0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar bu kilo mu diceksiniz yada ben ödem diyorum çünkü ayaklarım aciyo ve sis emziriyorum 16gun sonra 23aylik olcak yakinda veya yaşında biraktrcm nasipse .hamilelikte 26kilo aldım ama odemdi çoğu çünkü ameliyathane de odemden iğne vurulcak yeri zor buldular tuzlu yemedim halada dikkat ederim anlamıyorum boyum 159 kilo 60-62arasi oynuyor .ideal 51olmam lazımmis cunku suanki halim bana çok fazla .canm aciyo he bide 48kilo flndim eski halim şuan sinirim bozuluyor nedense bide hergoren hamilemisin kilo almışsın diolar .ödem ve kiloya ne onerrsiniz. Ellerimi sıkıp açıyorum karıncalı gibi oliyo sislikten

4 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Maydanoz suyu ödem attiriyor diye biliyorum kiloya da bogazini tutcan☺
tarafından
Emzirme dönemi onerilmiyo diye duymuştum .
(2,291 puan) tarafından
Aa evet sutu kesiyor ama sen zatn biraktircakmissin
tarafından
Geçen keseyim dedim kıyamadım çocuğuma
(2,291 puan) tarafından
Mecbur kesecen vakti gelmis:/
tarafından
Bu ayı doldursun bari :) ya başta göğsün buyumemis sütun yok dediler şimdi biraktiramiyoruz çocuğu :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende emziriyorum hiç bi şey yapamıyorum. Bi 10 kilo fazlam var versem rahatlıcam inşallah. 
tarafından
Bu ben değilim gerçekten yapıştı kaldılar üzerimde ağırlığı olmasa dursunlar da canm aciyor.insallah veririz canm
tarafından
Ben 4 gündğr başladım aslında karnım falan küçüldü eskiye nazaran. Akşam sekizden sonra sabah 12den önce yemiyorum. 1 ayda sağlıklı bi şekilde kilonun %10'luk kısmını veriyomuşsun. Günde bir fincan da yeşil çay içiyorum. Ekmeği sabah yiyorum sadece. İnşallah faydasını görürüm.
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Canım ben bir ara soğan suyuyla kilo verdiydim adet düzensizliği vardı hem ona iyi geldi hemde ödem felan atıyo yemeden içmeden kesmeden sabah akşam belirli aralıklarla içtim internette yazıyo 
0 oy
(360 puan) tarafından
Ödem.icin 1 litre suya 1 elma 4 bölüp atın içine çubuk tarçın 2 3 adet karanfil hafif kaynatın 1 litrelik cam kaba yarım.limon sıkın kaynattiginizi süzün.. hergun bunu 1 ay boyunca için odeminizden kurtulursunuz 

Diyetisyen tavsiyesidir
(360 puan) tarafından
Evet kesin çözüm
tarafından
Tarçın bı tane mi canm 2-3 karanfil şimdi tarçın aldimda.emerken iyimis herşeyi kullanamyrz
(360 puan) tarafından
Tarçın çubuk 1 tane 2 3 karanfil limonun yarısını ben süzeceğim şişeye  sıkıyorum kabuğunda tencereye atıyorum kadar kaynasın diye
tarafından
Yaptım yarısını içtim .psikolojik mıdır bilmem yada fayda mi görüyorum bacaklarım da bı uyuşma oldu hafif ağrı seklinde
(360 puan) tarafından
Kiz onda birsey yok su sadece piskolajik seninki

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 214 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 178 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 652 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mavimelek3 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,977 kullanıcı