0 oy
694 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından

Selamün aleyküm kardeşlerim şiddet gören öğretmen arkadaş ece ile görüştüm eşi salı günü askere gidiyormuş 1 ay sonra tedavi görmesi şartı ile barışsammı diyorum dedi

30haftalık gebe ve hastane de gördüğü bir olaydan etkilendi sanırım çocuğunu babasız büyütmek istemiyor

Eşi yaptıklarını hatırlamadığını söylüyor herşeyin güzel olacağını vs.

Velakin kendisine gerekli açıklamayı yaptım

Sanırım ailesine babasına ve bebeğine birşey yapmalarından korkuyor

(herşeyin güzel olacağını söylediği konuşmalarında Ece biraz ters konuşunca eşinin kadına söylediği şey bebeğide yurda veririm sana bırakmam)

Çok üzücü ağır ruh hastası şizofrenmi nedir bilmem Rabbim yardım etsin

Dua etmekten başka bişi gelmiyor elimden

Allah yardımcısı olsun elhamdülillah <3

17 Cevaplar

+4 oy
(1,856 puan) tarafından
Kadın okumus öğretmen olmuş ama hala cahil sonu belli.ben de okumuştum asla kabul edilir bir durum değil şiddete uğruyor mesleği var devlet var ama affetsen mi babasız çocuk büyütmek Zor diyor yuh yani şizofren baba daha mı iyi bu arada çocuğu hakim anneye verir babaya ancak anne yüz kızartıcı bir suç işlerse vermez yani kendi ayaklarinin üzerinde duracak cesaret şart kadın ya yalan söylüyor uydurup buraya yazmış ya da kocasını seviyor yediği şiddet baksana umrunda değil 
(2,047 puan) tarafından
+111111
(1,787 puan) tarafından
Buna sadece şiddet denmez bu vahşet hatta daha fazlası o gece okurken kanım dondu
(1,856 puan) tarafından
Tamam da ne olursa olsun okumuş cahil değil bir de öğretmen öğretmen böyle olursa toplumu dusunemiyorum
(1,403 puan) tarafından
Çok haklısın ne kadınlar var ekmeğini taştan çıkarıp çocuğuna hem ana hem baba olupta kimseye muhtaç etmeden büyüten insnlar. Doğacak olan o yavruya üzülüyorum şiddetin ortasında büyüyecek.
-Reklam-
+2 oy
(7,684 puan) tarafından
Babasız büyütmek öyle babayla büyütmekten iyidir 
0 oy
(119,336 puan) tarafından
Olay neydi arkadas burdan birimi
Okudum bacim aay cok uzuldum kocasi sizofrenimi ufff allah yardimcisi olsun
(81 puan) tarafından
Tamam canım benim
(81 puan) tarafından
Sevdacım şizofren belirtileri var ama teşhisi eşi koydu öyle bahsetmişti yalnış hatırlamıyorsam yaptıklarına ve söylediklerine bakılırsa öyle çok üzücü Rabbim yar ve yardımcısı olsun
tarafından
Ulan sevda deryaya gel gel dedin Eskişehir'e geldi cvp vermiyon
len bulusalim dedim ulasamiyom ona
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Bence barışmayı aklından geçirdiğine göre arkadaşta pek sağlıklı değil. O geceki postunu hatırlıyorum hiç ama hiç normal değil. Burda çok okuyoruz şiddet postu ama ben ilk defa okurken tüylerim diken diken oldu böyle bişey olamaz yaa
(546 puan) tarafından
Yine senden icimden gecen cevaplar ve yine benden sana artilar +++  :)
(1,787 puan) tarafından
Kız aklın yolu birdir ama Allah aşkına o gece okurken bile inanamadım senaryo falan sandım hangi akılla o adama geri dönmeyi düşünüyor şaşıyorum yaa. Bide öğretmen olacaklar ikiside ruhen sağlıklı değiller bu bariz belli yani. Allah kadının yardımcısı olsun ama dönerse sonu belli
0 oy
tarafından
Yani ne diyeceğimi bilemedim gerçekten. Uzaktan atıp tutması kolay ama içinde olunca olay değişiyor. Ama diyeceğim şu ki, daha hamileyken öldüresiye döven insan, doğunca bebeğe de şiddet uygulayacak. Babasız büyütmemek için buna katlanabilecek mi acaba. Ruh hastasi, daha şimdiden yurda veririm diyor. 
0 oy
tarafından
O adam kesinlikle hasta. Allah yardımcısı olsun
0 oy
(13,018 puan) tarafından
Onu öldürmek isteyen bir adamla birdaha beraber olmasın bitmisken bitirsin. 
0 oy
(81 puan) tarafından
Söylediklerinizde çok haklısınız kendisine herşeyi anlattım ama neye kara verir bilemedim kendisininde tedavi görmesi şart çok korkutmuşlar sanırım ben korku sezinledim neden derseniz eşi ile kendisi Hakkaride görevli orada kesinlikle karşılaşacağım demişti kadın korkuyor

Allah yardımcısı olsun aslında yapılacak çok şey var ama cesaret şart
0 oy
tarafından
Darp raporu da almamış değil mi ? Yine okudum o akşam yaşadıklarını yani gerçekten bazı şeyler bağıra bağıra geliyor ama duymamak için baya direnmiş arkadaş. Hayırlısı olsun hakkinda
(81 puan) tarafından
Şikayette bulunacaktın gitmedinmi dedim ne darp raporu için ne onun için hiçbişi söylemedi canım
tarafından
Bişey söylemediyse gitmemiştir. Umarım yanılıyorumdur
0 oy
(2,895 puan) tarafından
Tamam da bu adam yine aynısını yapacak tabi ne diyebilirim onlarin kararı 
(81 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Birde vurmadımki sana demiş çok üzüldüm vah vah tabiki yapacak aynısını üzücü
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Yaa erkekler kadınları nasıl korkutuyor evlatlarıyla benim de eşim bebeğimle vurmuştu beni valla o kadar araştırdım ki asla ve asla bebeği annesinden alamıyorlar boş boş konuşur onlar anca Rabbim yardım etsin kardeşimixe
(81 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(7,194 puan) tarafından
Arkadaş ölüm fermanini imzalamış ne diyelim... 
(81 puan) tarafından
Dil susar yürek konuşur kardeşimizde hem dil hem yürek sus pus
0 oy
tarafından
İsterse babasız büyüsün öyle********t sürekli seni öldüreceğim diyen adam çocuğun da psikolojisini bozar yarın birgün. Boşansa onlar için daha hayırlı, Devlet daha büyük aşiret ağası değil
(81 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım haklısın Devlet daha büyük ama biz ne dersek boş gibi kendi bilir ama umarım bişi olmaz iyi olur herşey
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Müge anlıda yardım istese keşke hem kamu davası oluşur Müge anlı onları bir güzelde deşifre edip rezilde eder 
(81 puan) tarafından
Keşke bişiler yapabilse sindirilmiş gibi son bir şans veriyor eşine umarım iyi olur
0 oy
(81 puan) tarafından
En son aldığım mesaj şöyle

Eşinin söyledikleri seni çok seviyorum bu ben olamam sensiz yaşayamam tedavi göreceğim

vs

İnşallah iyi olurlar inşallah düzelir eşi Rabbim yardım etsin 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Smdi kendi şiddetine göz yumdu yarın kocası bebeğini de dover o zaman da göz yumabilecek mi acaba 
(81 puan) tarafından
Allahım yaşatmasın ama ne bilim yaşadıkları çok kötü inşallah düzelir inşallah
(1,012 puan) tarafından
İnşallah haberlerde okumayiz bir kadın daha öldürüldü diye
(81 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aklı varsa barışmasın
(81 puan) tarafından
Aslında barışmaması lazım bunca şeyi yaşatmış ama ben ne dediysem böyle cvp verdi dua istedi çok iyi emin ol eşinden dedim umarım pişman olmaz korkuyor bence çok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 615 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dilek53 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 308 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Dilek53 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,012 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,351 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 541 göst.