0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annemin british kedisi vardı .bı yasinda köye ev yapınca gidip duruyorlar ****** tek kalıyordu sahiplndirmek istediler .bı tanıdığın ablasına verdik kedi bu köpek mi egitilemez kedi severler bilir saklaniyormus çok cikmiyormus yerinden bı iki durduk yere patilemis yani bu kedilerin asıl huyu .aramış tanıdık sanırım eski ailesini unutamadı bı iki oatilemiste çok yemiyor da .yani ne diyim kedi sonuçta bu beklentin neydi .kii kedi sakın bi ****** diğer tekirler gibi değil bı iki pati den mi korkutunuz . annemlerde köyde işler var alamaz .vermiceklerdi onlar 5aydir verrsenix alırız deyince vermeyi düşündüler bide köy işleri olunca mantıklı gelmisti

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah'ım ya kedi bu patilerde isirirda heryeri kemirir de kıl da döker saklanır da. Kedi bu kedi bunlarin doğası bu. Ne beklemişler acaba onlarla birlikte sofra kurup bulasik mi yikamaliydi
tarafından
Onlar sevmislerde kedi unutamadı heralde diolar insanlar gibi düşün unutamas ama yeni hayatina zamanla alışır gideli 2ay oldu anca.annemdede saklanirdi
tarafından
Sokağa atmazlar inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
şu gri kedileri diyorsun galiba. benim bildiğim de sokak kedilerine göre daha uysal olduğu. ama onlar pek bakacak gibi durmuyor 
tarafından
Grinin tekir versiyonu kahve tonlarındaydi.sakin ****** diğer kediler olsa neler yapmaz .
(3,836 puan) tarafından
bi heves alıyor cogu kisi sonra kaçmaya yer ariyorlar.
tarafından
Köye goturemedi annem köpekler var bide cins olduğu için yer değişikliği hava degisikligi devamlı tüy ve ruhsal sıkıntılar yapıyormuş .en iyisi sabit bı yere vermek kedi veteriner verdik memnun değiller gibi kediden beklenti neydi bilmem bende baktım tüylü türüncu bı tekir canımı yedi ama sevmiştim yani
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Geri alın yazık sokağa atıyorlar sonra 
tarafından
Yok atmazlarda alın demeye getiriyorlar
0 oy
tarafından

Bende kızıma Yavru kedi almayı düşünüyorum ne olursa olsun bakmamız lazım bi kere sahiplenince yani

tarafından
Köyde köpekler var goturemedi evde yoklar mecbur kaldılar ee isteyincrde boyna
0 oy
tarafından
Ne bekliyorlarmis kediden ya 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ne oldu heveslerini almışlar mı hey Allahım ya 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bi hevesle alıp ilk fırsatta vazgeçen tiplere gıcık oluyorummmmm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
0 oy
9 cevap 176 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,955 kullanıcı

...