0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
2 çocuğum var biri 2 buçuk biri 1 buçuk yaşında ikiside yemek yemeği sevmiyor zorla ağzına veriyorum yemek kendiside eline alıp birşeyde yemez ikiside aynılar ya bn nerde hata yapıyorum bakıyorum ki yok hatam çünkü istedikleri herşeyi yapıyorum yinede yemiyorlar yarın doktora gidecem mama çıkaracaklar biliyorum çünkü çok zayıflar kim görse sanıyor ikizler çünkü büyük oğlum çok zayıf diğerine öyle ama büyük olanı daha zayıf babam diyor bu çocuk ölecek gidişat öyle görünüyor diyor valla bıktım artık milletin lafından ve yemek yememesinden kucağa alınmıyor zayıflıktan kemikleri batıyor ben kaç kere götürdüm hiç birşeyi yok dedi doktorlar mama tek verdiler mamayida yemiyor zorla veriyorum sonra hep kusuyor ya valla bana linç atmayın ben annesiyim en iyi bilen benim ama bu çocuk çok farklı büyük oğlum daha kötü diğerinden diğeri yine az çok yiyor ama büyük hiç birşey yemiyor Allahim sen bana sabır ver oğluma şifa ver valla bn artık yetişemiyorum öleyim de bunları gormemeyim  bide daha yemek gelmeden yemeği gördüğü gibi kusuyor bu nasıl bir şeydir bn anlamiyorum anlayan varsa ne olur deyin bana 

11 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok iyi anliyom seni canim biz bile bi öğün yemesin hemen uzuluyoz kaldiki hic bisi yemeyen cocuk cok zor
(316 puan) tarafından
Valla ben bıktım saliverdim diyorum sonra vijfanim el vermiyor eşimde bana kızıyor sanki bn ne yaptım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iste ben oyuzden peşpeşe çocuk istemiyorum canim yanlış anlama ama tek çocuk olsaydı daha kolay olurdu senin için şimdi daha da yoruluyorsun hangisine yetisecegini şaşırırsın sabahları keçiboynuzu pekmezine limon sık kaşıkla yedir çok iyi iştah aciyor
(316 puan) tarafından
Valla haklısın benim ***** kafam niye yaptim
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm doktorda bi tuhaf o kadar zayifsa bisey yaomasi gerekir sen baska doktora daha gotur 
(316 puan) tarafından
Zaten yarın başka doktora goturcem
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Benim kızımda 22 aylık olacak tamda dediğin gibi asla eline bişey almaz önüne meyve dilimleri kraker bisküvi fln koyarım dağıtıp etrafa atar mahsus beklerim asla yemez. Çorba yapıp püre yapıp biberonla zorla ağzına sıkıyorum inan psikolojim bozuldu artık bide süt alerjisi var sadece tıbbi mama içiyor bugün bile çorbayı vallahi billahi babası kafasını tutuyordu ben ağzına sıkıyordum öyle içirdim zorla. İnsanları boşver benimde bi yengem var sürekli nasıl yemiyor kocaman bilmem ne yapardı en son gittiğimde Allah aşkına 2 kaşık sadece pilav yedir kızıma elini ayağını öpcem dedim o pilav verdi kızım tükürdü o verdi kızım tükürdü baktı olmuyor kız bu hakkaten yemiyor dedi bu sefer eşim kızdı yenge siz bilmeden sürekli söylendiğiniz için Sibelin psikolojisi bozuluyor bu sefer çocuk yemiyor diye ağlıyor dedi. Yengem böyle olduğunu bilmiyordum dedi sustu. Boşver kimseyi takma seni çok iyi anlıyorum. Meyve püresi yapıp biberonla ağzına sıkıyorum çorba yapıp ağzına sıkıyorum zorla anca öyle yediriyorum inan bi yere gidince aç kalır diye 1  1 buçuk saatte kalkıp eve dönüyorum çok zor gerçekten Rabbim yardımcımız olsun inşaAllah hergün dua ediyorum Rabbim inşaAllah kızım en kısa zamanda yemeğe alışır diye hergün dua ediyorum tek ümidim dua :((
(316 puan) tarafından
Adaşım bu nedir bizim cektiklerimiz valla benim çocuklarda öyle bide eşim hep beni suçluyor
(2,323 puan) tarafından
Benim eşim de bana Kızıyor çok üstüne düşüyorsun bırak aç kalsın diyor sırf evdeyken yardımcı olmamak için ☺️ babaları normal değilki çocuklar normal olsun :D
0 oy
tarafından

Seni gayet anliyorum cann benim kızım öyle 5 yasinda ama cok zayif hic yemiyor bazen agliyorum o kadar yani :unsure:

0 oy
tarafından
Yeminle benim kizimda ayni hatta simdi hasta oldu birde kaburgalari sayiliyor çok üzülüyorum ama elimden bisey gelmiyor yemiyor ne yapsam vitamin ilacı verdi doktor iyilessin kullanacam bakalim 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Çölyak testi yapıldı mı büyük oğluna?
(316 puan) tarafından
Hayır o nedir
(4,668 puan) tarafından
Çölyak olan insanların semptomlarına benzettim. Bir tür bağırsak hastalığı canım. Bence çocuğunu araştırma hastanesine götür. Google dan araştır hastalığı.
(316 puan) tarafından
Tm cnm tşk ederim
0 oy
tarafından
Ben nerde hata yapiyorum bakiyorumki yok hatam :D çok iyi ya
(316 puan) tarafından
:) kafada karışık işte o kadar deli oldumki kafa gitti
0 oy
(907 puan) tarafından
Ahh güzelim yemeyen çocuk çok zor olur tabi ! Kendini suçlama ama yöntemini değiştir, çok stres edip yemekeleri konusunda üzerine çok gidiyor olabilirsin farkında olmadan.

Şöyle dene sürekli önleri dolu olsun,havuç,salata,elma,simit,hazırla köy küçük ulasacaklati masaya bir iki gün aman yiyin deme hiç umursama,ama onlerinide hiç boş bırakma çorba yaptın mesela bir kaşık yediler devamını istemediler olur siz bilirsiniz de kenara cekil bakalım senin ikgisizligin onları yemek yemeye çekecek mi
(316 puan) tarafından
Tm cnm tşkler
(907 puan) tarafından
Benim oğlumda bir dönem hiç bir şey yemedi,ben zorla yedirdikce inatlasti hatta bir ara kaseyi görünce ağlıyordu )) bıraktım ne var ne yok koydum önüne ilk günler sadece dağıttı , umusamadim yesinde evde batsın yeterli dedim sonra açlığa yeni düştü yemeye başladı şükür hatta şuan ben ne yersen elimden alıp kendi yiyor ,inat ettim aldım gözünün önünde çatır çutur yedim )) inşallah sendede işe yarar çabuk pes etme cnm
(316 puan) tarafından
İns cnm bakalim
0 oy
tarafından
1 tatlı kaşığı pekmez 5 adet bebek bisküvisi 1 büyük boy Muz ceviz ve 2 kaşık yoğurt isteğe bağlı siyah kuru üzüm robata vur hepsini zorlada olsa yedir canım. Çok kilo aldırıyor özelikle akşam yedir kaçta uyuyorlarsa 1 saat önceden ver bunu. Tiktokta gördüm bir kadın oğluna yapıyordu tarif atmış bu şekilde kilo aldırmış. Bende kızıma yapıyorum 
(316 puan) tarafından
Tm cnm tşk ederim ama ben mecbur yine mama cikaracam

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Mh. 2606mt (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 512 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 258 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu