0 oy
179 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Memlekete trabzona gelmistim dogum icin 2 bucuk ay oldu  yarin hastanede kalca ultrosonu ve göz muayenesi var. Kovidde gecirdim dun bitti karantinamız. Salı gunude kirkimiz cikiyor annem bizi kırklayıp yola cikicaz izmite. 

Ama bir dunya esya var toparlanicak findik felan derken arabada kucuk ne yapicam nerden baslicam kılık kıyafetler nereye arabada nereye sığacak bilmiyorum. 

Bir bucuk aylik bebegim arti iki oglum daha var bebegim cok huysuz nasıl olucak bilmiyorum bunalmis durumdayim. 

Icimi dokmek istedim:(

4 Cevaplar

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Ya Allah bismillah de başla kuzum düşündüğün zaman daha çok isin içinden çıkarmıyorsun Allah kolaylığıni verir canım
(1,238 puan) tarafından
Amin insallah canım dedigin gibi olur bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,857 puan) tarafından
Şöyle  ki bence kiyafetleri saglam bir çöp  posetine koy ve elektrikli supurgeyle vakumla. Gerisini de hic bosluk kalmayacak sekilde koy. Mesela atiyorum tencere götüreceksin  icine doldur corapları kutulu  olan seylerin kutularini at vs vs...kolay gelsin. En olmadı arabanin tepesine de valiz oluyor ya onlardan alın.
(1,238 puan) tarafından
Mantıklı vakum poseti aradik bulundugumuz yerde yokmus yarin hastane icin ile gidince bakicam bulamazsam dediklerin mantikli sagolsin canim
(3,857 puan) tarafından
Unide ben hep öyle yerlestirirdim valize. Ama kalın cöp posetlerinden al canım. Su maviler patliyor uğraştığına değmiyor.
(1,238 puan) tarafından
Tmm canim  cok teşekkür ediyorum,
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Yani yapcak bişey yok canım iyi durmuşsun bişe valla mecbur dönmen lazım annenle beraber güzelce hazırlayıp yaparsınız yolculuk için de bebekler arabayı sever ya
(1,238 puan) tarafından
Yolculuk sırasını düsünmuyorum canım bebegim huysuz ama cok sukur arabada duruyor. Hayitlisi olsun yapicaz birseyler bakalim tesekkur ederim.
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Götürmediklerini çok önemli olanları kargolasinlar canım 
(1,238 puan) tarafından
Bu aksam toparlanma isi bittigi zaman yuklenicek araba bakalım ne olur sagol canim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 145 göst.
28 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
12 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
27 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...