0 oy
752 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar ben 5 senelik evliyim 6. Seneye doğru gidiyoruz . 2 tane kizim var ve 3. Ye hamileyim doğuma 1.5 ay kaldı.  Şimdi asıl konuya gelirsek . Eşimle aslında severek evlendik ne onun ne benim birbirimize karşı bir saygisizligimiz herhangi bir kotu davranışımız olmadi taki bu 3. Cocuk olana kadar . esimin bir huyu varya kotu olarak kave ye cok takılır ve bu yüzden çocuklarını biraz ihmal eder. Bugün de bu yüzden bana vurdu koluma vurdu . Cocuk lar aksama kadar babalarını camda  bekliyo gelsede bizi gezdirse diye ve bugün esim erken geldi kapıdan çıktı kave ye gidecekti çocuklar cok ağladı pesinden tabi gidemedi ve bu yüzden sen cocuklari peşime takıyosun diyerek koluma yumruk atti ve ayakkabı fırlattı ve ben hamileyim düşünün cok ağladim ve boşanma yi düşünüyorum ilk defa böyle bisey oldu ve ben bunu kaldiracak yutacak biri degilim   sizin başınıza gelse nasil tepki verirdiniz? Şuan küstük ve ben suratına bile bakmıyorum konusmuyorum

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla benimkide aynn senin dedigin gibiydi yine bir sabah kalktı gitti aksam da aradı ki birazdaha gec gelcem diye  bende yetmezmi artik cikip gelsen evine dedim cıktı geldi üstüme yürüdü beni dövecekti bagirdi cagirdi cıktı   gitti  bikac gün konusmadim sonra kendi haline biraktim ondan sonra kendi birakti birseyi cok söylersen o ona dahada cazip gelir yapmak ister  elleme uyanacak illaki sen karışma 
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem kapının camını bile kırdı yine de başaramadı biz de öyle ağlardık. Şimdi babamla öyle inanılmaz bir bağımız yok bu sefer o olsun istiyor ama olmuyor işte. Yeni doğum yaptım bebek ağlardı niye ağlıyor diye bin kere gelip bakardı inan ona ilgisini kıskandım 34 yaşındayım ha. O temeli iyi kurmak lazım. Eşini adam gibi ya fırçala ya da aşırı sağlam konuş üstelik bu çocukları sen kendin ve kendi keyfin için yapmadın 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 368 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hilay (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 158 göst.
13 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 561 göst.
22 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 2,685 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

381,412 soru

11,418,555 cevap

34,975 kullanıcı

...