0 oy
1,039 göst.
Diğer kategorisinde (1,787 puan) tarafından
Bugün Instagram'da bi baktım herkes küçük bi çocuğa taciz haberini paylaşıyor iki Afganlı 8 yaşındaki kızı taciz etmiş diye neyse inanmadım belki istemeyen kişiler onlar gitsin diye iftira atıyorlardır diye düşündüm sonra baktım videolar gelmeye başladı şok oldum hemen evimin iki sokak ilerisi ve büyük olay çıkmış çığlık kıyamet dikkatlice izlerken bide baktım kuzenlerim kavganın içinde hemen kardeşimi aradım böyle böyle bi olay var bizim çocuklar kavganın içinde doğru mu bu haberler diye sordum evet dedi sonra anlattı biz mahallede gezerken bi kaç tane kadın ağlıyordu çığlık atıyordu sonra kadınlar kardeşime anlatmış olanlari kardeşim bunlari bi güzel dövmüş sonra evlerine götürüp oraya kapatıp bide orda dövmüşler bütün mahalleli toplanıp dövmüş polisler gelmiş olaya baya bi büyümüş bunları haberlerde izlerken şok oldum. Yanlarında karı kız olmadan gelmişler ***** köpekler gibi iclerimize girdiler birbirlerini şey yapamıcaklarina göre bizim çoluk çocuğumuza yada biz kadınlara göz dikecekler halimiz berbat ötesi Allah yardımcımız olsun :(

29 Cevaplar

+9 oy
tarafından
Suç onları kabul edip bizim milletimizin içine karıştıranda. İpi kopmuş**t gibi gezerler artık. 
tarafından
Yakında iç savaşta çıkarırlar. Bizim de suriyeden bi farkımız kalmaz.
(1,787 puan) tarafından
Türk bakanlara serefsi.z diye hitap ediyordu bide beğenmiyor *** oglu picler
tarafından
Arpaları az gelmiştir.
tarafından
Güzelim ülke kimlerin eline kaldı Suriyeliler var arkada 7 kardeş küçücük inanılmaz gürültü yapıyorlar gece yarısına kadar dışardalar  çocuklar anne baba başında yok:((  gelen afganlar baktım kadın yok çocuk yok ülke dingonun ahırına döndü ekonomi zaten bitik birde ipsiz sapsız piççler geliyo kardeşleriniz doğru olanı yapmış bı taciz oldumu polis çağırmayacaksın devlet kurbanı değil sapığı kolluyo cezasını millet verecek kemiğini kıracak şerefsizlerin
(866 puan) tarafından
Valla ben kadın cocuk da istemiyorm sanki kadınları cok masum onlarda dilenmeye çıkarlar durmadan suriyeliler gibi doğurup doğurup salarlar gelmesin abi kedileri bile gelmesin
-Reklam-
+4 oy
(12,856 puan) tarafından
Şimdi mültecileri savunanlar gelir!!!

Aynı kaldırımda yürümekten bile korkuyorum ülkem de istemiyorum
(12,856 puan) tarafından
Bugün araba da oturup eşimi beklerken arabanın yanından pis pis bakarak geçti bir Afgan o kadar çok korktum ki ve bunlardan milyonlarca var :(
tarafından
Biz kadınlar olarak susmayacağız umarım hiçbirimiz tacize şiddete uğramayız ama bağırın çağırın polisi boşuna aramayın kadına şiddet politikdir. Etrafta ki namuslu insanlar bir temiz döverler belki daha etkili olur biber gazı koycam artık çantama ülkemde güvenliğim yok. İçimizde ki pislikler yetmiyor birde dışardan getiriyor adiler. Adaleti artık kendimiz sağlamak zorundayız
(1,816 puan) tarafından
Onlar uğruna ölecek birçok insan var devlet diye de bişey kalmadı bu olay içinde çay firlatirlar konu kapanıp gider
(326 puan) tarafından
Çay önemli çok :) Allahtan rizeli sivaslı olsaydı ya neler var söylenicekte gerçekten insan kriz geçirir ben kaç kişiyle kavga ettim bu yüzden, anlatamıyorsun da vatan haini oluyorsun
(1,816 puan) tarafından
Valla bana ne derseler desinler kimseyle tartışmamda onca şeyi gormuyorlarsa körler gittikleri yol yol değil
+1 oy
(156 puan) tarafından
şuç onları buraya sokanda kimse kusura bakmasın bunlar çok iyi günlerimiz yakında iç savaş ta çıkacak 
(1,787 puan) tarafından
Çıkar vallahi Allah sonumuzu hayır etsin
+1 oy
(1,629 puan) tarafından
Artık tahammülüm yok ya suriyelisinede afganındanda bıktım kendi içimşzdeki kanı bozuklar sapıklarla  uğraştığımız yetmiyor gibi bide onlar çıktı 
+1 oy
tarafından
Bu ulkeyi bu hale getiren zihniyeti yillardir istikrarla basimizda tutan herkes geceleri kafasini yastiga rahat koyabiliyor mu gercekten cok merak ediyorum.

Ulke koca bir multeci kampina döndü.
0 oy
(326 puan) tarafından
Ay ben yalan haber sanmıştım, boşa gelmedi şer, efsizler adi köpekler içimizdeki psi, kopatlarla zor baş ediyorduk biz çocuklarımızı nasıl korucaz Rabbim ya nasıl okula göndericez. ALLAH BELALARINI VERSİN
(1,787 puan) tarafından
Keşke yalan olsaymis :( kızın annesi anlatmış olayı kadının çığlığı mahalleyi inletmis ya
(326 puan) tarafından
Ay çok kötü çok kötüü başımıza bunları musallat edenleri Allah kahretsin
0 oy
(7,682 puan) tarafından
Bunlar daha iyi günlerimiz daha ileride neler olacak kim bilir.
(1,787 puan) tarafından
Allah korusun ya iyice boka sarıyoruz valla bu nedir yaaa
(7,682 puan) tarafından
Biz bu ülkede 2. Sınıf insan muamelesi görüyoruz. Allah sorsun
0 oy
(2,616 puan) tarafından
İçimize alanın başını yesinler inş dilerim rabbimden onları bizim ülkeye sokanda böyle şeyler yaşasın 
(1,787 puan) tarafından
Sonumuz hayır olsun inşallah
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Savaşa girse eli silah tutacakken savaştan kaçıp ülkesini terk edip geleni ülkeye sokarsan olacağı buydu zaten. Kendi toprağını ülkesini yüz üstü bırakıp kaçandan ne bekliyorlardı acaba. 
(1,787 puan) tarafından
Ya bide kız anlatmış annesine popomu ellediler diye :( eli silah tutacakken burdaki bebelerin seylerini tutuyorlar orosp.u çocukları
(3,046 puan) tarafından
Dayak az bunlara.  Ülkeye alırken önce hadım edeceksin. Hadım olmak istemeyeni sokmayacaksın. Bizim tecavüzcüye ihtiyacımız yok. Kendi ülkemizin şerefsizleriyle uğraşamıyorken bi de bunlarla mı uğraşacaz.
0 oy
tarafından
Bağcılar da çıkan olayı diyorsun sanırım bende gördüm defolup gitsinler geldiler geleli afganlilardan cocuğa taciz haberi eksik olmuyor
(1,787 puan) tarafından
Aynen öyle Bağcılar'daki olay
0 oy
(181 puan) tarafından
bugun suriyeli bikac cocuk gozumun onunde kuslara sert bir şekilde terlik firlatti ve isabet etti ben ve yanimdaki bayan kizdik ve bize piskin piskin cevap veriyor neden gormuyorlar turk milleti olarak ulkemizde gormek istemiyoruz 
(1,787 puan) tarafından
Vay orosp.u çocukları benim bile burda sinirden elim titredi Allah başımıza bela edenden hesap sorar inşallah milyonlarca insanın hakkına girdi adi herifler
(181 puan) tarafından
ya aklim almiyor bizim cocuklarimiz bunlarla ayni okula gidiyor gidecek birde afkanlar cikti benim iki tane kiz cocugum var gerçekten aklim almiyor dusundukce basim agriyor hic bir ulke almazken neden ya neden
0 oy
(594 puan) tarafından
Kızlar biri bana da söyler mi bu Afgan lar neden Türkiye'ye geliyor inanın haber izleyemiyorum şu yangınlari takip etmekten başka Afgan lar niye Afganistan da değil !!!
(3,551 puan) tarafından
Farkındaysanız hepsi genç askerlik çağında. Yakında da seçim var. Aradaki bağlantıyı siz kurun... O süslü yokmu o süslü.. Her doğana babasının malı gibi vatandaşlık veren ona sormak lazım. Çok sinirliyim bu konuda.. 5 sene 10 sene sonra çocuklarımız ne yapacak bilmiyorum..
tarafından
Sen benim bir iki çocuğumuz var bunların on tane 10 sene sonra çocuklarımızdan hak isteyecekler Toprak iddia edecekler bozgunculuk yapacaklar. Bu çocuklar yarın büyüyüp anne baba ülkeme bunlar yerleşirken neredeydiniz derse reis çay dağıtıyordu deriz artık ne diyim
(3,551 puan) tarafından
Keşke toprak istemekle kalsalar. Bu cocuklar tam ergenlik döneminde askıntılık yapacaklar.. En korktuğum şey kızlarımdan birinin bunlardan birine aşık olması yada kanması. Rabbim yazdıysa bozsun. Kurban oldugum Allah ım göstermesin. Helal süt emmiş kendi vatanımın namuslu insanları iyi dürüst insanları ile karşılaştırsın.. Düşününce bile çıldırıyorum.. Keşke Rabbim imkan verse de Almanya da yaşama imkanımız oranın vatandaşı olma imkanımız olsa.. En azından hak ve özgürlükleri kısıtlanmıyor..bilmiyorum ama eskiden asla derdim yabancı ülke de yaşayamam. İlla kendi vatanım olacak. Şimdi ise kendi ülkemden korkuyorum. Rabbim iyi bir lider seçilmesine yardım etsin de herkes sağ olsun yerinde olsun...
tarafından
Beni anlatmışsınız illede vatanım diye tuttururdum vatanım kalmadı.  Eşime aynısını dedim keşke Almanya Hollanda gidebilsek.  Kızımı bu açgözlülerle yetiştirmek istemiyorum biz inci gibi üzerine titreyelim pisliğin teki rahatsız etsin.somaliye 30 milyon hibe etmiş devlet bizde Bir kalıp peynire 40 lira verelim. Fakirliği de cabası. Kadına değer zaten Yok hergün biri ölüyor:(( ne diyelim Allah evlatlarımızı bizleri korusun illa birini rahatsız edeceklerse bu düzeni destekleyenleri etsinler
(1,816 puan) tarafından
Benim yazdığına sinirlenir misiniz hak mi verirsiniz bilmem Z kuşağı r.c.e oy falan vermicek o da Suriyelileri getirip oy hakkı verdiği gibi bunlara yapacak adam Türkiye'yi boka koymadanda vazgecmicek
0 oy
tarafından
Kendi ülkesine sahip cikmayanlardan korkarım Vatan namus demek bunların namusu yok zaten... Her yer yandı biri çıkıp yardım etmedi kimse demiyor bunlar bize zarar defolsun diye kendi insanımızı ezdirip mülteciler yuceltiyolar etimle kemigimle tiskindim bu devirden artık ..!!
(1,787 puan) tarafından
Benim çocuğumun eğitimi hakkında planlar yapmam gerekirken oturup  onlardan nasıl muhafaza edebilirim diye kafa patlatıyorum mahvolduk artık yaa
0 oy
(389 puan) tarafından

ADALETİ SAĞLAR YASA DIŞI YOLLAR

ADALET VERMEZSE CEZASİNİ MİLLET OYLE VERİR CEZASINI PEZV.NK LER 8 yaşındaki cocuktandan nasıl tahrik olunur anlıyorum!!!
(389 puan) tarafından
Anlamıyorum yazcktm yanlışlıkla anlıyor m yazmism
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Nerde ipsiz sapsiz şerefsizz o.cocugu var bizim ülkeye dadaniyo neden ?? Çunku herkes biliyo adaletsiz bi ülke oldugunu suç işlesek kaç yazar kafasindalarr o kıza ne yapmislarsa onlarinda anasina bacisina yapan bulunur elbet!!!!
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Allah bin belalarını versin keşke öldürselerdi 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bunlar kötü günler şimdi sırada daha kötü günler var 
0 oy
(644 puan) tarafından
Ya suc bunlari halen burda buraksnlarda kendi milletini doyuramayan baskalarini doyuruyor kendi milleti bir kurus bike verilirken dualar ederken baska ulkeden gelenler o kadar yardim hersey ustune tecavuz yeter ya Allah belalarini versin boyle pisliklerin adalet nerde yahu defolup gitsinler ilk olarak kendi milletini doyursun cogu kisi ac 
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Olay gercekten cok cok vahim bitane video izledim 100 er 100 er giriyorlar ülkeye hepside 20 25 yaşında genc ve heryerde şehrin nüfusu kadar Afgan var bitanesi Instagram da paylaşmıştı türkiyede darbe yapacaz demişti onu geçtim İstanbulda 100 tane afgan genc askeri elbise giyip ortada dolaşıyordu bakın bunlar niyeti bozmuş vatanımıza Göz dikmiş eşim bile bugün durum hic iyi değil diyordu gercekten bunun acilen önüne gecilmesi lazım 
0 oy
tarafından
O olayi instagramda izledim malesef ellerini kollarını sallaya sallaya geldiler ülkeye. Nasil koruyacağız çocuklarimız onlardan bilmiyorum cok zor bir durum bizim icin. Kendimiz gectik çocuklarimiz bizim geleceğimiz ama malesef çocuklarımizinda geleceğini karartırıyorlar. 

Simdi bir kac densiz çikar siz ırkcılik yapıyorsunuz der gercekten bunlari körü körüne savunan cahiller var

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,909 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,390 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 2,152 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Dilamm (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 615 göst.