0 oy
845 göst.
Diğer kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Ben bi ara komşuyla tartıştım annemde tanıyo mesajları at bakiyim demişti bende anneme atacağına durumda paylaşmışım watsapta ay rezillik 5 kişi görmüştü hemen sildim 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay Ramazan bayramıydı toplu bayram mesajı atacaktım güya neyse milleti hep işaretledim mesaj atmak yerine birbirini tanıyan tanımayan herkesle grup yapmışım :D rezillik sonra millet yazdı bu ne diye. Birde babamdan bişeyi habersiz yapmıştık kardeşim beni tembihlemek için bir mesaj yazmış onuda tut babama at bana atacağı yere
(111 puan) tarafından
Aynı hataya düşmüş olmam ve ben eşimden yaptım bi baktım onca erkek kimi de yazıyo guruba sonra ben cıktım tek tek akrabalar yönetici oldu ay ne zamandı öyle  sülaleye rezil olduk
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından

sevgilime yaziyom diye anneme  opuyorum hayatim yazdim 

grupda sevmedigim biri vardi arkadasa yaziyorum diye gruba yazdim su salagi atsana grupdan diye 

birde en buyuk hatam annemle goruntulu konusurken abimle ilgili sinir oldugum birseyi soyledim bir baktim ki abim kamerayi aldi he soyle yuzume de dedi ondan beri kusuz ne bilem abimin orda oldugunu:'(

(48,967 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(48,967 puan) tarafından

eski sevgilimin esine instagramdan istek atmistim bakarken yanlislikla hemen iptal etmistim ama bildirim gitmistir. aylar sonrada o bana istek atip iptal etmisti. 

kavgali bir arkadas hakkindaki mesajları ona yollamistim ve bu yanlis mesaji cok yapıyorum
0 oy
tarafından
Çok dikkatliyimdir bu tür durumlardan dolayı:))

Ben değilde eşim daha 2 3 günlük evliyken bana atacağı mesajı mesajı erkeklerin olduğu bi guruba atmıştı. Birazda özel bişeydi hemen sildi ama bikac gören olmuş bide mesaj atmışlardı eşime tam bi rezillik :(
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Eşime sevgiliyken tamam aşkım diye mesaj atacağıma babama atmıştım 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Eşimle sevgiliydik 3 ay ayriligimizdan sonra işyerimde kız arkadasimla ondan bahsediyorduk o ara bakmak istedim wpde engelini kaldirdim son görülmesine bakiyim derken profilini actim ordan da arama tusuna bastim telefonum o an kitlendi baya caldi en son bataryayi cikardim :))
0 oy
tarafından
Esimle görüşüyorduk eşimi balım diye kaydetmistim esime seni çok seviyorum diye yazip babama atmisim Allahtan babamin teli kapali imisde açana kadarda mesajin suresi doldu;)))

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 401 göst.
18 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 465 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 877 göst.

384,951 soru

11,513,598 cevap

35,174 kullanıcı

...