0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Ben evden iş yapıp evimin ekonomisine katkı sağlamak istiyorum. Bebeğimiz olunca belli bir süre çalışamıcam kendim büyütmek istiyoeum çocugumuzu kısmet olursa. Ama evde oturduğum yerden ne yapabilirim? Fikielerinize önerilerini benimle paylşırmısınız. Fikire ihtiyacım var 

5 Cevaplar

0 oy
(13,006 puan) tarafından
Bende bekleyeyim şurada
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

image

image

etamin işleyip satıyorum ben. 
tarafından
Çok zor değil ama maliyeti var biraz.
(4,698 puan) tarafından
Bunlar çok güzel
(3,136 puan) tarafından
Burda bir arkadas yapıp satıyorda oda maliyetli dedi merak ettim bende
tarafından
İnstagramda sayfam var çok takipçim olmasa da arada sipariş alıyorum. Onun haricinde kendi çevrem alıyo genelde. Onların arkadaşları falan
tarafından
Üsttekileri kemdim yaptım alttakilerde örnek olarak intrnetten buldum. İsteyen olursa örneğine göre yapıp veriyorum.
0 oy
tarafından

Herbalife den geldim az önce kilo analizmi yaptım aylık 390 lira ücretle beraber kilo verme yolunda ilerleyebiliriz dedi sende bu işi yapıp para kazanabilirsin dedi ne kadar güvenilir bilemiyorum

(131 puan) tarafından
Canım bende bir beslenme kulübü işletiyorum çocukluğumdan beri kendime ait bir dükkanı olsun sıcak samimi bir yer olsun istemişimdir herbalife ile tanıştıktan sonra oldu hem para kazanıyorum hem dua alıyorum hem çocuklarımla ilgilenebiliyorum hemde çok eğleniyorum bir bayanın yapabileceği ideal bir iş ilgilenirsen detaylarını ayrıca anlatabilirim
(74 puan) tarafından
Bana anlatır mısın canım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 256 göst.
11 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Miran123 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 255 göst.
0 oy
1 cevap 189 göst.
0 oy
2 cevap 222 göst.