0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Kaynanamgil yüzüme gülüp neler demişler megersem Allah yukarda seviyordum onları ne bileyim anne baba dedim kardeşim dedim gorumceme bunlar beni hiç sevmemiş megersem bunları bana anlatanlar tek kişi değil ağzını açan herkes kendini uzak tut dikkat et diyor yuvani bozmaya çalışıyorlar diyor kaynanamın kardeşleri bile dedi yigenim uzak dur diye eşimin halalari eşimin kuzunleri komşular herkese beni kotulerlermis dertleri benim boşanıp gitmem beni kaynana begenmezmis cirkinmisim dış gorunusumle bile yargılanmış beni benim ayaklarım onun midesini bulandiriyormus çok utandım bu söze evet ayaklarım büyük 39 numara giyiyorum olabilir Rabbim böyle vermiş kayinbabam çocuk olmasa götürürüm ailesine veririm demiş bende ona. Yürek isterim dedim daha neler neler pis demişler evimin kapisini bilmiyorlar gelmedilerki evime hiç temizmi pismi görmediler çok kintliyim sinirliyim sadece karşılaşmak istiyorum ya Allah bana verecek ya onlara bu insanların derdi ne anlamıyorum iyi olsan böyle yapıyorlar kötü olsan yine kötüsün yaranamadm hiç bir zman 

12 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onları ya. Hiç mi korkmazlar Allah'tan 
(2,350 puan) tarafından
Çok kötüler canım ben kendime kızıyorum nasıl farkedemedm diye benden utanirlarmis neyim varki utanacak çok üzüldüm
tarafından
Her duyduğuna öfkelenme canım sakin ol. Ateşe kimin odun atacagı belli olmaz. Onları söyleyenler sana  onlardan daha mı yakınlar? Aranz onlardan daha mı iyi? Bence güvenip inanıp da yorum dahi yapma. Belki de sana anlatanlar laf getirip götürerek senin yuvanı bozacak. Sen esenliğini koru boşver
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Cahillikte zor bisey...
(2,350 puan) tarafından
Evet canım ama geç öğrendim bunların gerçek yüzünü harcadigim bakiye aciyorum
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Yüz yüzeyken anlat dediklerini. Yazıklar olsun size, Allah'a havale ettim sizi de çek git evlerinden
(2,350 puan) tarafından
Asla asla evlerine adım atmam görümcem aradı günlerdir arıyorlar acmiyordum msj atmış merak ettik seni diye öyle yazınca bütün herşeyi analtrm ve tek dediği şey demiş olabilirler demiş olabilirler
0 oy
(55 puan) tarafından
Kıyamam sana gülüm Allah'a havale et onlarında kızları var kurban olsunlar ayaklarına ki bnde 39 giyom ne var ki bunda Allah ıslah etsin inşallah ne diyim  bişey diyimmi bu devirde insandan kaybedersin  bunu bilirim ben canim canım sende tepkini göster ilk evligilimde paagimda silik mı  adini tam bilmiom vardı ellerimden ymk ymzlerdi çay icmezleri zıkkım yesinler hep yüzüme vuruyorlwrdi bir gün çok agldm Allah'a dua ettim  hepp yemin ederim sabah uyndgmda o ekimdekiler kayboldu gitti  tabi olmadı boşandım istedikleri oldu iki çocuğum ile baba evine geldim 21 yaşındaydım  bin bir türlü iftira attılar sonrasında aradan 2 sene geçti evlendim şimdi asla kndimi ezdirmiyorum benimle de çok dalga gecerlerdi kiloluyum diye ayı goril derlerdi hep çok şükür kurtuldum onlardan rabbim her zaman yanında olsun inşallah canım ❤️
(2,350 puan) tarafından
Evet beni dış gorunusumle çok yargiladialr ama kendileride kusursuz degilki uzun boylu tüm diye deve dedi yüzüme  Allah'a havale ediyorum ama bu yanım git parçala sor bunalrin hesabını diyor
(55 puan) tarafından
Git soyle konuş Rabbimin yaratığı şey ile nasıl dalga geçersiniz de Allah'tan korkmadinizmi de Allah böylelerini ıslah bele etmezsin inşallah
(2,350 puan) tarafından
Karşılaşmayı beklym ayaklarına gitmem
0 oy
tarafından
Sana anlatanlar inşallah eşinin yanında anlatmistir bunlari
(2,350 puan) tarafından
Evet onada anlatmışlar eşine sahip çık oraya godnerme uzak durun diye
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah ıslah etsin
(2,350 puan) tarafından
Amin ama bu yuzsuzlukle zor
0 oy
tarafından
Kiz ne var yani 39 giyorsan e bende 39 giyorum, hiç sinirlenme canim 
(2,350 puan) tarafından
Çok sinirliyim bunlar sadece bir kısmı Allah'ım neler söylemişler
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bi yüzleşme yapın bence niye böyle böyle dediniz de ama eşinin yanında yap konuşmayı sonra ona da kötülemeye çalışırlar asıl pis olan onların o kirli zihniyetleri
(2,350 puan) tarafından
Canım kaciyorlar kabule diyorlar ama dedik diye tlfnda bende tamam artk gerek yok konsumaya dedm engelledm
(3,832 puan) tarafından
Ben benim kaynanamla görümcemi tek yön biletle Hindistan a gönderecem pisliklerin yakışacağı tek yer ora ver o ara seninkileri postalayım
(2,350 puan) tarafından
Kalsınlar burda kendi boklarinda bogulacaklar kimse yüzlerine bakmıyor bı önceki postuna bak analrin herkes intizar ediyor konuşacak kimseleri kalmadi
(3,832 puan) tarafından
Allah çocugunla seni birbirinize bağışlasın onlarıda ıslah etsin ne diyelim üzme sen kendini
(2,350 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim
0 oy
(791 puan) tarafından
Canm napsan da gelin çokta iyi olsa arkasndan gene konuşurlar
(2,350 puan) tarafından
Kuzum vallahi hiç bsy yapmadm zaten ailem uzakta görüşmüyoruz anne baba yerine koydum bı dediklerini iki etmedm çocuğu ozluyorlar diye işi gücü bırakıp hergun götürdüm neydi suçum benim
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İki yüzlü insanlardan korkacaksın. Yüzüne gülüp arkandan fiziksel özelliklerinle yargılamaları ne kadar terbiyeden yoksun olduklarını gösteriyor. Eşin biliyor mu canım bu şekilde konuştuklarını?
(2,350 puan) tarafından
Evet biliyor oda diyeceğini dedi smdi ne arayabiliyorlar nede gelebiliyorlar
0 oy
tarafından
Her duyduğuna öfkelenme canım sakin ol. Ateşe kimin odun atacagı belli olmaz. Onları söyleyenler sana onlardan daha mı yakınlar? Aranz onlardan daha mı iyi? Bence güvenip inanıp da yorum dahi yapma. Belki de sana anlatanlar laf getirip götürerek senin yuvanı bozacak. Sen esenliğini koru boşver
(2,350 puan) tarafından
Yok kuzu ya kadının kardeşleri diyor ya en yakınları bacısı diyor yigenkeri diyor bunlar benim yüzümde çok şey dedi evlerinden attılar kaç kez hamile halimle yüzüme küfür etti kayınbaba  inanırım derler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 269 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 696 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 226 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,347 göst.