0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Eşim bana sen siskosun senden güzeli var boyun kısa . Zir delisin . Dio ve çocukluk arkadaşı bayanla ve diğer erkek arkadaşları ile park ta oturduğunu anlattı . Ve bı saat sonra telefon devamlı elinde benimle hiç alakasız sohbet yok.  Ona dedim o bayanla oturdugnda da telefon devamlı elindemjydi kalktı küfür etti o c dedi bana . Kalkar bardağı kafana vururum dedi . O kız içinde güzel kız falan da demişti dedim bana hiç güzel demiosn hepsine güzel diosun dedim .

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu cirkin uslubu fiziksel siddeti psikolojik siddeti cekmek zorunda degilsin. Saygisiz terbiyesiz baska bisey degil. Lutfen geregini yap bu ne bicim bir davranis sekli karsindaki KARIN senin, ortaokul cocugu gibi davranmak neden. 
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Öyle kocanin a. Scarm  o bardağı da alır g.tune skarim terbiyesiz ya tovbe tovbe 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Siz çocuk gibi bana öylede demiştin sen Bi kere deyip lafa girerseniz siz haksız olursunuz olay anında tepki vermelisin olay anında tepki vermeyip üzerinden zaman geçtikten sonra verilen tepki yersizdir mesela eşin sana çirkin mi dedi sende "seninle bugün tanışmadık ben senin arkadaşında değilim kocam olmanda seni yanıltmasın benimle konuşurken bu kadar rahat olma konuşma özgürlüğün var diye benimle böyle patavatsız anlamsız konuşamazsın bu evliliğin temeli saygı ve güvenden oluşuyor ben bunu böyle biliyorum bunlar sarılsıldığında hiç bir şey eskisi gibi olmaz bunu ben biliyorum seninde bildiğini düşünüyordum çok üzücü seninle bu konuşmayı yapmak bile lütfen bu tarz düşüncelerini benimle paylaşma ben bu tarz konuşmalarda çok anlayışlı ve uyumlu olmaya bilirim" diye konuşman lazım kendinden her zaman emin olman gerekiyor ve kısık sesle konuşursan karşı tarafı kontrol altında tutarsın yani ses tonun kısık ve akıcı olmalı tereddüt etmeden inanarak konuşmalısın karşı taraf düşünmeli sadece kışkırtıcı konuşmaların sonu kötü biter Sen barışı sağlamalısın 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Gözü dışarıda belli önce kendine baksın o. Şiddet eğilimi varsa zaten hoş bakma. 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Senin kocan insanlıktan nasibini almamış. Sen de kendine değer ver başkasından bekleme... 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 513 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umutlarx (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,115 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,378 puan) tarafından soruldu

384,939 soru

11,513,308 cevap