+1 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar 31 haftalığım ayakta duramıyorum agirlasmak için fazla erken degilmi bide sürekli karnım ağrıyor iş güç göremez oldum üstüne bide bulaşık makinem bozuldu az çok işime yarıyordu fazla ayakta kalınca sancilaniyorum o yüzden bulaşık sıkıntı oluyor biran önce Eylül'ün 5i gelsede eşim yardımcı olsa gelipte cidden artık bitik vaziyetteyim nolcak böyle:(

4 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok normal cnm bebek baski yaptigi icin bende o haftalarda artik dogurmk istiyorum diye agliyodum bildigin 
(3,099 puan) tarafından
Ev kalk gidelim diyor ama ben ayakta duramıyorum napcaksam artık böyle
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çok zor canm Allah yardımcın olsun ağırlaşmanin bence haftaya değil bunyeyle alakası var 29+5 im arada baanada oluyor yorma kendini
(3,099 puan) tarafından
Şu 4 5 gündür bu vaziyetteyim çok sıkıntı oluyor benim için yalan olmasın şuan ev o kadar daginikki bulaşığım duruyor ama ben nasıl ayakta durcam diye düşünüyorum
0 oy
(7,939 puan) tarafından
39 haftalık hamileyim.bide bana sor 
(3,099 puan) tarafından
Kız senin durum daha vahim o zaman çok zor olur ya
(7,939 puan) tarafından
Aynen malesef. :((
(3,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah sağ salim tez zamanda kavuşursun yavruna
0 oy
tarafından
33 haftaligim bnde oyleyim
(3,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım seninde cidden çok zor hele birde küçük çocukta varsa tam yani kızımın yemeğini yapabildigime sukrediyorum
tarafından
Bnm oglan 8 yaşında annem bakiyo gulum seninde oyle olsaydı rahat ederdin Allah hepimizin yardımcısı olsun
(3,099 puan) tarafından
Benimki 2 yaşında daha işte eşim bı gelseydi isim çok kolaylasirdi sabırsızlıkla onun gelmesini bekliyorum zaten şimdi boyleysem o geldiğinde nasıl olurum Allah bilir
tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah
(3,099 puan) tarafından
Amin canım inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 155 göst.
0 oy
23 cevap 558 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Didooo (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 531 göst.