0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar ben 5 senelik evliyim 6. Seneye doğru gidiyoruz . 2 tane kizim var ve 3. Ye hamileyim doğuma 1.5 ay kaldı.  Şimdi asıl konuya gelirsek . Eşimle aslında severek evlendik ne onun ne benim birbirimize karşı bir saygisizligimiz herhangi bir kotu davranışımız olmadi taki bu 3. Cocuk olana kadar . esimin bir huyu varya kotu olarak kave ye cok takılır ve bu yüzden çocuklarını biraz ihmal eder. Bugün de bu yüzden bana vurdu koluma vurdu . Cocuk lar aksama kadar babalarını camda  bekliyo gelsede bizi gezdirse diye ve bugün esim erken geldi kapıdan çıktı kave ye gidecekti çocuklar cok ağladı pesinden tabi gidemedi ve bu yüzden sen cocuklari peşime takıyosun diyerek koluma yumruk atti ve ayakkabı fırlattı ve ben hamileyim düşünün cok ağladim ve boşanma yi düşünüyorum ilk defa böyle bisey oldu ve ben bunu kaldiracak yutacak biri degilim   sizin başınıza gelse nasil tepki verirdiniz? Şuan küstük ve ben suratına bile bakmıyorum konusmuyorum

22 Cevaplar

+4 oy
(128 puan) tarafından
Ya tamam erkekler hay.van ökuz de sinirle yapmış 6 senede ilk defa diyorsun . Boşanmak  bu kadar kolaymi ya heleki 3 cocukla o çocuklar babasini camda bekliyorsa bosaninca napacak öfkeyle oturup zararla kalkmayın esiniz yaptigi hic  hos değil ama bosanmayi düşünecek kadarda degil bir yuva kolay kurulmuyo ama kolay yikiliyo  kavganin birinde sen kaldıramadım dedim seyi kaldıracaksın birinde o yoksa kimsenin evliliği mükemmel değil eşler birbirini idare ederse  evlilik devam eder yürür 
(2,529 puan) tarafından
Dünden beri tartışıyoru şurada tek bir kötü kelime kullanmadık :) şimdi kendin milletin namusuna laf edip kötü kelime kullandın ve diyosun ki esleriniz mahalle karıları ile evlenmiş :) peki canım oldu o zaman :D
(2,529 puan) tarafından
Klavye delikanlısı diyor bide kendini yetiştirememiş insanlar çocuk yetiştirecek. Keşke herkes anne baba olamasa..
(13,202 puan) tarafından
Özgüven olsun insan da dayak arsızı laf arsızı olmasın insam
(15,635 puan) tarafından
Edep sınırını aşmayın ve konu kapansın h&s tekrarı olursa admine bildiririm ozelin kapalı buraya yazıyorum
(45 puan) tarafından
Bunun gibiler yüzünden işte herşey berbat oluyor .......
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Yorumları okudum hayret ettim hemen boşan demek kolay mı? 3. Çocuk geliyor ve normalde iyiymiş eşin o yüzden baya bi süründür ama boşanmak öyle kolay değil 
(45 puan) tarafından
Fedakar anacim sen çek herkes çekmek zorunda değil durduk yere zaten söylenmiyor hiçbişey vurması normal mi kim ki o bu kadın belki babasindan bi fiske dayak yemedi kim ki bu adam lanet gelsin böylelerine de yanında olanlarada
tarafından
Post sahibine yazdım seni ilgilendiren bişi yok burda ahkam kesmek kolay tabi eminim çoğu öyle olan belki eşleri daha kötü bile davranmıştır ama tabi klavye delikanlılığını kim yapacak.Lanet diyorsun da beddua sahibine ulaşır unutma
0 oy
tarafından
Valla sana bunu yapan ilerisinide yapar hiccc sana bosanma demicem adam olan evinde bekler karisi hamile cocuklarinla ilgilenir
tarafından
Canim saana bosanmis biri olarak diyom ki ayril bak cok mutlu olursin hee siddet olmaz vs neyse derim ama bak hamile halinle sana bunu yapan ilerisinide ypar
(25 puan) tarafından
Sadece kızlarıma uzuluyorum . Bu kadar düşüncesiz bir babalari olduğu icin
tarafından
Benimde 10 aylik bi kizim varr
tarafından
Canım malesef herkes sorumluluk sahibi mükemmel bir eşle evlenemiyor her zaman bazı eşler biraz daha rahat oluyu buda yetiştirilme ile ilgili öyle yetişmiş öyle öğrenmiş öylede uyguluyor arada çok büyük sorunlar olmadıkça boşanma çok ağır bir travma
tarafından
Valla yetistirilme beni ilgilendirmez cunku evleniyosan ve o cocuklari yapmasinida biliyowan baba olarak da bakicaksin ueri gelicek evin isini yapicaksin cocuklar babalaroni bekliyomus baba diye agliyomus oyle adami bende cekemem bide ustune ustuk hamile halimle vurucak he o adamin ellerini kirarim ben kusura bakmayin ama boyle adamlari kabul edenlerde kabahat
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bi yapan bidaha yapar yani gerisini sen düşün artık 
(25 puan) tarafından
Bu yüzden boşanma yi düşünüyorum allaha şükür kendi ailem sahip cikiyo . Annem bugün bana vurduğunu düşününce kadin deliye döndü
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İlgilenmiyo madem o çocukların günahına niye giriyo sevip opup ilgilenmedikten sonra başıma gelirse napardim bilmiyorum bacım sanada bosanda diyemem boşanmada.....
(25 puan) tarafından
Yani buna kafayi takıyorum 3 tane cocuk sorumluluğunu alamicaksan neden yaparsın kac defa önlemini alalim ama umrunda olmadi simdi hamileyim ve 3. Kiz geliyo . Allah boyle nasip görmüş kiz olmuş.  Erkek olmadi diye düşünüyorum bu davranışlarının dile getirmiyo ama haraketlerinden belli
(15,823 puan) tarafından
İstemiyorsan keşke sen bı önlem alaydın bacimm erkek bebek mevzusuna gelince de  kendi ne ekerse onu biciyo
tarafından
Benim kayınpederim ilk üç çocuğu kız olduğu için zamanında kaynanama çok cektirmis sonra 4 oğlu olmuş ama kadın anlatıyor tüylerim diken diken oluyo aradan yıllar geçmiş şimdi 70 yaşında daha 2 yıl evvel bir yerden duymuş ki bebeğin cinsiyetini erkek belirliyor diye yani seninle bir alakası yok önce Rabbim nasip ediyor ama
0 oy
(149 puan) tarafından
Evi otel gibi kullanmasını asla istemezdim.. Bunları yapan kimbilir başka neler yapıyordur dışarıda.? Doğrusu güvenemezdim eşimle bir yolda yürümeye.. O yüzden Seçim yapmasını isterdim, burnu yere değmemiş anlaşılan.. Kaybetme korkusu nedir bilmiyor ki eşin? Hep sen uğraşmış etmişsin 3 çocuk nedir yapmayin, hak eden bir erkege bile 3 cocuk düşündürür insani biraz.. Yani ben açıkcası süründürürdm eşimi,  he baktım değişmiyor o zaman gerçekten sen yoluna ben yoluma derdim.
0 oy
(113 puan) tarafından

Sen bu vurmaya susarsan tepki vermezsen her seferinde bunu yapar sana ciddiyetini kesinlikle göstermelisin 

0 oy
(3,281 puan) tarafından
Şiddetin bahanesi olamaz. Nokta. Vurunca kaybedeceğini bilmeliydi. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Bu hareketin günahının hesabını nerede verecmiş bi sor bakalım andaval öküz
0 oy
tarafından

İnşaallah hatasını anlayıp gelir özür diler senden 

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Boşanmak kolay değil ama iyice burnunu sürt gözünü korkutur şidetin devamı gelir yoksa
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sadece yaptığını burnundan fitil fitil getir bacım

0 oy
(5,421 puan) tarafından
Isterse hiç çocuk olmasın hemen aklına boşanma gelmemeli yuva kurmak zor iş zaten yıkmak bi kapı çarpmaya bakar 6 yılda eşinin huyunu sen öğrendin normal de yapmamış hiç ilk defa tepkisiz kalma (ortalığı ayağa kaldır demiyorum) tribini felan at anlasın yanlış birşey olduğunu anlasın ben öyle yapardım bir kere yaptı diye hep sana vuracak değil ya 
0 oy
tarafından
Bacım bu kadar boşanmayi hemen aklına getirme 6 yıllık iyi giden bir evlilikte tamam yaptığı çok yanlış ama 3 çocukla ne yaparsın nasıl yaşarsın yaptığını yüzüne vur surat as ama bence boşanma biraz ağır oldu hem benim esimde Kahvede hep valla hiçte tepki vermiyorum heryere kendim gidiyorum bütün işlerimi kendim yapıyorum yanımda durmayani hiç te zorla tutmak istemem yani 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah'ın cezası o ayakkabı attığı kolu kopsun itin
0 oy
(685 puan) tarafından
Gerçekten yok boşanmak kolay mı yok ilk defa olmuş cofuklarin var diyenleri anlamıyorum.arkadas boşanmak bu kadar kolay hangi hakla vurur ayakkabı fırlatır ki hamileyken nasıl bir vicdan.ic gün sonra öldürdü ya da.olduresiye dövdü denirse şaşırmayın.bosan bacım arkanda anan baban varsa boşan yoksa da devlet var
0 oy
(309 puan) tarafından
saçmalamış eşin de yarinsaat alıp bi parka yada bakkala götürüp gönüllerini aliversin çocukların ne var bunda g.tune zor geliyosa yapmicakti ozmn kusura bakmasın babanın evinden getirmedin çocukları babda birazcık feragat etsin sanki kaciyo kahve sabır cnm çocuklar için ayrılan daha iyi olmiycak ilk olmuş zaten tavır yapa yapa isteklerini yapar konuşmam ilk firsattada o konuda ağzıma geleni söylerim bidaha olmaması için net bi şekilde uyarirdim Allah sabır versin cnm 
0 oy
(45 puan) tarafından
Küfür edicem biplicek defolsun gitsin ...... Ben asla kaldıramam benimki beni elinin tersiyle kavga ederken iter gibi olmuştu eli kafama değmişti ben o zaman bitiricektim yanlışlıkla oldu ben sana vurmam dedi yalvardı öyle durdum . 
0 oy
(360 puan) tarafından
Başka şeye takilmistir hıncını senden almis gibi duruyor şimdiye kadar vurmadıysa sebebi vardır.. hemen boşanma yerine sebebini sorgula derim
0 oy
(75 puan) tarafından
Bacım erkekler çok sıkmaya bunaltmaya gelmiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 366 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 158 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 559 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,668 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

378,849 soru

11,339,703 cevap

34,804 kullanıcı

...