0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından

• Kızlar esım her izin gununde annesine gider bugun gidemedi kaynanam Baska sehıre tasınacakmıs gıtmıs dıger cocuklarıyla yasayacagı yeri gormus ev felan tutmus benim esımde baskasından duyuyor bunu bu aradıgındada sende bizi al diyor kaynanam oda bize getırcekmıs gunduz besık felan gelecek diye evi topladım sonra abisinin esini cagırdı yıgenlerını ozlemıs yemek hazırla felan aksamda dayısını cagırdı oturalım diye 33 haftalık hamıleyım bundanda benim menmun olmamı bekliyor misafir istemez degılım ama yoruluyorum hıc dusunmez beni sadece kendini dusunur sızdede varmı boyle durumlar :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamileyken gelen geleneydi valla hiç sesimi cikarmazdim ama doğumdan sonra bir allahin kulu gelmeyince bnde eşime dedim bak gör simdi ne gelen var ne giden tek başıma her şeyi yaptım ettm sesimi dahi cikarmadim hadi ara anneni gelsin bana yemek yapsın lohusalık dönemindeydm sustu bsy diyemedi 

Şimdi bana soruyor askikm ne zaman cagirsak yorgun msn falan diyor 

Sende hazırla misafir bereketi ile gelir
(221 puan) tarafından
Ayırma dusuncem yokta abartıyor canım bana da ailemde bısey demiyor ama saf gbı davranıyor esim yorulurmu yok razılıgım olmuyor benimde bu sekılde
tarafından
Dile getir sende canım
(221 puan) tarafından
Bı yerden giriyor bu yerden cıkıyor aslında anlıyor o beni
tarafından
Misafir çağırmadan bana şöyle kendimi ina göre ayarlrm gördüğün üzre hamileyim falan de
(221 puan) tarafından
Soyluyor canim kafasına koymus yapacak gbı ne soylesen fayda etmiyor benimde razılıgım yok ama bu sekılde
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Canım ikracigim gerçek adını.bilmoyorum ama benim ki asla yapmaz öyle birşey ben öyle 33 haftalik hamile olayım benim avradım hamile diye kıyamaz bana zaten öyle.misafir çağırma huyu yok kimseyi pek çağırmaz çünkü esnaf sabahtan akşama kadar dil.yoruyir bide milletin çenesini hiç çekemez bilemedim ama eşine izah et yoruluyorum bana sormadan çağırma de benimki ne misafirliği sever ne de oturmayı misafirle sadece ailelerimiz gelir zaten onun abisi gil benim.annem.gil hala dayı zor görürüz bayramdan bayrama 
(221 puan) tarafından
Canım bana soyluyor ama cagırma desem ben misafir sevmiyor oluyorum dahada ustune ekliyor annemde getırcem kadın yoldan gelıyor yorgun karınları actır ayrı ayrı gelseler neyse
(238 puan) tarafından
Ne diyeyim fıstığım aklım ermiyor valla bu kocalar ne çok.seveemis misafir çağırmayı valla otur avradını.cay iç.cekirdek çit öpüş koklas tövbe tövbe :))bak veni günaha sokuyorlar zaten surda 1 ay sonra doğuracak bırakta keyfinize bakın sanki kurmalı.robotuz
(221 puan) tarafından
Her zaman aynı canım ya hep dusuncesız :) bayramda bile gezdırmedık akraba bıraktırmadı razılıgım olmuyor benimde bu sekılde Bı kerede rahat rahat oturabılelım su evın ıcınde
0 oy
(3,533 puan) tarafından
Erkekler hep öyle bizim dsncemizi anlamıyorlar. 
(221 puan) tarafından
Saf gbı davranıp sınır ediyor beni
0 oy
(14,493 puan) tarafından
Aaaa eşimin eski haliiiiii
(221 puan) tarafından
Kaynanam giderse duzelır belki :) sımdıye kadar anne anne bugun gidemedi milleti topluyor
(238 puan) tarafından
Ama bide benimki.cok.fena öyle birşey olsa gözü açık mesela benim.tartisacagim.seyler aklıma gelmez.esimin gelir ona yapıldı bize  niye yapılmadı gibi.misal abisi bilenzik.yaoti biz ceyregimkzi dükkana abisine verdik dugunumdeki işlerimiz ortak.ozamanda.para yoktu dukkanda 9 sene önce vay senin avradiın koluna takıldı bilenzikte benim avradima niye takılmadı ben dükkana getirdimde sen niye bilenzik yaptın sünnet düğünü yapmıştı o zaman lar kayananm.heo.memet sen kız.olsaydin seni 3 gün sonra geri yollalarrdi kapıma der:))))
(221 puan) tarafından
Yok ya kosa kosa gıdıyor dahada kac kere aradı soylemeden cekmıs gıtmısler iyi yapmıslar soyleseler bu gotururdu kadın sen aramasam soylemıyor bile bu hafta bize gelecen mı diye Bı yokuz bu neyin kafasını yasıyor anlamadım benıde sınır ediyor bu halı
(238 puan) tarafından
Annesine cokmu duskun esin
(221 puan) tarafından
Anlamadım ki canim bu duskun kendı kendine
0 oy
(531 puan) tarafından
Yok Allahdan bizimki oyle degil kuzjm ** aesinin biraz daha dusunceli olmasi lazim sonucda sende ca  tasiyosu karninda  ben suan 3 aylik hamileyim  surekli cikartiyorum yedigimi esim goruyo mal degil ya benim dememe gerek kalmiyo biri gelice zaman uygun bi dille anlatiyo olmadi biz gidiyoruz 
(221 puan) tarafından
Yok canim nerde oo dusunce
(531 puan) tarafından
Insallah oda dusunur kuzjm.sonucda sende hamilesin    yasayan bilir
(221 puan) tarafından
Insallah Canımda hamilelik bitti
(531 puan) tarafından
Olsun canim sonucda sende insansin sende yoruluyosun ediyosun oda goruyo sonucda bunu

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 346 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (386 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 695 göst.
4 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 305 göst.
28 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (8,299 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 689 göst.