0 oy
145 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Herhangi bi tehlikem yok. Çok şükür bebiş sağlıklı. 20 haftalığız. Eskişehirde yaşıyorum. Samsun'a anneannemin yanına gitcez doğumdan önce gidelim diyoruz. Eskişehir'den Ankara'ya uğrayıp biraz mola verip annemleri de alıp ordan sahura kadar Samsun'da olcak toplam 2 saat Ankara'ya gitmek sürse Samsun'a da 5 saat sürse toplam 7 saat yol gidicem. Bı sıkıntı olur mu? Kendi arabamizla gitcez rahat olur ayaklarımı falan uzatirim ama gözümü korkuttular ya :ermm::'(:(

10 Cevaplar

0 oy
(375 puan) tarafından
Doktoruna sorman daha mantıklı ben o aylarda kutahyadan amasya ya gittim her 2 saatte bir mola verip yürü ödem yapmasın ayakların dedi doktor öylede yaptım bir sıkıntı olmadı çok şükür 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hiç bir şey olmaz canım yolunuz açık olsun kazasız belasız gidin gelin inşallah 
0 oy
tarafından
Ben 35 haftalikken yolculuk yaptim birseyde olmadi
0 oy
(3,822 puan) tarafından
Ben hamileyken bayramda gitmiştim 8 saat yol artvine... sonra da tokata gitmiştim bir sıkıntı olmamıştı çok şükür... yine de doktoruna bi danış bence 
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Ben otobisle 6 aylok hamileyken 4sastlik yolculuk yaptjm
0 oy
tarafından
Allahın izniyle hiçbir şey olmaz kazasız belasız gidin inşallah 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
12 saat kesintisiz yol gittim 6 aylıkken hiç bi sıkıntı olmadı, korkma gözünde büyütme. Yanına yastık al. Kendi aracınmış darlanırsan mola verirsiniz en kötü. Biz sadece bi kere mola verdik yemek için o yetti bana. 7 saat hiç bişey değil. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
dr bilir tabi ama risk yoksa bisi olmaz
0 oy
tarafından
35 haftalık 12 saat yol yaptım sadece ayaklarım sıstı ınıp yurudum sureklı
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Doktoruna sorman gerekir senin durumunu en iyi o biliyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 180 göst.
5 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
0 oy
8 cevap 168 göst.
26 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Peri Ali (675 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...