0 oy
245 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Merhaba kızlar kizim çok kötü hasta immün yetmezliği var ve saçları falan yok doktora gidip geliyoruz ve 5 gün önce hastalandı 5 gündür kusma ateş öksürük isal hersey var hiç birsey yemiyor baygın gibi uyuyor öyle ateş 39.5 40 dan aşağı inmiyor hergun doktora götürüyorum geceleri uyku yok birsey yapmıyorlar immün yetmezliği olduğu için ağır geçiriyor maalesef içim acıyor durup durup ağlıyorum. Bazen keşke Alllahim affetsin doğmasaydı diyorum doğdu doğalı hastaneye gidip geliyoruz sıkıntı Bi bebek rabbime isyan etmiyorum asla ama ne bileyim onun böyle acı çektiğini görünce ölüyorum dayanamıyorum daha 1 yaşında her gün kan almalar etmeler yemek yeme yok baygın gibi yatıyor öyle napcam bilmiyorum çok doluyum sizden ricam dualarına bizi de katin biran önce iyileşsin kizim 

17 Cevaplar

0 oy
(3,743 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah canım acısını yaşatmasin hiç bir zaman 
(530 puan) tarafından
Amin canim amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(301 puan) tarafından
Rabbım şifasını versin inşallah canım Rabbım kimseyi evladiyla sınamasın 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun Allah şifa versin kızına.bilirim hastane çilesini yemek yememe çilesini inşallah toparlanır.rahatsizligin ne olduğunu bilmem ama yiyerek güçlenir,beslemeye çalış cnm.
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin canım bizdede düşmeyen ateş ishal var kusuyor minicik bedeniyle dayanamıyorum 
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin canım buda senin sınavın doğmasaydı falan deme rabbim in gücüne gider beterin beteri var 
0 oy
tarafından
Allahım şifa versin inşallah size bağışlasın yavrunuzu 
0 oy
(4,907 puan) tarafından
Rabbim şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Allah Şafi ismiyle şifa versin inşallah yavruna
0 oy
(273 puan) tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah canım 

Sanada sabırlar versin 

Onun ve senin imtihanın Allahım sevdiği kulları sınarmış bide böyle düşün Rabbimden gelen birşey onun vardır bir bildiği deyip kabullenmek lazım 

Benim de 8 yaşında oğlum var oda rahatsız doğuştan şifa versin insallah
0 oy
tarafından
Rabbım şifasını  versın ınsallah canm 
0 oy
(2,083 puan) tarafından

Rabbim sen acısını gösterme şifa ver... Amin <3

0 oy
(1,494 puan) tarafından
Allah'ım yardımcı olsun inşallah acil şifalar versin rabbim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim acil şifa versin canım 
0 oy
(28,404 puan) tarafından

Kıyamam Rabbim bu gecenin hürmetine acil şifalar versin insAllah sen çok güçlü bir annesin çocuğunda çok güçlüdür eminim buda geçer Rabbimin izniyle

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Allah şifa versin kuzuya o daha bir melek annesi. İNŞALLAH toparlarsınız tedaviye cevap vermiyor mu? 
0 oy
tarafından
Ah canim benim ya çok uzuldum Rabbim tez bir zamanda şifa versin canim benim Ìnşallah çabuk iyleşir kuzum
0 oy
(86 puan) tarafından
Allah şifasını  versin canım çok zor kuzum ya kıyamam küçücük bedeniyle nelerle savaşıyor yazık allah şafi ismiyle şifa versin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 337 göst.
8 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 213 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sude ceylan (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 182 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2323 dicle (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 338 göst.