)
(4,067 puan) tarafından
Benmkide çok seviyor yetki su olsn Bi kaşk su görse ağzı kulaklarında ya çk komik davranşlr sergiliyor suyu görünce
(2,244 puan) tarafından
Oy maşallah :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok kız normal. Ama.her seferinde şampuan sürmene gerek yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından
En az 2 en fazla 4 kere mutlaka yıkıyorum hemde klima olduğu halde 
(2,244 puan) tarafından
Benimki normal o zaman
(9,626 puan) tarafından
Evet canim cok normal ben bile 2 kere mutlaka dus alirim..ama oglumuda da her yıkamada sampuan falan kullanmıyorum mesela 2 3 kere yikiyosam sadece bi tanesinde sampuan kullanıyorum
(2,244 puan) tarafından
Aynı şekilde yapıyorum bende 1 defasında Şampuan kullanıyorum diğerinde sadece su döküyorum
(9,626 puan) tarafından
O bile yeter canim maksat terleri gitsin çünkü insan suyun altına bi girip hemen çıkınca bile rahatlıyo..biz bunaliyoken çocuklar nasıl bunalmasinlar
(2,244 puan) tarafından
Aynen canım bu sıcakta şükür ne kızarıklık var ne isilik biz bile nasıl serinliyoruz
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Günde bi kere yıkasan yetmez mi. Gerçi bilmiyorum şimdi adana sıcağı nasıl 
(2,244 puan) tarafından
Yok canım terliyo bide banyoyu çok seviyo ağlıyo banyoya girince susuyo
tarafından
Adana davlumbaz fırın gibi. Duştan çıkıp üzerini giyerken terliyorsun
(8,800 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim.
(2,244 puan) tarafından
Aynen öyle duştan çıkıp üzerini giyerken tekrar terliyosun afedersin tuvaletten çıkınca direk duşa giriyorum terden o derece sıcak yani
0 oy
(12,908 puan) tarafından
Günlük belim kalkmaz kalırım valla banyoda :D 1 gün arayla yıkıyorum. Belim çok ağrıyor 
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım neyin var
(12,908 puan) tarafından
Kızım ağır kuzum ondan belim ağrıyor
0 oy
(3,827 puan) tarafından
yok cok degil . sampuan yapma her defasinda   , vucudun su tut biraz sonra cikar   , benim kiz 2 yasinda ,gunde 3 defa dusa giriyor ama vucudunu yikayip cikariyorum hemen
(2,244 puan) tarafından
1 defasında Şampuan kullanıyorum diğerlerinde sadece su kullanıyorum canım
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Bizim o kadar sıcak değil ama bir gün arayla yıkıyorum 
(2,244 puan) tarafından
Ay keşke burası da serin olsa
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Az önce suyunu hazırladım koydum oğlumu içine su soguyana kadar oynadı mesela akşam bir daha yıkar uyuturum ama bir gün şampuanliyorum bir gün şampuanlamiyorum
(2,244 puan) tarafından
Bende günde 1 kez şampuanlıyorum diğerlerinde sadece su kullanıyorum bazen kovaya koyuyorum bi yandan tutuyorum oturuyo gibi yapıyo ayaklarının üstüne kalıyo :D
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben kizimi yazin hergun yikiyorum kişin ise 2 günde bir yikarim ama oglani babasi istedigi vakit yikar daha çok küçük yikamaya korkuyorum.
(2,244 puan) tarafından
Kaç aylık kuzum
(3,895 puan) tarafından
Daha yeni 2 aylik oldu ama küçücük :)
(2,244 puan) tarafından
Oy maşallah su iyidir en iyisini yapıyorsun bende martta doğdu haftada 2 kez yıkardım sonra 2 güne bir yıkadım şimdi her gün
0 oy
(866 puan) tarafından
Gün-de 3 kez falan yıkıyorum  bir iki günde küvete su koyup balkonda oynattm 10 dk kadar çok asiri sıcaktı ama ona rağmen üşüdü mu ne oldu anlamadım atesi var
(2,244 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım yaa
0 oy
(10,417 puan) tarafından
Bana kalsa akşama kadar suya girsin ama benim iki çocuğum da sudan nefret eder 

Ama evim çok çok sıcak zorla günde 2 oluyor 
(2,244 puan) tarafından
Benimki ağlıyo banyoya girince anlıyo susuyo o derece seviyo sevmeyen bebiş çok zor yaa
(10,417 puan) tarafından
Çok ağlıyor bazen boğulacak gibi oluyor zor çıkarıyorum
(2,244 puan) tarafından
Kaç aylık canım
(10,417 puan) tarafından
10 aylık biri 2 buçuk yaşında biri
0 oy
tarafından
Gunde bi kere yikiyorum ama bende giriyorum bebeğimle birlikte baya uzun suruyo
(2,244 puan) tarafından
Ay ne güzel :D
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Valla ben az önce yaptırım banyo birde akşam yatarken yaptırırım 1 yaşında sıcaktan bunalıyoruz artık 
(2,244 puan) tarafından
Çok sıcak canım yaa banyo yapınca neşeleniyo resmen
(1,056 puan) tarafından
Aynen ya canım Rabbim yağmur verir inşallah şu yangınları sıcağı hafifletir
(2,244 puan) tarafından
Ay keşke bende onu düşünüyorum keşke bi yağmur verse rabbim yangın bölgesine en azından :(
(1,056 puan) tarafından
Öyle canım inşallah
0 oy
(389 puan) tarafından
Bende adanaliyim bliyorum anlıyorum seni ama 25.26 derece klima çocuğa zarar vermez. Hergun 2 e defa yikiyodum peki kışın da öyle banyo yapmak isterse zorluk cekersin canım
(2,244 puan) tarafından
Klima yok ama mecbur yıkıyorum martta doğdu haftada 2 kez yıkardım sonra 1 gün durup bi gün yıkadım daha sıcak olunca her gün 1 kez yıkamaya başladım şimdi aşırı sıcak var 2 3 kez yıkıyorum
0 oy
(4,698 puan) tarafından
4 defa yıkıyorum birde gece uyanıp çok ağlıyorsa yıkıyorum kuvveti su doldurup salonda suyun içinde de oynatıyorum 
(2,244 puan) tarafından
Ayy ciddi misin gece hiç yıkamadım şükür bi uyuduğu zaman uyanmaz öyle. Bende kovanın içine koyuyorum bazen tutarak çok seviyo yada küvete koyuyorum kafasına yastık heryeri su yapıyo :)
(4,698 puan) tarafından
Bizim evimiz çatı katı ve tahta tavan kışın çok soğuk yazın çok sıcak oluyor ki bu sıcaklarda evde durulmuyor gece biz uyuyamıyoruz oğlumda aynı Bi kalkıyor gece saçlar ıslanmış ter içinde hemen ılık duşa aldırıyorum tekrar uyuyo
(2,244 puan) tarafından
Ayy canım yaa uyuyamaz tabi bizde en üst kattayız o yüzden sıcak rüzgar esiyo ama gece vantilatör kullanıyoruz mecbur
(4,698 puan) tarafından
Vantilatör benim belimi ağrıtıyor oğlumda Bi kaç sancıyla ağladı uyurken o yüzden sadece eşime gelecek şekilde ayarlıyoruz buradan taşınıcam inşallah az kaldı
(2,244 puan) tarafından
İmkanın varsa taşın kuzum
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Her yıkamada şampuan dökerek yıkama canım. Ben Yalova'da yaşıyorum günde 2 defa yıkıyorum ama 1 gün sampuanlı diğer gün şampuansız yıkıyorum kızımı. Seninki de gayet normal zaten banyodan çıkarıyorsun 5 dk geçmeden yine terlemiş oluyor 
(2,244 puan) tarafından
Evet canım günde 1 kez şampuanlıyorum diğer yıkamalarımı sadece su ile yapıyorum
0 oy
(337 puan) tarafından
Gece gündüz klima çalışıyor canım akşam yemekten sonra hergun 1 defa yıkıyorum.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Günde bir kere canm yeter ördek mi bu dakka başı suya sokulmaz
0 oy
(673 puan) tarafından
Bı kez yikiyorum. Bı de bir kez havuza sokuyorum. Şişme havuz odanın içinde. Suyu da 15 litre falan
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hergun bı kere duş yaptiriyorum ikisinide

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 425 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde Tombul yanak (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 149 göst.
0 oy
8 cevap 127 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu