0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar iyi aksamlar 5 senelik evliyim 2 cocugm var 1 ay oldu 2ncisini dogum yapali kayinvalidemle altli ustlu oturuyorum evliligimin ilk donemlerinde aramiz iyidi ailesyle sonradan sonrays iyi gitmedi sebebi ise evde en ufak bi kavgamiz olsun esim kari gibi ailesine yetistirdi oyle oyle soguduk birbirimizden abisiyle kavga ettik gecenlerde  ben esime dedim sen gorus  gorusuyosan ben cocuklarimi gorusturmem dedim  cunku bana agir hitamlarda bulundu esminden su cevabi beklerdim yok ya ne gorusmesi benim karima bi ton laf sayan insanla isim olmaz dicene eee ben simdi gorssm cocuklari gormek isticek sende gorustrmcn yine tartscaz dedi bugun ise kaynanam cocugumu komsda gordu kendyle orda karsilastik cocugu kucagina alms bana verirken surat salliyo bi ton laf ettim kendine komsularin yaninda ne haliniz varsa gorun gorusup gorsmemeniz beni ilgilendirmez ben cocuklarimdan mesulum hem oglunun yoklugnu cekecem hemde sizlerin tiribini cekemem dedim sizce ben ne yapmaliyim

7 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Sen sevmeyebilirsin bu tamam 

Ama çocukların babaannesi amcası halası onlar çocukları onlardan mahrum etmemelisin bu onları da geç çocuklarına haksızlık olur 
-Reklam-
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ailesi ile aranda sorun olabilir ama çocuklarını görmelerine engel olma hakkin yok bunu bilmen yeterli . Gerisi sana kalmış. 
(17 puan) tarafından
Sonucta onlari ben dogurdum normal bir sekilde kavga degil bu bana iftira atan yarin benim cocuklarimada aynisini yapar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim bizde 3 elti ayni binadayiz eşim abileriyle konusmuyo daha doğrusu onlar mesafeli ama ne eltilerim ne de ben çocuklar için öyle bi kural koymadık sonuçta amcaları yeğenleri..kayinlarim benim çocuğumu gördüklerinde vermemezlik öptürmemezlik yapmıyorum aksine hoşuma gidiyo çünkü eşimle konuşmuyorlar bizde diye çocuğuma uzak kalmaları zoruma giderdi çünkü benim evladının sucu ne..onların çocuklarına ayni şekilde davranıyoruz eşim gördüğünde başlarını okşar sever markete götürür harçlık verir yani bu büyüklerin sorununda küçüklerin bi suçu yokki o yüzden cocuk konusunda karışma bence..benimde bi görümcemle aram açık senin gibi eşime dedim gidersen git otur ye iç ama ben adim atmam o eve dedim sagolsun gitmiyo ama gittiğinde metehani götürmek istese yok demem 
(17 puan) tarafından
Dogrudur ama bu insan beni hirsizlikla itam etti pekala size kayniniz bu sekilde iftira atsa dahi gorustururmusnuz
(9,626 puan) tarafından
Öyle iftira falan attıysa yüzüne bile tükürürüm..bizimkilerin arasında çok çok büyük bi sorun olmadığı için bilemedim şuan yani insanın başına gelmeden anlayamaz sizde ortada çok büyük bi durum varmış ve esinde bunu bile bile hala sana dikleniyosa yuh onada
(17 puan) tarafından
Yahu git gorus sen diyorum daha 1 saat oncede anasina dedim gitsin gorussnler banane bana ne tirp atynz diyrm karismiyrm benim karstgm iki cocugum olay da su benim esim benden once nisanlanmis ve taki olaylari olms nisan bozulunca kiza taktiklari seti yengsne vermsler benim dugunumde bana teklf ettiler bem tenezul etmedim bile sonucta o insan adina alinmis birsey ben bu seti calmisim ve kaynim ben bunu calarken gormus bende diyrm ki madem aldim sende bunu gordun niye mudahale edip beni rezil etmedin alriken dikilseydin karsima esime deydin ki ben kardesi ykken evine bile girmem boyle diyrm bana ne diyo biliyomsn eee benim kalbim temiz demedim boyle bise varmi yaa e bende colugumu cocugumu bu adamla gorustmem bende gorusmem bana bu iftirayi atan yarin cocuklarima da atar bana daha buyuk iftiralar atar
0 oy
(3,552 puan) tarafından
O çocuklar senin çocugun. İstediğin kişi. İle görüşür istemediğin kişinin yanına dahi yaklaştırmazsın.. O senin bileceğin iş. Bu konuda babaya bile bk yemek düşer. Bütün cefasını sıkıntısını sen cekip canından can verip sen doğurdun sen büyütüyorusn.. Seni hırsızlıkla suçlayan bir insan evlatlarını da suçlar bir süre sonra.. O yüzden ben olsam eşim dahi gitse eşimi boşarım. Bunlar gurur meselesidir benim için. İftira atılmak oda namus Olur haysiyet olur.. Hani anlaşamazsınız anlarım da. İftira ayrı birşey.. O yüzden amcası olsa napacak sanki. Allahını seversen. Şimdi kim amcalık görevini yapıyor. Millet babasına güvenmiyor.. Yollama bence de. Kendisi gidiyorsa gitsin ama ben olsam gelince sçrdm ağzına. Ben demek o demek o demek ben demek. Aramızda fark varmı. Bana atılan iftira ona da atılmış sayılır. Gönderme bence.. Gelsin önce Bi özür dilesin.. Pzvnk 
(17 puan) tarafından
Bacim benim koca kari gibidir daha bana diyorki eee gorusurumde sen yollamazsin gostermezsin cocuklari die gitmiyorum diyo yani cocuklari gostrsem goruscek
0 oy
(3,010 puan) tarafından
Yorumlarda okudum. Görüşmemekde haklısın. Eşinin bile görüşmesini istemesen hakkındır. Hem iftira atıyor hemde gördüm diyor. Nasıl bir insan ya bu böyle. Setin üstüne konmak istiyorlarsa konsunlar bunun için niye sana iftira atıyorlar. Kocan illa görüşmek istiyorsa görüşsun ama çocuklarindan uzak tut. Surat asmalarına laf söylemelerine aldırma. Bu arada set noldu sonra çıktı mı ortaya. 
(17 puan) tarafından
Yok bacim zaten karisina kalmis bunlarin nisan bozulunca ya kendi sattı yedi yada karisi satti yedi
0 oy
tarafından
Karı gibi ailesine yetistir bundan sonrasını okumadım 
0 oy
tarafından
Bizde altli ustlu oturuyorduk kaynanamla esim onlarla birlikte yapmadigini birakmadi bna 11 aylik evliydik 2 aylik oglumuz vardi bayramda geldigimizde babam vermedi beni ayrilacaz hersey kendilere kaldi kiskanc annesi yikti yuvami nefret ediyorum hepsinden esimin bile adini duymak istemiyorum bi de kacarak evlendik esim bile arkamda durmadi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 565 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 999 göst.
0 oy
11 cevap 513 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,077 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu