0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Bir hafta önce dedı ki pazar gunu sıze gelicez bende tamm dedım. Bugun annemler aradı onlarda uzak şehirden gelecekler hiç hesapta yoktu normalde aniden gelişti tabıkı de kabul edıcem annemi babamı. Sonra eltım ailemin gelecegını duymuş aradı başka bı bahaneden yarın gelemiyoruz dedı ben tabı anladım derdı başka. Ya olurmu beklıyorum 1 haftadır dedım ç. Sonda agzında kı baklayı çıkardı ya annenlerde geliyormuş bız sonra gelıriz dedı ama böyle tripli okadar sinir oldum kı nolcak yanı annem babam onları yiyecek degıl zaten geç gelecekler onlar da bıraz oturup giderdi. Sanki ben suçluymuşum gıbı hissettirdi. Senede 1 kere gelıyor ailem kusura bakmasın kimse yanlış mıyım 

7 Cevaplar

+3 oy
(937 puan) tarafından
Kız işte ne güzel düşünce sen annemlerle rahat rahat otur konuş istemiş kadın bence onun yaptığı şey doğru senin düşüncen yanlış .bende olsam ben nasıl olsa giderim ailesiyle rahatça otursunlar diye düşünürüm 
(1,298 puan) tarafından
Tamm da sen konuşmasını duysaydın emin ol niyetinin dogru olmadığını anlardın
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yani eltin abartmış bencede aniden geliyor zaten annengil ne var bunda eltin yatiya mi Kalacakmis öyle bozuluyor kendi annesi babası gelse kendisi ne yaparmış acaba merak ettim 
(1,298 puan) tarafından
Genelde kalıyolar canım yarım saat yolu gidemiyolar kalma düşüncesi vardı kesin ondan bozuldu
(2,165 puan) tarafından
E gelseymis daha ne olacak sanki yabancı değiller kendisi trip atmış boşver takılma yani
(1,787 puan) tarafından
Kız abartmış demişsin de ne demiski eltisi kadın gayet normal biz gelmeyelim demiş annesi babası rahat etsin diye gelmek istememiş bence
(2,165 puan) tarafından
Tavırlı demiş ya tripli sanki annesi babası neden geliyor der gibi hani biz gelecektik derrr gibiii
0 oy
(7,950 puan) tarafından
Ne alaka ya eltinde az değil fesat. Senin onlar annen baban o ne tribine giriyor gelirse gelsin gelmezse umrumda olmazdi usteleme 
(1,298 puan) tarafından
Üstelemedım sadece usülden bı kere daha teklif ettim yine tavrı aynı olunca kısa kestim kapattım
(7,950 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
tarafından
Kendisi iptal etmek istemiş niye tavır yapıyor ki. Ayrıca onun duyunca düşünüp canım biz zaten burdayiz yine geliriz sen ailenle vakit geçir demesi gerekirken. Ne acayip insanlar var ya 
(1,298 puan) tarafından
Valla istedikleri zaman gelıyolar ben öyle sorun eden biri olmadım hiç bir zaman. Ama işte anlayışsız insanlar
0 oy
(48,683 puan) tarafından
tripli konusmasaydi siz basbasa vakit gecirin diye gelmiyordur diyecektim de bilemedim sana oyle gelmis olmasin
(1,298 puan) tarafından
Yok canım ya malesef benım ailem burda herkesın gözüne batıyor zaten. Eşim kendı akrabalarının yanlışını anlatırken hep annemi babamı örnek gösterir bundan sebep kımse çekemez bızımkılerı
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Gelmese gelmesin annen baban kim o kim 
0 oy
(108 puan) tarafından
Aynı şeyi bende kaç kere eltime görümceme yaptım canım. Ben hep şöyle düşündüm ama ailesiyle vakit geçirsi  bide benle uğraşmasın diye. Belki oda öyle düşünmüştür, öyle olmasa bile senin işine yaramış işte sonuçta ailenle bol bol vakit geçir niye kızıyorsun ki canım :)

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 669 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Zencefil51 (2,956 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 133 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 189 göst.
0 oy
41 cevap 932 göst.

379,971 soru