+1 oy
1,405 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Merhaba hanimlar esim evin icinde bakimli ol guzel giyin syle yap byle yap die surekli soylenir oysaki turbanliyim disarda  kap tarzi tunikler ve etek giyinirim sadece ama bnde evin icinde rahat giyinirim bebekle ugrasinca zor oluyr cnku dun aksam bana evde esofman giy sicak zaten kapri giy felan dedi bnde sicak bn dar giymek istemiyrm genis daha guzel dedim aynen delilere benziyrsun baksana su haline dyip kalbmi kirdi acaba ben mi yanlis yapiyrm yoksa kendi rahatima mi bakmaliyim sizinde esleriniz evde ne giydiginze karisiyrmu?

89 Cevaplar

0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yok asla karismaz
(427 puan) tarafından
Masallah size ne guzel
-Reklam-
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Evde mini şort atlet giyerim genelde bence kapalı olmak tuhaf yani
(427 puan) tarafından
Nasil yani evde kapali olmak mi disarda olmak mi
(1,501 puan) tarafından
Evde bi kızım var o da 7 aylık yani eşim var tek erkek o yğzden açık giyiyorum kapalı olmak garip olurdu demek istedim dışarıda değil canım
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Karışmaz ama sende biraz dikkat et cnm madem eşin öyle diyor birde dediklerini yap baklm nolck
(427 puan) tarafından
Kiz yapiyom ama kalbmi kirinca hrvesim felan kalmiyrki
(2,885 puan) tarafından
O zmn karşına al konuş çocukla zor oluyor ama deniycem fln de
0 oy
tarafından
Ben birlik oturduğum için sürekli kapalı giyinirim cnn 
(427 puan) tarafından
Zor olmuyr mu birlikte canm
tarafından
Çok zor hemde çok gece bile etek yazma wc ye gitmek için
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım bende senin gibi rahat giyinmeyi seviyorum eşim pek karışmaz ama eşim gelecekken tayt felan giyiyorum 
(427 puan) tarafından
Buda mantikli aslinda
(147 puan) tarafından
Bir dene bakalım bunada laf yaparsa bir sıkıntı var demektir o gelecekken süslen sonra rahat giyinirsin canım
(427 puan) tarafından
Haklsn canm
0 oy
tarafından
canım bende kapalıyım senin gibiyim.disarda ama.evde şort da giyerim tayt da evimiz 2. kat dışardan da görünmez genelde o yüzden rahatım evde yeri geldi mi askılı da giyerim normal tişört de. anlayacağın bende öyle rahatım eşimin de hoşuna gidiyor. bende hamileyim aslında canım 2 dk üstünü giyer saçını başını düzeltilsin bebek uyurken emin ol 10 dk almaz. eşin öyle istiyorsa yap. sonra en ufak şeyde  sen kendine bakmıyorsun derler bu erkekler.
(427 puan) tarafından
Aynende oyle yapiyrlar canm
0 oy
tarafından
Bacım adam seni evde de güzel görmek istiyo sıcak zaten tatlı şortlar falan var onlardan giy evin içinde askılı falan giy saçını başını düzelt az makyaj yap 
(427 puan) tarafından
Makyaji istemezde giyinmesem tamm derim giyiniyrma ama kalp kirinca hvesim kaciyr
0 oy
(694 puan) tarafından
Yani kapalıyım ama evde mini sort ipli gezerm sonuçta evim vr eşimde bunu istiyorsa giyeirm onuda mutlu etmek icin dini yöndende gerçek bu canim evde örtüye ne gerek var baba evinde bende esortman tsorttum ama kendi evimde rahatm yani 
(427 puan) tarafından
Baba evindede burdada hic yazmamami indiremiyrm hani baba evinde ne gorduysem o diyeyim babamim evindede babam esofman frlan istemiyrm derdi
(694 puan) tarafından
Suan eşinle yaşıyorsun onunla özel herseyin bence istemesi normal rahat etmenide ona özel giyinmenide yani bence yanlis sende
0 oy
(48,634 puan) tarafından
valla yeri geliyo medine dilencisi gibi giyiniyorum isti temizlikti yemekti cocuktu bakim.aklima.bile gelmiyo esinde sanki kendisi coki bakimli
(427 puan) tarafından
Hic deme diyrm ya isten gelince elini yuzunu yikamaya erinir
0 oy
tarafından
Oyle karismazda ben sort ip askili felan giyinuyirm canm pijamayla durmam hic surekli parfym felanda sıkarm terlemeyim die 
(427 puan) tarafından
Bebek var die pek parfum kullanamiyrz evde ama ne bileym ben birazda useniyrm belkide
0 oy
(263 puan) tarafından
Ben normal atlet pijama giyiniyorum evde tesettürlüyüm hiç bişey demez yani girince önce perdelere bakar açıkmı diye. Balkona nasıl çıktıgıma dikkat eder. Akşam o işten gelince süslenirim güzel karşılamak isterim yani eşimi. Zaten Bi akşam bide sabah erkenden öyleyim gerisi hep kaynanamlar gelir aynı binadayız o yüzden rahat giyinemem
(427 puan) tarafından
Zor canm allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Bende kapaliyim evin içinde lastikli etek kısa tişört giyiyorum oğlan 11 yaşına geldi artık onun yanında Tayt kısa şort giymeye utanıyorum esimde pek karismqz oda çocukların yanında dikkatli giyin der 
(427 puan) tarafından
Iste benmkide diyor etek giymw sort giy yanimda felan bnde gecvgeldigi icim eriniyrm acikcasi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
yok bee ne evde karışır ne dışarda 
(427 puan) tarafından
Alkisliyrm eniste beyi..
(5,220 puan) tarafından
hee bacı bende çok açık giymem ama konuşturmam yani
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim eşimde güzel giyin der eşpfman falan giymemi istemez şort tayt falan giyerim 
(427 puan) tarafından
Anladm canm bi benmisim giymeyn galiba :)
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Karışmaz bana tayt tişört giyerim bazen şort giyerim askılı giyerim evin içinde hiç kapalı dolaşmam 
(427 puan) tarafından
Namaz felan kilinca kildiktan snra oyle dolasmak istemiyrm iste evdede kapanmaya ozen gosteriyrm ki  basortuwz giyinemyin derdi nenem
0 oy
tarafından
Kız madem eşin güzel giyin diyor imkann varsa giyin bakımlı ol geniş giyinme rahat evet ama erkekler öyle istemez ac klimanı sort askılı giyin ac saclarni makyaj yap nolcak
(427 puan) tarafından
Kiz sonra soylenmese yaparm da bu kezde sen evdede soylesin bylesin die inanki guvenemiyrm ona
tarafından
Güven vermemis demekki
0 oy
(753 puan) tarafından
Eşimden Allah binkere razı olsun şimdiye kadar hiçbirşeyim e karışmadı.  Evde de istediğim gibi takiliyorum birşey demiyor.  Sen kendini biliyorsun bana laf düşmez diyor 
(427 puan) tarafından
Alkislarim iste eniste beyi
0 oy
(945 puan) tarafından
Yok canım karışmaz. Sonuçta evin içindeyiz yani perdenin çok çektin mi kimse görmez sende rahat ol bence sonuçta o senin eşin. Eşim seni biraz farklı görmek ıstıyor bence o yüzden söylemiş olabilir
(427 puan) tarafından
Oylede iste bnde eriniyrm cnku gece 1 2 gelir 20 dk yada 30 dk gorurum geri uyur
0 oy
(425 puan) tarafından
Güzel pinjamalarda var evde giymek için evde elbise giyp gezemiyorum doğrusu disardada hep pantalon. Felan giyer üstünden feraci giyerim evdede şort felan da bazen giyerim bu sene çok scakti gunuz evin içi görünmez genelde
(427 puan) tarafından
Bizimki feracenn altinada etek giy der zihniyet kokten yanlis abartili
0 oy
(290 puan) tarafından
Evde hep aynı şeyleri giyiyorum pijama tarzında karışmıyor dışarı çıkarken çok karışıyor 
(427 puan) tarafından
Disarda benmki karismiyrda evde darliyor arada

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 409 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 622 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu