+1 oy
1,404 göst.
Aile kategorisinde (427 puan) tarafından
Merhaba hanimlar esim evin icinde bakimli ol guzel giyin syle yap byle yap die surekli soylenir oysaki turbanliyim disarda  kap tarzi tunikler ve etek giyinirim sadece ama bnde evin icinde rahat giyinirim bebekle ugrasinca zor oluyr cnku dun aksam bana evde esofman giy sicak zaten kapri giy felan dedi bnde sicak bn dar giymek istemiyrm genis daha guzel dedim aynen delilere benziyrsun baksana su haline dyip kalbmi kirdi acaba ben mi yanlis yapiyrm yoksa kendi rahatima mi bakmaliyim sizinde esleriniz evde ne giydiginze karisiyrmu?

89 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Karışmaz. Ama bence eşinin hoşuna ngidecek şeyler giysen olur

(427 puan) tarafından
Giyeyimde haketmiyor die dusunuyrm bazen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eşim bana karışmaz. Ama ben elimden geldiğince güzel giymeye çalışırım eşime güzel gözükmek eşimin gözünün dışarı kaymasını engellemeye çalışırım. Benim de 7 aylık kızım var bende türbanlıyım. Bence sen de evde güzel giyin ki eşinin gözü dışarı ya kaymasın. Hem şık ol hem de eşinin aklını başından al
(427 puan) tarafından
Bisey diyim mi bi isnanda varsa vardir ne yapsamda bos
tarafından
Orası öyle. Fakat sen yine de işini sağlama al
0 oy
(38 puan) tarafından
Evdesin sonuçta eşinden başkası görmüyor şort askılı giyebilir sin ben hep o tarz giydiğim için bilmiyorum hiç bu zamana kdr öyle bişey yaşamadım ama düşünürsek göz var paspal da olmamak gerekiyor yine kendinin rahat edeceği şeyler giy kısa şortlar gayet ferah oluyor illa tayt giymek zorunda değilsin 
(427 puan) tarafından
Tayt giyemem nefesim cikmiyr die dusunuyrm rsmen
(38 puan) tarafından
Tmm işte o yüzden diyorum ben açığım dışarda bile elbise giyiyorum tayt bayıyor evde kısa şort giyebilir sin
0 oy
(187 puan) tarafından
Karışıyor ama açık giyindiğim zaman bütün gün güneşlikleri bile açamıyorum sanki bütün binalar elinde dürbünle bizim evi izliyormuş gibi 
0 oy
tarafından

Bende kapalıym evde şort askılı giyiniyorm Ön yola bakan canlarım asla güneşlik açmam evi aldığımdan beri arka camlar açık ve vantilatörle gezdiğim için her yerim ağrıyor eşimde kızıyor toton açık geziyorsun ondan sonra oran buram ağrıyor diyosun der :))) Onun dışında asla karışmaz sıcakta bende giyinemem

(427 puan) tarafından
Bnm yan bina yakin biraz ama balkon perdsi takili karsimizda bos arazi ve cam agaclari sirali hicbiyer gorunmuyor ama ne bileym
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşin senin öyle görmek istiyor   ise öyle giyin hayatınızfa ne değişecek onu görmüş olursun hem 
(5,311 puan) tarafından
Belki seni öyle daha çekici buluyor kuzum
(427 puan) tarafından
Giyerm ama kizincada baska anlamlar yukler yani
(5,311 puan) tarafından
Ne gbi anlamlar
(427 puan) tarafından
Iste sen neye bakimlisin neye byle susleniyrsun felan ayari yok yani
(5,311 puan) tarafından
Anladım  Allah kolaylık verisn cnm
0 oy
tarafından
Tam aksine ben askılı dar tayt tarzı açık saçık giyerim o bol giy rahat ol der bu kadar işin arasında suse nasil zaman buluyorsun der :-):-)
(427 puan) tarafından
Yemin ederm bnde oyle dusunuyrm innki genis skmayan daha rahatmis gbime geliyr
tarafından
Ama erkek öyle istemez yavrum kendini göster biraz göze hitap et
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benimki ters evde karışmaz asla dışarıda çiçekli şeyler giydirmez. Geçen de yazmıştım tuhaf gelmişti kızlara diz altı elbise aldım dizin üstüne kestir dedi mesela. Benimki kapansan boşarım diyen insan. 
(427 puan) tarafından
Hadi yaa ama herkese saygi duymak lazim yani elestiremem bylesini sahsen cnku herkesin kendi tercihi
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Bende tesetturluyum evde sort giysem utanmiyomusun der bede sen iyimisin ya git bi psikiyatri görsun seni derim tövbe tövbe der gider ben giyiyorum ama o giyme der sizinkide garipmis :ermm:

(427 puan) tarafından
Iste hepsi bir degil buda aban giyin diyor
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Bende bazen Medine dilencisi gibi geziniyorum şunu çıkar dediği oluyor :D

(427 puan) tarafından
Bnde sylendim sen sanki cok uyumlu giyiniyrsun ya die baktm soylenecek kactm ordan :)
0 oy
tarafından
Yok bnmki DYO ewde istedgin giy  dışarda dkkat et dio:)))
(427 puan) tarafından
Dgru demis xanm
tarafından
Aynen cnm
0 oy
(683 puan) tarafından
Bence çok yanlış yapıyorsun ben doğum yapmadan önce evde bir gezerdim ki düğüne gider gibi eşim hayran kalırdı ki bence öyle olmak gerek şimdi doğum kiloları kaldı zayıflarsam eski Halime dönerim 
(427 puan) tarafından
Valla evde hep rahat giyinmeye alismisim zorlaniyrm canm
0 oy
tarafından
Evde ne giyeceğime karışmıyor da gelir gelmez perdeleri kontrol ediyor ucu açık olursa vay halime 
(427 puan) tarafından
Oda zor biliyr msn
tarafından
Öyle canım ama napalm
0 oy
tarafından
Dışarı giyimeme de karışmaz çünkü alisverise birlikte çıkıyoruz neler aldığımı biliyor :) ev giyimine de karışmaz gecen kisacik bi sortum vardi ustumde de bustiyer gibi uyku tutmadı gece 2de balkona ciktik ben ustumu giyiniyim dedim karanlikda kim gorcek gel dedi
(427 puan) tarafından
Dgrudur canm bakis acisi farkli herkesin
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Bebekten dolayı evet makyaj vs yapamazsınız ama bi tayt veya şort giyebilirsiniz  :)
(427 puan) tarafından
Bnde alismamisim iste sortla felan evde gezmeye uzun genis pijama giyerm genelde
0 oy
(265 puan) tarafından
Ne giydigime karışmaz ama evde hoş giyinirim zaten. Kışın alt üst güzel pijamalar, yazında elbise, şort falan giyerim 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Arada karışır yoksa ben zaten onun huyunu bildiğim için o demeden her şeyi hissederim
0 oy
(1,072 puan) tarafından

Eşin demekki güzel görmek istiyor canım. Adamın gözünü de doyurmak zorundasın :) valla çocuğu bahane etme bence. İki cocgum var eşim işten geleceği saat kendime bir 5 dakka ayırır güzel midi boy elbislerim var giyinir. Rimelimi  sürer parfümümu sıkar saçımı bı düzenler kapıyı da hoşgeldin diye gülerek açarım sadece 5 dakikanin bahanesi olamaz. Ayrıca bende kapalıyım. Evde giyindiklerimi görsen açıklar kadar ayrı bı dolabım var sırf ev için eşim için herşeyden önce aslında.kendim.icin

0 oy
(416 puan) tarafından
Benim eşim hayatı zindan eder bana o yüzden ne giyecek nede yiyecek bişi düşünürüm  bugün bile bu çocuk doğmaz olaydı dedi dikişim var die midesi bulanıyorMuş beyefendinin odada bile uyumuyor
(416 puan) tarafından
O kadar iyi anlattınız ki adam olsa eşini başkasının yanında kırmaz asaglamaz
Biliyorum elbet birgün rabb'im bırakmaz yanına ama inanki ateş içinde yansa asla affetmem hakkımı helal etmiyorum gitsin cehennem de ödesin
(416 puan) tarafından
Haksız hatalı olduğunu bilmiyor ki her zaman karşıdaki haksız onun için hiçbir zaman kendini hatalı görmez
(427 puan) tarafından
Birak kendni oyle sansin innki degmiyorlar uzulmeye yaptiklarini dusunmeye sen umursadikca o dahada ussteleyecek cnku o yuzden onu takmadgni goster umursama
(416 puan) tarafından
Doğumdan sonra daha beter olmuş elimde değil takıyorum kafaya onu görmek istemiyorum
Numaranı engelleyecem beni arama diyo sanki çok arıyorum da içimde sevgisi güveni bitirdi artık
(416 puan) tarafından
Ölüm anında su istese vermem o kadar ki hayatımı mahvetti içimde ona karşı sevgi saygı bırakmadı güven zaten bitmiş
0 oy
tarafından
Karismaz ama bakimli olmami istedigini bilirim hangi erkek istemez ki.ben de ona gore elbise falan giyerim bi oje surer parfumumu sıkarim bunlar zaman alan seyler degil nasilsa. 
(427 puan) tarafından
Haklsn canm

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 409 göst.
5 Şubat 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 622 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu