0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Günlerce evde kapalı  kalırım bi anneme giderim annem zaten her gittiğimde  ya babamla  ya ninemle  ya da kardeşlerimle  olay çıkarır kizar onlara gittigime  pisman  eder bir tek oraya giderim 2 çocuğum var biri 2 yaşında biri 3 aylık  yemek bile yedirmezler  wc  ye girerim  2 yaşındaki arkamdan gelir  sil Abim kapağını  acarım görmem kafasını  çarpar sürekli onun peşindeyim anlatırken  bile yoruluyorum  inan  kaynanamlar  alt katta ben üstteyim   90 yaşında dede var ayrı olduğum halde ona yemek yapa4 veririm  çünkü kaynanam  tarlaya gidiyo bakmıyo  etsiz  olmuş ben zar zor geçiniyorum  et bulsam  kendim  yicem  adam laf söyler büyük tuvaletini  odanın içine  yapmış gecen gün gel cabuk  bunu at diyo oyle zoruma gitmişti  ki  kocamın dedesi tm ama yapamam yani o kadarını  yapamam aksama kadar ağladım eşime dedim ne var bunda  aglicak  diyo günlerce  bis3y istemem öyle  evimde oturuyorum  ya çok ağır  geliyor artik adam işten  gelir   direk annesini  babasını görür  oyle gelir  onlarla sohbet eder bana da acelem var hemen çıkmam  lazm deyip çıkar derdimi  anlayan yok insanlardan soğudum uzaklastim  bedenen de ruhen  de cok yorgunum siz  de öyle  misiniz

7 Cevaplar

0 oy
(326 puan) tarafından
Canım eşinin de diğerlerininde beddua edicem şimdi tövbe ya, değerinin farkına var hemen kendin için başka bişi yapmaya başla topla kendini olmaz böyle çok üzüldüm okurken kimseden medet umma bırak kocanla ilgilenme o şımarmış iyice 
tarafından
Tm cnm
tarafından
Saol cnm
(326 puan) tarafından
Canım seni unuttum sanma bir kaç kişiyle iltibata geçtim gğvenebileceğimiz yeri bulursak sana haber vericem yarın belli olur herhalde
(326 puan) tarafından
Sabiha canım bana cevap verirmisin özelden mesaj attım işle ilgili
tarafından
Saol cnm ALLAH razı  olsun duacin olurum saol minnettar  kaldim saol
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım okurken çok üzüldüm Rabb'im etrafında bulunan insanları ıslah etsin
tarafından
Amin inşalalh bana sen kafanda kuruyon mecbursun  bu hayata diyorlar annem bile herkes ama ben nefes alamiyorum  zor geliyo
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ayy çooooook zor bir durum cnm Allah yardimcin olsun cnm gercekten ne diyecegimi bilemedim yaa 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Allah yardmcn olsn. Benm yüreğim sızladı sen nasıl dayanıyorsun canm benm. İnancn olsn hâla kalbm sızlıyor. Kız sen mahvolmşsn haberin yok. Ne ana ne baba ne koca. Hep dualarımda olan ilk insan olacaksn. 
tarafından
Saol ayşe güzel az önce çocukların hasta  eşime dedim büyüye bari  bak benim canimi sıkma sana işe  git diyen mi var evde iki çocuğa  da mi bakamadın  diyor oyle zoruma  gitti ki bu yediğin ekmeği başa  kakmak  degil de  nedir
(1,151 puan) tarafından
Ayşe değil canm Aysel. Sen de nerden buldun bu beyinsizi. Allah sana yardm etsn.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Sen çok g.tlerini kaldırmışsin. O b.ok orda dursun isterse aylarca kaynanam temizler ben değil. Ben köle değilim kimse kusura bakmasın 
tarafından
Temizlemedim  bende ama akşam herkese  laf etti eşim ne olabilir diyo
(13,007 puan) tarafından
***** mı bu adam ya
tarafından
Evde  akşam sabah  oturuyormusum ne olabilir yapsan  diyo  yap dediği şey de 7 de ona kahvaltı hazirlicam 9 da babasi kalkiyo onunla dedesine hazirlicakmisim  aşağıya inip  öğlen dedeye yemek vercem 5   6 gibi babasına tekrar  yemek hazirlicam  o yicek sonra tarladan gelenlere  akşam yemeği  bnm çocuklar  ne yapicak demiyo
0 oy
(374 puan) tarafından
Yok mu iki arkadasin kiz kardesin falan zirmus gercekten bu erkeklere omrumuzu adiyoruz ama onlar bizimle iki saat gecirmeyi cok goruyorlar halkın asla helal degil 
tarafından
Çok zor hemde cok
(374 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 132 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ⚘GüLoM⚘ (2,130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
0 oy
9 cevap 236 göst.