0 oy
475 göst.
Diğer kategorisinde (371 puan) tarafından
Kızlar ne olur dua edin kuran okumayı bilenler  yasin okuyalim ne olur yüzlerce belki binlerce kişi kayıp haberde çıkan vefat sayısı gerçek değil 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ozel gunumdeyim katilamam su an ama bittiginde dewam ediyosa mutlaka katilmak isterim...
(371 puan) tarafından
Dua etmen bile yeterli onların şuan buna çok ihtiyacı var gerçekten
tarafından
Ediyorum etmem mi hep ediyorum, zorda darda yardima ihtiyaci olan nerde kim varsa allah yardim etsin kolaylik versin insallah
(371 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun sizlerden
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yar ve yardımcıları olsun ne hale geldik inşaallah herşey en kısa sürede biter 
(371 puan) tarafından
İnşallah canım ama durum çok kötü
(371 puan) tarafından
O kadar post açılıyor millet laf yetiştiriyor ama şuraya bi dua etmek zor geliyor
(14,079 puan) tarafından
Ne yapalım kuzum kimseyi de zorlayamayiz ki cani isteyen istediğini yapıyor
Bu saatte pek kimse de kalmamış ama sen sabah yine post aç görenler olur inşaallah
(371 puan) tarafından
Öyle canım kimseyi zorlayamayiz ama benim postumdan sonra bir çok yorum yazılmış dua edende etmeyendende Allah razı olsun ne diyelim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun inşallah  Allah kayıp gidenlere şehitlik mertebesine ulaşan kullarından eylesin inşallah
(371 puan) tarafından
Amin canım çok kötü gerçekten kaybımiz çok cesetlerahat sahillere vurdu hep
0 oy
(371 puan) tarafından
İnsanlık gerçekten ölmüş kaç tane gösterim olmuş ama bir okurum diyen olmamış 
tarafından
yangındakilere daha çok post açıldı yorumlar yapıldı ama 2 gündür görüyorum günde 2-3 anca olutyır
(371 puan) tarafından
Olmuyor bile o da çok kötü birseydi ama orda insanlar kendilerini koruyabildiler
0 oy
(163 puan) tarafından
Neden gerçek vefat sayısını söylemiyorlar ki 
(163 puan) tarafından
Of ya Allah yardımcıları olsun çok kötü çok üzücü bir durum tüm duaları okuruz
(1,862 puan) tarafından
Devlet suçlanmasin diye önlem alınmadığı için daha önceden
(371 puan) tarafından
Ne kadar doğru bilmiyorum ama hes patlamış diyorlar doğruysa eğer
(1,862 puan) tarafından
Evet patlamış
(371 puan) tarafından
Kimlerin suçu bu şimdi o kadar insanın vebalini nasıl verecekler küçücük melekler kayboldu orda
0 oy
(370 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcıları olsun allahim bizleri bütün umetimuslunan  korusun inşallah 
(371 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ederiz tabi Allah yardımcıları olsun 
(371 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbım yardımcınız olsun inşallah cnm kayıp olanlarda sağlıklı birşekilde bulunur inşallah 
(371 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(80 puan) tarafından
Kuran okuyamiyorum ama dunden beri kalbim aklim orda o iki ikiz kiz cocuguna canm gitti.Rabbim yar ve yardimcilari olsun
(371 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Gercekten oyle tvde gosterdikleri gibi degil bugun kayinvalidemle selde ölen akrabamiz 16 yasindaki bi genc kızı yikadik kefenledik:'(:'(

10 yaşındaki kardeşi ve annesiyle beraber vefat etmisler. Anneden hala bir iz yok cocuklarin ikiside morga koyuldu bugun çok acı bişey kizlar:((

Tvde goruldugu gibi 30 40 kişi degil yabi ölen eşim bizzat afet yerine gitti 500 belkide daha fazla kisinin cenazesi cikar o balcigin altından diyo cunku resmen bir ilce kaybolmuş durumda 

Rabbim yardimcilari olsun bu medyaya bi kere daha guvenilmeyecegini anladım

(371 puan) tarafından
Buna yürek dayanirmi artik
(1,251 puan) tarafından
Cok kötüydü cnm cok Allah sabir versin geride kalanlara
Ugrasip didinenlerede yardim etsin insallah
(371 puan) tarafından
Amin canım Rabbim büyüktür bu günlerde geçecek
0 oy
(594 puan) tarafından
Yaaa öyle mi niye aciklamıyorlar gerçek sayıyı ya :((( nasıl o kadar kişi kapılır sele canm ya sokakta mi yakalaniyorlar acaba aklım almıyor suyun yükseklik mesafesi ne kadar di bilgin varmı ben kizllarimla uğraşmaktan TV izleyemiyorm. Yasin okuyamam canm özel gundeyim ama eşime okuturum.
(371 puan) tarafından
Dört bes metre canım Allah kabul etsin inşallah
0 oy
(3,836 puan) tarafından
evet öyleymiş malesef. sayı çok daha fazla olacak diyordu bi haberde. Allah yardımcıları olsun inşallah. Arapça bilmiyorum Türkçe okuyorum mealini yani. dua ederim ama
(371 puan) tarafından
Yer gök dua üzerinedir Allah kabul etsin inşallah
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hep dualarımizdalar Allah ordakilerin yardımcısı olsun 
(371 puan) tarafından
Allah razı olsun sizlerden
0 oy
(1,720 puan) tarafından
ALLAH'ım yardımcıları olsun gercekten çok zor iki senedir dünyaya birşey oldu felaketlerin ardı arkası kesilmedi
(371 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayıra yolumuzu da selamete erdirsin inşallah dayanamıyorum artık Allahım oturduğum yerde de olsa Allah korusun nereye giderim çocuklarım var oturduğumuz yerde böyle birşey için çok müsait Allahım korusun hepimizi
(1,720 puan) tarafından
Amin canım ALLAH korusun düşünme böyle şeyler
(371 puan) tarafından
Aklımdan çıkmıyor gök gürlese büyük oğlum anne birbirimize sarilipta bekleyelim bi yerde diyor
(1,720 puan) tarafından
Canım benim kıyamam
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcıları olsun inşaallah yaa Amin

0 oy
tarafından
Kuzu ben yarin yasin okuyacagim ,duama onlari da katacagim insallah .Her konuda cok duyarli davraniyorsun , canimsin ❤️ 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah 

Çok iyi okuyamıyorum kuzum kuran malesef inşallah kizimi buyutunce kursa gidip gelistirecegim. 

Dualarim sizinle inşallah rabbim hakedenlerini de cennetiyke mukafatlandirir sehit mertebesine yukseltir. Geride kalanlara sabır verir.
0 oy
(3,265 puan) tarafından
Ben Kastamonuluyum cennet şehir ne hale gelmiş hemşerilerim çok kötü durumdalar. Gece bi video gördüm tomrukların içinden cesedi çıkarmaya çalışıyorlar inanın uyuyamadım. Ne olur dua edin çok zor durumdalar 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ayancıkta da 4. kattaki evlere kadar  su basmış hep    rabbim yardım etsin yakınlarımız da var
0 oy
(2,291 puan) tarafından

Tüh ya nasıl patlamış o baraj Allahim sen refaha çıkar şu ülkemizi :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 104 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.