0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar benim esim bana ve doğacak bebeğimize karşı çok aşırı ilgili herseyimizle tek ttek ilgilenir. Beni el üstünde tutuyor surekli cok seviyor. Biz daha 1 yıllık evliyiz. Ama aynı zamanda esim asiri sinirli. En ufak birseyde bile asiri tepkiler verir sinirlenir kizar. Ben nedense esime karşı hiç sesimi bile çıkaramıyorum sanki dilim kilitleniyor. Ne dese alttan alıyorum sesimi çıkaramıyorum sinirlenmesin diye ama bi nedeni de yok. Bilmiyorum korkuyor muyum anlamıyorum. Ailemin yanına beni götürmek istemiyor diye düşünüyorum. 1 yildir gitmedik. Ayri şehirlerdeyiz. Surekli gitsekte doğum var 2 3 gin durabiliriz. Ben sadece şuraya giderim kapı kapı dolasmam diyor. Benimde zoruma gidiyor. Beni çok seviyor ayaklarımi bile kendi zorla yıkar. Surekli düşünür. Bi yandan bu sinir huyuna ve ailemin yanında surat asmasina , onlara daha soguk olmasına dayanamıyorum sinir oluyorum. Bi yandan şükür diyorum. Ne yapsam bilemiyorum.

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ikinizde sinirlisiniz demek ki zamanla birbirinizi törpüleyin yoksa iki cambaz bir ipte oynamaz
(2 puan) tarafından
Ben hiç sesimi çıkaramıyorum csnim aşırı sakinim anlayamıyorum kendimi. Niye sesimi çıkaramıyorum diye düşünüyorum
(7,654 puan) tarafından
Ailene soğuk olsun saygili olmasi kafi senle iyi olsun
(2 puan) tarafından
Yani bir saygısızlığı yok ama sınırı var
(7,654 puan) tarafından
Olsun o kadar normal
(2 puan) tarafından
Ama canim ben onun ailesine karşı çok sevgi saygiliyim
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
bacım Allah ne verse neden bunu da vermiş dersiniz . adam napsın daha ayak suyunu mu icsin yani anlamadim. Her erkek sinirlidir oda kusuru olsun adamın bir zahmet . 
(2 puan) tarafından
Canim cok asiri tepkiler veriyor ama bağırıyor çağırıyor. Benim aileme karşı soğuk gitmek istemez beni de götürmüyor. Bende bunaliyorum
(294 puan) tarafından
Erkek milleti değil mi hepsinin köküne kibrit suyu
(2 puan) tarafından
Niye böyleler acaba biz mi daha ince düşünüyoruz anlamadim
(294 puan) tarafından
kesinlikle öyle . bide çok aşırı değer verip umursuyoruz bak iki kere onlar gibi yapsak en mutlu biz oluruz valla bak
(2 puan) tarafından
Bende kavga çıkarsam bi dert korkuyorum açıkçası daha kötü 9lur ailemi arar sizin yüzünüzden filan der. Bi yandan diyorum bosver. Ama bu sefer benim ailemi hic sallamayacak anlamadim ki
0 oy
(937 puan) tarafından
Ne yapsam bilemedim derken sorun yok sanki ortada 
(2 puan) tarafından
Yani eşimi nasil düzeltirim. Benim aileme karşı böyle davranmamasi için. Benim onun ailesine gösterdiğim ilgi alakayı göstermesi icin
(937 puan) tarafından
Herşey de bı arada olmuyor malesef anlattığın gibiyse eşin kalanını da görmezden gelmeni tavsiye ederim
(2 puan) tarafından
Haklisin canim
0 oy
(603 puan) tarafından
Bence sen hiç sesini çıkarmadığın için böyle güzel güzel konuşup anlat sakin bir zamanda
(2 puan) tarafından
Anlatincada ne var bunda uf püf surat sallıyor.

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 411 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.

381,701 soru

11,427,032 cevap

34,987 kullanıcı

...