+1 oy
1,397 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Merhaba hanimlar esim evin icinde bakimli ol guzel giyin syle yap byle yap die surekli soylenir oysaki turbanliyim disarda  kap tarzi tunikler ve etek giyinirim sadece ama bnde evin icinde rahat giyinirim bebekle ugrasinca zor oluyr cnku dun aksam bana evde esofman giy sicak zaten kapri giy felan dedi bnde sicak bn dar giymek istemiyrm genis daha guzel dedim aynen delilere benziyrsun baksana su haline dyip kalbmi kirdi acaba ben mi yanlis yapiyrm yoksa kendi rahatima mi bakmaliyim sizinde esleriniz evde ne giydiginze karisiyrmu?

89 Cevaplar

0 oy
(12,919 puan) tarafından
Karışıyor ama açık olmasına evimiz giriş kat birisi görür diye şort askılı giydirmez onun haricinde hiç karışmaz 
(12,919 puan) tarafından
Giriş katı önermem canım biz kapıcı dairesinde oturuyoruz şuan daha 1 ay oldu geleli. Lagami gideri herşeyi en altta oturan çekiyor yukardan pislikleri başına atiyorlar. Birde evin çok toz oluyor maalesef bizimki -3 olarak gözüküyor ama bahçe işte giriş yani. Çünkü kimse istemiyor giriş katını o yüzden daha ucuz oluyor. Geldiğim ev 8. Kattaydi kafam rahattı inan
(2,070 puan) tarafından
Yaa öyle dimi bende şu an 4. Kattayim ama asansör yok çok yoruldum artık  o yüzden giriş kat cazip geldi bana 1200lu rakamlarda çok geliyor ne olacak böyle bilmiyorum maaşın yarısı kira resmen
tarafından
Bende giriş kat ama yüksek giriş ben memnunum çok şükür kendi evim zaten
(2,070 puan) tarafından
Yüksek girişler benimde aklıma yatıyor bide giriş katta gece pencere falan acamazsin ya hırsız falan girerr
(12,919 puan) tarafından
Aynen biz gece acamiyoruz mesela çok zor oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,828 puan) tarafından
ben evde guzel giymeye calisirim . ben de kapaliyim . pijamayla durmam hayatta . elbise giyerim genelde ama midi boy . kisa giymem 
(427 puan) tarafından
Bebekte var onla ugrasmaktan kendime vakit ayiramiyrm ki yani kizkende ewde oyle suslu giymez rahat giyinirdim acikcasi
(3,828 puan) tarafından
canim elbise de cok rahat  ya da tayt giyip ustune uyumlu bir tshirt giyebilirsin
(427 puan) tarafından
Hic denemedim elbiseyi acikcsi
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Karışıyor şort askılı giydirmiyor biri görür diye
tarafından
Bu kadarda sıkmasınlar canım
(1,464 puan) tarafından
Valla tek buna karışıyor onun dışında birde perdeler hiç açılmaz bizde ona sinir olur :)
tarafından
Güneşlikler mi aboo
Benım arkadasın eşide öyle ahaha
(1,464 puan) tarafından
Aynen canim o yokken açıyorum gelince kapatiyorum bizi görürler diyo:D
tarafından
Ahaha kıskanç eş :D
0 oy
(15,591 puan) tarafından
Karışmaz ev giyimime evim sonuçta istediğim gibi giyerim ama eşin seni güzel görmek istiyor ise sende dediğini yap hele ne olacak 
(427 puan) tarafından
Oyle yapaym bikerede ama ne bilym ben evde yazma bile takmadan dolasamam aliskanlik hani
0 oy
(2,272 puan) tarafından
Benim tesettür luyum bide birinci kata oturuyorum eşim hem ewin için hem dışarda sürekli kapalı gezmemi istiyo sadece ewde kafamı açmaya birşey demiyo bende ewin için de tayt falan giymeyi seviyorum zaten bide sıcak esmin soylmesine hiç bakmıyorum bile o ewin için de kapan dedikçe ben daha çok açılıyorum nasıl rahat edersem 

Bence nasil rahat edersen öle giy iki gün sonra zaten alisiyolar canım 
(427 puan) tarafından
1 bucuk yillik ewliyim inanki her firsatta syluyr
(2,272 puan) tarafından
Ara ara eşin nasıl istiyorsa öle giyin ardada kendin nasıl rahat ediyorsan öle giyin iki tarafın da gönlü olsun hem boşu boşuna birbirinizin kalbini kirmamis olursunuz canım böyle öle yapıyorum sende arada öle yapbak bakalım birşey diycekmi Bundan Sonra
(427 puan) tarafından
Hakln canm saol tawsiye icin
0 oy
tarafından
Bnm eşimde tam tersi şort giysem giyme perdelerden görünüyor der. Müstakilde evimiz pencereler bakıyor birbirine burda. Bnm eşim mi anormal acaba 
(427 puan) tarafından
Normalde giyme bn warken giy diyr sadece
tarafından
Bacım bnmki onuda demiyor. Şort giyince Bi şeyler oluyor. Bazen kızıyor bile
(427 puan) tarafından
Cozemedik su erkekleri wallahi ya
tarafından
Ama Bn de güneşlikleri de artık kapatıyorum. Ve yine giyiyorm. Bi şey diyemiyor o zamn. :))
Yine kendi bildiğimi yapıyorum yani
0 oy
tarafından
Sort ve askılı musade etmiyor. Onun disinda karışmıyor
(427 puan) tarafından
Dgrudur canm benm esimde bn evdeyken oyle giyin diyor
tarafından
Giyin canim sende ne isteğini iletmiş ne guzel. Ama kırıcı konusmus
(427 puan) tarafından
Biraz patawatsizdir kndileri
0 oy
tarafından
Eşinin söylediği evet güzel olmamış.

Ben genelde askılı ve sortlayim once yeri geldiginde esofmanda giyerim erkekler evin içinde bakımlı olunmasını ister cnm 
(427 puan) tarafından
Ama bebekten dolayi gunu zor yetistiriyrm valla
tarafından
Haklısın dogru cnm bende de var ama cok degil giyinip suslenmen 10 dakikanı almaz emin ol
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Karışıyor sort giydirmiyor bende pijama ve atlet ile duruyorum.
(427 puan) tarafından
Esimde sort giy ama askili kiziyor balkonun kenar yuksekliginden dolayi bacaklar gotunmedigi icin kizmiyr
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Karışmaz sadece balkona açık çıkma der zaten onada dikkat ediyorum
(427 puan) tarafından
Anladim canm
0 oy
(907 puan) tarafından
Yani olabilir kapalisiniz sonuçta ve sizi ev ortamında farklı görmek isteyebilir , ben açığım dışarda şort giymem ama evde tayt şort kapti giyerim yazları kiskarida eşofman yani hiç karışmaz tabi cocujla kendime bakmam biraz zor oluyor bazen güzel giyinio kendime baktığımda bol bol iltifat alıyorum canım onuda yılda bir yapabiliyorum )) 
(427 puan) tarafından
Aynen ya bebekten dolayi bisey yapilamiyrki
0 oy
tarafından
Benim eşimde niye bu kadar geniş uzun giyiniyorsun evde rahat giyin şort askılı giy der bende zaten öyle giyiniyorum 7. Kattayım bu arada:)
(427 puan) tarafından
Bitanede daha varmis baksana bizimkide oyle diyor genis uzun giyme der
tarafından
Giyme hoşuna gidiyor adamın demek ki :) sende şort giyin askılı giyin
(427 puan) tarafından
Bu kezde bu guzel degil soyle alsaydin byle alsaydin der biliyrm onu cnku
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Canım eşin güzel söylememiş ama sende biraz daha özenli giyin ilgisini cek öyle hoşuna gidiyor semekki bende kapalıyoim ama eşim açık sever evde şort askılı giyerim rahat hemde 
(427 puan) tarafından
Istekleri bitmiyrki bunlarin allahim sabir
0 oy
tarafından
Canim eğer eşin evde bakımlı olmanı isgiyrsa sende güzel giyinen her erkek öyledir kimisi bunu dile gegiri kimisi getirmez ama yerinde olsam daha özen gösteririm taytla tişört falan giy evde gitmelik cok tatlı şortlu takımlar val onlardan al saçını falan boya ya da fon çek, eşin için olmasa da kendin için yap bakımını, ama sende ondan ayninseyi bekle mesela ben bakim yaptığım için eşimde sürekli dişlerini fırçalar temiz,ve traşlj olur evde pasaklı pasaklı oturmaz 
(427 puan) tarafından
Iste bnde ona kiziyrm kendi isten gelince zor bela el yuz yikatirim ama bnada sylenir
tarafından
Sen böyle yap bak görürsün o da sana yakışmak için kendine çeki düzen verir evde makyaj yap arada, parfüm sık ,ona bakma sen kadınsın her daim temiz ve bakımlı ol uzun tişörtler var ya kalça altı onlardan al bir kaç tane eğer kilon varsa altta siyah tayt giy ya da zayıfsın zaten her şey olur sana
(427 puan) tarafından
Zayifim canm 53 kilo inanki elbise bulmada zorlaniyrm
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Karismaz. Bende kapalıyım hatta feraceliyim ama evde de kendime bakarım yani. Sort askılı crop falan giyerim özellikle yazın sıcakta 
(427 puan) tarafından
Dgrudur canm
0 oy
(336 puan) tarafından
Şortla askılıkla gezme  dıyordu hep ewın içinde ani biri gelır yafa birilerı görür dıyo ama bn giyiyorım wala sıcaktan dolayı napım o da alıştı artık ewe geldıgı zamn uzun pijamayla baş örtülü falan görünce hayrdr bir yere mi cıktın dıyo alıştı şortla askılıkla görmeye
(427 puan) tarafından
Bizimkide oyle elbiselerin yeri degisse disari mi ciktn der
(336 puan) tarafından
Hepsı aynı kafadan desene:)
0 oy
(3,229 puan) tarafından
Ne münasebet. Ben karışıyor muyum ona evde nasıl giyineceğine. Sanki erkekler evde takım elbiseyle oturuyor. Herkes istediği gibi yaşar evinin içinde. Şu dünyada evde de rahat etmeyeceksem bırakalım yaşamayı.

Çok istiyorsa kendi hem çocuğa bakıp hem bakımlı olsun:) 
(427 puan) tarafından
Yok bacim yok carsiya inmistik esimle bebegi sirf 15 dk tuttu die dayanamiyrm deyip gitti  bebek bisikleri oluyr ya hani ****** figurlu ondan aldi bn yoruluyrsam sende  yorulursun deyip aldi
(3,229 puan) tarafından
:) ben yoruluyorsam sen de yorulursun. Cümleye bak. Eşiniz çok özgüvenli.
Size bişey dediği zaman ne kadar yorucu bişey yaptığınızı hatırlatın. Erkeklere kolay geliyor çocuk bakmak
(427 puan) tarafından
Kabullenmez yeri gelirse hicbisey yapmuyrsun der nankördurde o kadar
(3,229 puan) tarafından
Çok yorucu bir insan. Allah sabır versin ne diyeyim.
(427 puan) tarafından
Amin canm amim
0 oy
tarafından

Yani deli demesi hoş olmamıs ama sureklı tekrar eden bır durummus neden arada onunda dedıgını yapmıyorsun kı kırılmamjs olursunuz ıkınızde bence göz zevkı de onemlı esın ıcın degıl emın ol kendın bıle ıyı hıssedersın ben şort askılı tayt  thısort elbıse tarzında gıyınırım evde arada saclarımı yaparım hıc bısı yapmasam tarayıp sekıl verırım esım eve gelmeden 5 dk mı kendıme ayırır hemencik hazırlanırım :D

(427 puan) tarafından
Oyle yapayim bari
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben donlarimi zor topluyorum değil evin içinde kombin yapmak.. eşin çok mükemmelliyetci galiba senden mükemmeli bekliyor.
(427 puan) tarafından
Inanki hic oyle degil aslinda yorum guzeldi ama
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Dışarı kıyefetime de ev kıyafetime de karıştırmam Sadece hoşuna gittiği bir elbisem varsa onu giymemi ister. İşime gelirse giyerim
(427 puan) tarafından
Bnmki disarda nasil giyinecgmi bildgi icin karsmaz ama ewe karsyr

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 409 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 621 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu