0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından

Ben anlamıyorum çoğu kişi eşinden çok şikayetçi duyarsız eşler misafir getiren eşi ile ilgilenmeyen herkesin eşi öyle olmak zorunda değil tabi ama eslerimizin bize yardımcı olması gereken zaman benim eşim Allah'a şükür ler olsun çok düşünceli Allah bu durumda dusuncesiz eşi olanlara yardım etsin kızlar

6 Cevaplar

0 oy
(382 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Benim esimde öyle çok düşünceli çok şükür Allah'ıma sabah iş olmasın rağmen oğlum uyumuyo diye gece 3 e kadar o bakiyo beni uyutuyo 2 3 gibi kaldirip nöbet değişimi diyo uyuyo tekrar doğumdan sonra çok sıkıntım oldu yirtilmam oldu çok bazen kalkamiyodum yataktan ağrım oluyodu ilk zaman yatakta yediriyodu tuvalete çıkamadım hem idrara hem büyük tuvaletime agliyodum çok canım açıyodu sonta feln taktiriyodum ilk üç gün pedime varana kadar degistiriyodu sontayi felan bosaltiyodu ben utaniyodum öyle olunca bana kizoyodu ben böyle olsam yaomazmisim sen benim karimsim diye ben diyorum şimdi oğlum kaka yapınca çok mutlu oluyorum diyo ben ikinizde yapınca çok mutlu oluyorum acı cekmiyosunuz:)) doğumda böyleydi hamilelikte ayrı ilgiliydi her agrimda gece uyanmalarimda kalkardı gece ağrım olunca kalkar uyku sersemi ovalar ertesi gün hatırlamadığını:D:D ona da diyorum hep ben razıyım ondan insAllah Allah'ta razı olsun iki cihandada iyi ki var başımın taci

-Reklam-
+2 oy
(1,379 puan) tarafından

Yani sonuç :) 

tarafından
Sonuc degil amac hava atma :)
(1,379 puan) tarafından
Doğru tespit :) bende birsey var sanip öyle okudum
tarafından
Bende sona geldim ama bisi yok
0 oy
tarafından

Amin canım. Ökse herkes duyarlı olsa ama malesef ...

0 oy
(834 puan) tarafından

Ya sanırım her zaman verdiğimizi alamadığımız gibi her zaman herkesle anlaşıyor olacak değiliz. Hele hamileyken  çatacak yer arıyor bazılarımız, bazılarımız da çok gergin, kimimiz ağrısından acısından çevresini görmüyor... Yani eşle sınırlı değil demek istiyorum, pek çok şeyden şikayet edip duruyoruz aslında. Vee en yakınımızda da eşlerimiz olduğunu hesaba katarsak gözümüze batıyor olabilirler :D Allah korusun hepimizi öyle durumlardan. Inşallah sıkıntısı olanların gönlünü ferahlatsin Allah

0 oy
(280 puan) tarafından

Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn 

0 oy
(774 puan) tarafından

Allah sizi ayırmasın da eşini övmek için mi yazdın ??

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 2,603 göst.
0 oy
23 cevap 796 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
0 oy
13 cevap 570 göst.

378,139 soru

11,317,805 cevap