0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Dogum gunumu yaptim cok guzel gecti kizlar elhamdulillah..yakin akrabalar dahi bana yardim etti evimi silip supurduler Allah bin kere razi olsun onlardan bana bir yaptilar Allah o insanlara on versin...dogum gunune 2 3 saat vardı esim dediki biz onlarla cok yakindik tamam mesaf koyacaz ama boylede olmaz patti yapiyoruz gelmiyorlar cocuk yalniz benim icim almiyor bende yazdim.Dogum gunune gelmeyi dusunuyormusun gelmeyi dusunmuyorsan dahi alp i gonder cocuklarla eglenmesinden mahrum etmeyin diye...

Yazdigim kisiye bak peh...ben sana cok kizginim bi sarma icin neler yaptin ben gelmiyorum bi yere cocugum da annesiz oldugu ortama gerek yok bizim dostlugumuz menfaat uzerine surdu zorlandi surdu buraya kadar zeten sen benim oglumu da sevmiyorsun biliyoruz...simdi boylr bi insana ne denir ki 

Yazık dedim menfaat uzerineymis kendinle karistrdin heralde beni dedim yuzume dahi gozukme hakkimi helal etmiyorum dedim sildim gittim.Arkadas bu arada instagramdan yazdigina bak onun dost kavrami buymus demekki hayatimdan bi sal.k eksildi gec bile kaldim yazmis.Iste ne diyebilirim ki suan yorum olarak yoruma gerek yok zaten herkes bilir boyle insanlari herkesin karsisina elbet cikmistir boyleleri 

Kisisel sayfası var bloger ya takipcileri var ya sanirim tek onlara guveniyor.

6 Cevaplar

+1 oy
(82 puan) tarafından
Ben bu zamanda dostluğa hiç inanmıyorum çocukluk arkadaşımı eklemiştim geçen instagramdan seni gördüğüme sevindim diye yazdım ertesi gün beni takipten çıkmış o yüzden numarasını herşeyini sildim 
(183 puan) tarafından
Aaa o banada oldu yasadikca neden saisiriyoruz onu da anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Dost mu hiç lazım değil boşver genelde düşman oluyor sonra onlardan
(183 puan) tarafından
Yedik yedik kazigi oturduk yerimize
0 oy
(1,790 puan) tarafından
En azından gerçek yüzünü anlamış oldun er ya da geç boşver Allah'a havale et 
(183 puan) tarafından
Gec oldu ya saha erken ogrenseydim 2 seneyi buldu cunku
0 oy
tarafından

hayatımdan bi slk eksildi ne demek ne kadar ayıp yâ hû seni boşu boşuna bu güzel günde üzmüş resmen :(:(

(183 puan) tarafından
Ic sesiymiş demek benimde hayatımdan karaktersiz insan cikti yazabilirdim edep edepli insanda kalsin
tarafından
çok ayıp etmiş
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Sarma olayı ne ki bir şey olmuş  belli ama tepkisi çok cirkefce 
(183 puan) tarafından
Bundan once yazmistim yine ama
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yanlızım çok huzurluyum. Komşu arkadaş dost yok çok güzel. Pandemi de çok güzel oldu olan bir kaç kişiye de bahane oldu.  Boşver sende geç bile kalmışsın hayatindan çıktığı çok iyi olmuş :)  umarım inşallah herkes hayatından gereksiz insanları çıkarır.  Mutluluklar canım ;)
(183 puan) tarafından
Aslinda dogrusu bu canm ama ben yalnizligi hic sevmiyorum cok kotu alsinda bazi insanlar yalnizda yapabiliyir ama ben yalnizligi sevmem
(1,206 puan) tarafından
Tercih meselesi canım. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın ozman iyi dostlar ile ,;)
(183 puan) tarafından
Amin diyelim cnm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 465 göst.
20 Ekim 2021 Aile kategorisinde Esinsonmez (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 289 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 675 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 831 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Roza2123 (365 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...