0 oy
1,127 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Öncellikle linç yemek istemiyorum bu konuları konuşan ve konuşmak isteyen biri değilim ama anlatacak başka kimsem yok yani bu nasıl anlatılır dimi 

Ben libidosu yuksek bir insanım bu yönümü ne kadar köreltmeye çalışsam da körelmedi.Kocam bu yönden hep isteksiz.Nerdeyse yapmayali 1 ay oldu istiyorum sırnaşıyorum banamisin demiyor.Ve çoğunlukla hep böyle.Hep bahane bahane.Gönlü olucak da yapıcaz sürekli yalvarıyorum ve yalvarmak istemiyorum artık.Surekli reddedilmek gururumu kırıyor artik.Varmi cinsel yönden istek kesen yok eden bir ilaç falan varsa yardımcı olursanız sevinirim ayrıca böyle bir konu açtığım için özür dilerim .

27 Cevaplar

+12 oy
(5,721 puan) tarafından
Yav isteğini neden törpülemek istiyorsun adamların ki can da bizim patlıcan mı?  Bence Sorun sende degil eşinde..
(176 puan) tarafından
Artı veremıyorum ama verdim say çok haklısın erkekler sanki bir tek onların isteği varmış gibi davranıyor
(123 puan) tarafından
Yapamadiktan sonra isteği ne yapayım ben :))
(5,721 puan) tarafından
Rica ederim canım kadınlar bunu kusurmuş gibi görüyor.. biz onları düşünüyorsak onlarda bizim ihtiyacımızı düşünmek zorunda
(5,721 puan) tarafından
İstememesinin altında mutlaka nedenler olmali
(1,151 puan) tarafından
Bence de anormal olan eşin sen değilsin
-Reklam-
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Önemli olan eşinin neden sana karşılık vermemesi, istememesi bence. Bu bir sorun ve çözmeniz gerekir.
(123 puan) tarafından
Hep yorgunum yorgunum telefonu eline bir alıyor sahibinden.com da gezip duruyor başka sitelere falan bakmıyor yani anlamıyorum
(7,118 puan) tarafından
Yanlış anlama canım ama senden etkilenmiyor muhtemelen. Sebebi ne olabilir sen bilirsin.
(123 puan) tarafından
Ben bilsem işte bilmiyorum
+1 oy
(1,790 puan) tarafından
Canim sorun sende değil eşinde bence sen kendin için birşeyler yapacağına onun için yap
(123 puan) tarafından
Bu gidişle yemeklerine falan birşeyler aticam o olucak :))
(1,790 puan) tarafından
Valla canim yap yani bence 1 ay erkek için çok fazla adamın çakralari kapanmış onları aç sen ☺️☺️☺️
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Hahaha kiz sana bisey diyim mi antidepresan kullaniyorum acayip isteksizlik yaptı ya belki bir cozum olur senin icin 
(2,291 puan) tarafından
Esin gitsin bence :)) 1 ay cok yani haftada bir bari olsun ya
(12,968 puan) tarafından
Reçete olmadan verirler mi :)
(2,291 puan) tarafından
Bilmem :)) dr gitmwk zor mu geliyo kiz
(12,968 puan) tarafından
Hastaneler uzak tek gidemiyorum çocukla ondan inan çok hastalığım var bı kere gidebildim :/
(2,291 puan) tarafından
Ay kiyamam ya keske birakacak yerin olsa
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Yani 1 erkeğin 1 ay istememesi bence bu durumda anormal sen normalsın..
(123 puan) tarafından
Benim kocam hep böyle anormaldi hiç değişmedi
(2 puan) tarafından
Benim eşim de böyle haftalarca ben bi şey demesem aklına gelmiyor ayda bir kere falan ilişkimiz oluyor ben çok istiyorum ama onun sürekli bi bahanesi var
0 oy
tarafından
Kuzenim antidepresan kullanıyor daha bugün konuştuk istek sıfır diyor ne yapacağım bilmiyorum diyordu oda aşırı isteksizlik yapıyor aklına bile gelmiyor 
(123 puan) tarafından
Tam istediğim şey yeter artık yani hep ben mi sürüneyim biraz da o surunsun
tarafından
Bunu bişey kullanmadan yapsan yani kaçan kovalanır hesabı
(123 puan) tarafından
Onu da denedim ise yaramıyor ben ellemesem o hiç ellemiyor
tarafından
Ne istiyor bu erkekler anlamıyorum ki
0 oy
(5,809 puan) tarafından
Varsa da saglıklı degildir canım

Ama bir ay olmaması da anormal bence sorun sende degil eşinde 
(123 puan) tarafından
Ben onu anlamaya çalışmaktan vazgeçtim artik
(5,809 puan) tarafından
Tedavisi var bunun ilac kullanması gereken sen degilsin ki o
0 oy
tarafından
Ama arkadaşların dediği gibi bir erkek bir ay neden istemesin asıl sorun bu çok saçma yani
(123 puan) tarafından
Benim eşim bu yönden değişik biri zaten 1 senedir böyle
tarafından
Kaç yıllık evlisiniz
(123 puan) tarafından
5 yıldır evliyim
tarafından
Gerçekten anlayamıyorum
0 oy
(355 puan) tarafından
Demek ki bu konuda tek değilmişim kenarda bekleyinm
(123 puan) tarafından
Benim de arkadaşlarımın yüzü gülüyor bu konuda:)
(355 puan) tarafından
Bacım gel sarilak
(123 puan) tarafından
Hadi sarılalım:)
(355 puan) tarafından
Kemal Sunal'ın filmindeki bı replik geldi aklıma rahmet eylesin saygıyla anıyoruz
(44 puan) tarafından
Al bende de o kadar bende bekliyim burda
0 oy
(141 puan) tarafından
Dogum kontrol haplari isteksizlik yapiyo deneyebilirsin
(123 puan) tarafından
O işe yaramıyor bende tam tersi etki yapiyo:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Özür dilemeye gerek yokki bu sadece erkeklerde yaşanan bi durum değil..ilac falan bilmiyorum doktor desteği istersen alabilirsin ama sen bu kadar istekli olduğun için eşin geri cekiliyo olabilir yada snein cok istekli olman onu senin gözünde isteksiz gösteriyo olabilir ay ne bileyim bilemedimki sen en iyisi doktora git elbet ilacı falan vardır 
(123 puan) tarafından
Öyle her buldugumda üstüne atlamıyorum tabiki :) ama en azından haftada bir olsun diyorum oda yok
(9,626 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasın ya güldüm istemsizce :))) o zaman eşin baya isteksiz o isteksiz olduğu için sen kendini fazla istekli görüyo olabilirmisin..yani demek istediğim şu aslında sen normal derece istiyosun ama eşin senin yanında istek olarak pasif kaldığı için sen kendi libidonu yüksek hissediyo olabilirmsn
(123 puan) tarafından
Olabilir tabiki onun isteksizliği beni benden aliyor zaten ne yapacagimi bilmiyorum baktım onda düzelme yok ben kendimi körelteyim dedim
(9,626 puan) tarafından
Bence sen böyle devam et ilacı desteği kocan alsin..aşağıda yorumlara baktım kimse sorunu sende görmemiş bende dahil herkes adamı sorunlu görmüşüz  yani sorun derken kötü anlamda değil ama destek alsa iyi olur
0 oy
tarafından
Bunun linç ve libido ile bir alakası yok ki. Evli bir insan için 1 ay çok uzun bir süre. Bence sende değil ama sorun eşinde. Doktor şart ona
tarafından
48 hours Gold ismi buymuş gördüm resmini tanıdım bir bak ona yorumlari falanda oku. Hepsi burada da varmış
(123 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum :)
tarafından
Rica ederim. Eğer o hoşuna girmezse az önce gördüm damla falan da varmış ☺️
(123 puan) tarafından
Hepsini gözden geçiricem artik böyle olmuyor yani :)
tarafından
Ay tabiki olmaz bebeğim 1 ay aşırı uzun bir zaman. 7 yıllık evliyim gün aşırı gelir eşim. Yorgun olursak en fazla 4 gün
0 oy
tarafından
Bence sen eşin için biseyler bul yedir Allah ım nasıl bir iş dir yaa erkek ister kadın istemez ki türk kadınlarının %80 i isteksizdir  gün boyu yorulup aksam yorgun oldukları icin  baygın giderler burda tam tersi   ne diyim macun yedir kocana cnm
(123 puan) tarafından
Işte bu durum da beni yıpratıyor artik.Macun falan yemeği de sevmiyor ne yapacagimi bilmiyorum artık
tarafından
İstek arttırıcı ilac al yemegine kat  :)))(
(123 puan) tarafından
Bu gidişle onu yapicam zaten:)
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bende senin anlattığın gibi esin gibiyim biraz istek olsun istiyorum 1 ay olmasa aramam çok isteksizim ama eşim tam tersi keşke bende de istek olsa biraz 
(123 puan) tarafından
Çok istek de iyi değil işte herkes tam tersi denk geliyor birbirine.Asiri üsteli çift taraflı çiftler çok az
(1,446 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra oldu  böyle haftada 1 yetiyor bana ama eşim öyle değil belkide çok yoruluyorum ondandır
(123 puan) tarafından
Olabilir kuzum annelik üstüne ev işleri kadar yoran bir sey daha yok
0 oy
(19 puan) tarafından
1 aydır yapmayan erkek mi.olir canim. Bence eşinde sağlık sorunu olabilir. Bi doktora görünmeli bence bu durum.normal değil. Yanlış anlama   sakın. Sağlıklı bir erkeğin haftada en az bir yada iki defa aklıma düşer bence 
(123 puan) tarafından
Düşse bile yapmaya üşeniyor gibi yorgunum yorgunum diyip duruyor ama yorgun olan insan sürekli telefona mı bakar
(19 puan) tarafından
Valla.cok haklsın.
0 oy
tarafından

Istekli olman normal canm ayda bir defa yapsam sadece bende senin gibi olurdum :woot:

(123 puan) tarafından
Böyle yorumlar okuyunca rahatladım ya kendimi sorunlu gibi hissediyordum valla
tarafından
Sorunlu sen degilsin esin canm
0 oy
tarafından
Sorun sende değil bir kadın olmayı bırak bir insan olarak duyguların çok normal cinsellik bir ihtiyaçtır kadınlarda erkekler gibi rahatlamak ister sorun tamamen eşinde
(123 puan) tarafından
Onu da nasıl çözücem bilmiyorum
0 oy
(48,620 puan) tarafından
eşine istek artirici kullan bence bir ay uzun zman
(123 puan) tarafından
Zarar verir diye de korkuyorum öyle şeyler ama denemek lazim
(48,620 puan) tarafından
ver macunu sonra otur izle,☺️☺️☺️
(123 puan) tarafından
O zaman da ben istemicem sürünsün:))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Genelde kadınlar kocam istekli ben isteksizim diye post açarlar senin ki de tam tersi olmuş 
(123 puan) tarafından
Evet malesef keşke bende de tam tersi olsa
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Senin libidoda sorun yok tatlım eşinin durumu anormal.

Cekinecegin bir durum değil.
(123 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabın için:)
(2,136 puan) tarafından
Rica ederim canım:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 389 göst.
3 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 242 göst.
0 oy
17 cevap 790 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu

379,046 soru

11,345,425 cevap

34,810 kullanıcı

...