0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

kızlar kullanıcı adımdan da belli olacagı gibi bekarım 22 yasındayım.henüz dogru durust bir sevgilim olamadı.  şu an online şekilde çalısıyorum.bu süreçte tanısmak isteyen kisiler olsa bile onlardan hoşlanamadım. 1,5 yıl öncesinde birinden hoşlanıyordum.Bazen aklıma geliyor bunun sebebi de henüz hoşlanabilecegim baska biriyle tanısmamıs olmam.staj yaptıgım ortamda çalısan biriydi. bakışmalar dışında hiç konuşamadik bile. yani 1 senedir görmediğim ve tanışmadığımız halde aklıma gelmesi çok saçma. bunun sebebi de belki birinden hoslanabilmemin zor olması.yani hoslanabilecegim enerji olmuyor genelde.

belki onu yakından tanımam gerekiyor bilmiyorum.Sosyal medyada tanımadigı kisileri kızları takip etmeyen,uzun zamandır paylasım yapmayan kendi halinde biri gibi.Sevgilisi var mı bilmiyorum paylasımlarında,profilinde yok biri ama bu net bir fikir verir mi sizce?

yakın bir arkadasımla konusurken "bence ona instagramdan yaz tanısmak istedigini söyle.ne kaybedersin ki sanki" dedi. Ama hem çekiniyorum hem de zaten hatırlamaz diye düşünüyorum o kadar zaman gecmis.
sizce yazmam mantıklı mı?o kadar zaman unutmamıs olmamı saçma bulur mu bir erkek? tavsiyelerinizi bekliyorum. (umarım cok uzun olmamıstır yazım :) 

18 Cevaplar

0 oy
(2,032 puan) tarafından
Burayı koca bul sayfası sandın galiba
(4 puan) tarafından
hayir tavsiye almaya geldim :)
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Yavrum bekarsan gebelik grubunda ne işin var anlamadım 
(2,330 puan) tarafından
Anlam veremedim yani hem bekar neden burda olduğuna başka uygulama mi yok soracak
tarafından
tamam al sana tavsiye seviyorsan sevdıgını soyle :D
(11,089 puan) tarafından
İnşallah trol değilsindir atacam yorum ben de bakalım :)
(4 puan) tarafından
ilk zamanlar profilini gorebilmek icin birkac kız arkadasimdan istek atıyordum.onların istekleri siliyordu direk.akrabasi gibi bile istek attım hesabinda ne var gormek icin. onu da sildi. sonra bir uygulama buldum gizli hesaplari gosteren.paylasimlarini gorebildim. aradan zaman gecti.kendim istek attım. her istegi silen o benim istegi bekletti. bekletmesi de sacma gerci ama neden onlari silip beni bekletti bilemiyorum. yani sevgilisi mi var bilmiyorum
(48,495 puan) tarafından
ona tekrar istek at selam nasılsın yaz
0 oy
tarafından
Bence yaz ne kaybedersin ki belki oda senin gibi çekingen biridir senden bir adım bekliyordur olabilir yani
(4 puan) tarafından
peki aradan uzun zaman gecmesi sorun olmaz mı
tarafından
Olmaz önce normal muhabbet et AA naberr yaa falan sonra yavaş yavaş iletişimi koparmadan onunda tepkilerini olcersin hem bakalım seninle konuşmak istiyormu
(4 puan) tarafından
ilk zamanlar profilini gorebilmek icin birkac kız arkadasimdan istek atıyordum.onların istekleri siliyordu direk.akrabasi gibi bile istek attım hesabinda ne var gormek icin. onu da sildi. sonra bir uygulama buldum gizli hesaplari gosteren.paylasimlarini gorebildim. aradan zaman gecti.kendim istek attım. her istegi silen o benim istegi bekletti.ismimi bilmiyor profilden tanıyabilirdi.bekletmesi de sacma gerci ama neden onlari silip beni bekletti bilemiyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Gönlün varsa yaz bence once bi arkadas olarak konuş baktin kafa uyuşmuyo bitirirsin

Kızlar hemen ön yargili yaklasmayin!
(4 puan) tarafından
arkadas olarak nasil konusucam ki mesela baslangıcta
(7,972 puan) tarafından
Slm cnm işte seni taniyorum instada karsima çiktin bi meraba demek istedim de yaz
(4 puan) tarafından
ilk zamanlar profilini gorebilmek icin birkac kız arkadasimdan istek atıyordum.onların istekleri siliyordu direk.akrabasi gibi bile istek attım hesabinda ne var gormek icin. onu da sildi. sonra bir uygulama buldum gizli hesaplari gosteren.paylasimlarini gorebildim. aradan zaman gecti.kendim istek attım. her istegi silen o benim istegi bekletti. bekletmesi de sacma gerci ama neden onlari silip beni bekletti bilemiyorum
0 oy
tarafından

Amann kız boşver bekarlık sultanlıktır ye iç gez jiç bulaşms bence bu işlere :D

(48,495 puan) tarafından
sen niye evlendin Gülçin ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Hahahaha rahat battı ikboşum :)
Şaka maka doğru kişiyi bulunca evlilik güzel şey vesselam
Ama aklımda hep Bi özgür kız olup dünyayı gezmek var taaaa genç kızlıpımdan beri ikboş
(48,495 puan) tarafından
gec sen o hayalleri ❤️❤️❤️
(4 puan) tarafından
yazmamı tavsiye ediyor musunuz kizlar. bir mesajla evlilige yol alir miyiz ahahaha
tarafından
Hee asıl soruyu cevaplamamışım bak
Yaz gitsin kız ucunda ölüm yok ki bakarsın hayatının erkeği odur belki
0 oy
(1,012 puan) tarafından
 bekarlık sultanlık :-):-):-)
0 oy
(48,495 puan) tarafından
şimdi sende ekli demi. o zaman unutmasi pek mumkun olmaz. resimlerini falan beğen hikaye atiyosa onlara cevap ver yorum yap yavaştan yürü ☺️☺️☺️
tarafından
Yavaştan yürü :) :) hahahaha
(48,495 puan) tarafından
bakti anlamiyo bodoslama dalsin bu sefer☺️
(4 puan) tarafından
ekli degil malesef.
ilk zamanlar profilini gorebilmek icin birkac kız arkadasimdan istek atıyordum.onların istekleri siliyordu direk.akrabasi gibi bile istek attım hesabinda ne var gormek icin. onu da sildi. sonra bir uygulama buldum gizli hesaplari gosteren.paylasimlarini gorebildim. aradan zaman gecti.kendim istek attım. her istegi silen o benim istegi bekletti. bekletmesi de sacma gerci ama neden onlari silip beni bekletti bilemiyorum
(48,495 puan) tarafından
bekletip sildi mi yine istek at o zaman
(4 puan) tarafından
yok 1 ay geçti ben yanlıslıkla geri aldım istegi elim degince
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Aklin varsa Annesi olmayan bi erkekle evlen :D

(4 puan) tarafından
(3,721 puan) tarafından
Belki hayatında biri vardır o yüzdendir canım eğer seninle ilgili bi niyeti olsa ya o seni eklerdi yada sen eklediğinde hemen kabul edip mesaj atardı bence vazgeç bu işten daha yaşında küçük seni senin onu sevdiğinden daha çok seven biriyle daha mutlu olursun inan ki :)
(4 puan) tarafından
evet haklısın. öyle olur umarım ki. hic kimse vazgecilmez degildir zaten. tek sorun henuz dogru kisinin karsima cıkmamıs olması :)
(3,721 puan) tarafından
İnşallah Rabbim karşına hem çok seveceğin hemde çok sevilceğin birini çıkarsın canım benim :) ehli sünnet bir evlilik mutlu huzurlu bir yuva nasip etsin :)
(4 puan) tarafından
amin insalllah.guzel dualarınız icin cok tesekkur ederim ♡
0 oy
(47 puan) tarafından
Bence yaz içinde kalmasın ne kaybede bilirsin ki ☺️
0 oy
tarafından

Surda uc bes kaynana gorumce basligi oku da iliskiden evlilikten kosarak kac :D

0 oy
tarafından

Kızlar soruyorda bacım var oraya sor tam onluk bı dedikodu:D:D

Kalbini dinle yapmyp pişman olucana yaptım en azndan dersin ama adamı arastr evlimi deglmi diye benim kocamda paylaşm yapmaz foto atmaz önce sor sorustr inşallah kocamı bekar sanmiolardr uff konu niye bana sardiki simdi:O

(4 puan) tarafından
sen profile bir kalp emojisi koy yine de bence.kalp ve isminin basharfini koy millet dikkat etsin.  evli degil ama sevgilisi var mı bilemem. ama sacma sapan paylasim yapan kizlari takip etmiyor o açıdan iyi. kizlarsoruyorda bacım kim onu anlamadım
tarafından
Hahaha kız benim bacım var:)o çok sever böyle aşk macerası felan sırf onun için kayt oldu oraya destek atacam kavuşamayan çiftlere dio o yüzden oraya sor dedim:))
Aynen dediğini bı yapayım bakalm
(4 puan) tarafından
kizlarsoruyordaki bacının kullanicı ismini soyle oradan yazayim ona :)
0 oy
tarafından

Rahatlık batıyo mu kardesım gır oku kaynana postlarını silkelen kendine gel yemişim aşkını :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Peki burayı nasıl keşfettin çünkü bebek bakım ve gebelik bölümü var burda bide sohbet kısmı sen nasıl buldun merak ettim 
(4 puan) tarafından
internette denk geldi
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Sen buraya degil güzin ablaya yazacaktin bu yaziyi i san yardimci olur  :D:D

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bir merhaba ile başla hiç değilse denemiş olursun ruhun sevmiş ki istiyor onu 
(4 puan) tarafından
ilk zamanlar profilini gorebilmek icin birkac kız arkadasimdan istek atıyordum.onların istekleri siliyordu direk.akrabasi gibi bile istek attım hesabinda ne var gormek icin. onu da sildi. sonra bir uygulama buldum gizli hesaplari gosteren.paylasimlarini gorebildim. aradan zaman gecti.kendim istek attım. her istegi silen o benim istegi bekletti. bekletmesi de sacma gerci ama neden onlari silip beni bekletti bilemiyorum.  istemese silerdi. çok mu çekingen belirsiz
(4,698 puan) tarafından
Mesaj atabilirsin
Merhaba☺️
Beni hatırladın mı?
Güçlü firmasında beraber aynı departmanda çalışıyorduk sosyal hesabını görünce hal hatır sormak istedim ☺️
Diye gir konuya
(4 puan) tarafından
ama sorun şu ki aslında tanısıklık bile yoktu ki aramızda. bir de bunu yazmaya cekinirim. ay hep de bir bahanem var :)
(4,698 puan) tarafından
Canım yorma kendini içinden geçeni yap
(4 puan) tarafından
aslında içimden geçen şey biri için çabalamak degil de birinin benim için çaba göstermesi. galiba kararsız olmamın sebebi de bu. tek sorun dogru kisiyi bulabilmek icin biraz sabırsız olmam
0 oy
(11,089 puan) tarafından

Sen yalnızlıktan en son aklına yer edene takılmış kalmışsın bence. Konuşmadan da bu hissi atamazsın içinden. Yaz bişey kaybetmezsin. Olursa olur olmazsa yoluna bakarsın. 

Eşime ilk mesajı ben atmıştım mesela çekingendi o. Ben de yapmazdım öyle haltlar ama arkadaş gazına geldim nasip olacakmış işte :D

(4 puan) tarafından
beni de arkadaslarım oyle yaptı yaz yaz belki evlenirsiniz diye. ama yani 1,5 yıl fazla bir süre.takıntılı aşık sanmasinı da istemem yani
(11,089 puan) tarafından
E öyle duruyor tabi az süre geçmemiş ki. Ya çıkar at aklından ya da yaz kurtul ne kaybedecen
0 oy
tarafından

Mesaj at yanlış oldu kusura bakma de o yazdıktan sonra:Ddevamı gelir inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 299 göst.
11 Aralık 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde FurkaniM (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 554 göst.
+1 oy
25 cevap 930 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ☀️❣gülperim☀️❣ (6,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 536 göst.
25 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Derinerim (55 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,353 cevap

34,769 kullanıcı

...