0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (895 puan) tarafından
Sizin kayinpederler nasil benimki tam bi kanatsiz melek abartmiyorum.Rabbim saglikli uzun omur versin ona.cok severimmm

39 Cevaplar

0 oy
(147 puan) tarafından
Kayinpederim vefat etmiş bilmiyorum kuzum ben  
(895 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin canim
(147 puan) tarafından
Amin canım
tarafından
aaa benim profilden
(147 puan) tarafından
Evet aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tanımıyorum eşim 10 yaşındayken ölmüş babası
(895 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
0 oy
(295 puan) tarafından
Benimkide vefat etti tanımıyorum 
(895 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimkide öyle çok şükür kayınvaldem de öyle kayınpederimde. Kendilerinden çok bizi düşünürler her zaman Allah başımızdan eksik etmesin 
(2,047 puan) tarafından
Şöyle kaynana kayınbaba bana çatmadı vay şansıma
(895 puan) tarafından
Oda imtihan kuzum uzulme.
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Severim bende sorunumuz yok ikisiyle de kayananm kanatsız melek benim 
(895 puan) tarafından
Allah sagliklarii versin canim
(12,492 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Gerçekten benim kayinpederimde öyle kendi babamdan görmediklerimi gördüm allah razı olsun allah onlara sağlık versin 
(895 puan) tarafından
Oh Allah muhsbbetlerinizi arttrsin cnm
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Ahh benimkide öyle iyiki.oyle seviyorum ki oglusuma adını verdim her işimize her seyimize koşar bı eli hep üstümüzde hakkını asla ödeyemem Allah onu başımızdan eksik etmesin<3

(895 puan) tarafından
Oh masallah size
0 oy
(687 puan) tarafından
Tam bir karı evde lafı geçmez kaynanam haksız yere herşeyi yapar bize ama ağzını açıp tek kelime etmez arada kaynanama sen karışma ortalığı karıştırma der ama lafta laf taşır herşeyi yapar benden uzak olsunlar 
(895 puan) tarafından
Evet o tarzlarida var malesef
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Pederim yok maalesef:(

0 oy
(671 puan) tarafından
Ben iki senelik evliydim akciğer kanserinden vefat etti ama bana benim babamdan daha yakındı kucaklar operdi anam diye severdi beni kuzum diye severdi ama vefat etti Allah rahmet eylesin çok severdim babamı kendisi benim babamın amcası olurdu akrabaydik yani
(895 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin cnm
0 oy
(621 puan) tarafından
Selametli çok iyiydi kaynananın dolduruşana geldi 3 haftadır konuşmuyor bizimle torununu sevrdi özlerdi  artık sevmiyor özlemiyor galiba 
(895 puan) tarafından
Ozler canm ozlemez mi mutlaka baskin roller vardir
(621 puan) tarafından
Bilemiyorum canım benim karısının huyunu bildiği halde onun lafıyla hareket ediyor olması tuhaf sağlık olsun yapacak bir şey yok
(895 puan) tarafından
Oyle yapacak bisey yok malesef
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Kaynananm devreye girdi andan itibaren taniyamazsn :))) 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kayınbabam yok canım kaynana yetiyo :)
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Herkesin bı Eşref bide essek saati oluyor :) eşref de çok iyidir :) essekte çok fena :D
0 oy
(149 puan) tarafından
Çok severim hıc bir zaman kırmaz incitmez bır kızı ıkı gelini var kızın dan ayırmaz hıc bizleri de. Cocuklarım mutlu olsun yeter der Allah basımız dan eksik etmesin inşallah 
(895 puan) tarafından
Benimki de sagolsun kizlarindan ayirmaz hic sagolsun
0 oy
tarafından
Benm kayınpederım aslnda cok cok ıyı bı ınsan ama bazen kaynananın doldurusuna gelıp bazn oda gıcıklık yapabılıyo 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
benim kayinpederim esim  7 yasi oldugu zaman vefat etmis. kaynanamda    kendi  esinin kucu kardesiyle  evlenmis.    bu yuzden  hic tanimadim sevdim adami.zaten en buyuk darbeni almis  karisinden kardesinden
(895 puan) tarafından
Aa kayniyla mi evlenmis yani
(1,161 puan) tarafından
evet  camim
0 oy
(187 puan) tarafından
Gerçekten benimkide öyle kanatsız melek 
0 oy
tarafından
Allah razı olsun ayni benim ki de öyle 2 gün aramayayım sen beni niye aramıyorsun diye kendi arar,her gittiğimde eksiğin biseyin var mi der harçlığımı cebime koyar gönderir.Nisanliyken sırf gormek ixin gorumcemi de alıp karstan kastamonuya gelmişti☺içinde kiz çocuklarına karşı ayrı bir sevgi var 75 yaşında Rabbım ömrünü uzun kılsın inşallah☺☺
(895 puan) tarafından
Amin cnm.Allah saglikli omur versin
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Coookk fazla üstüme düşer çok iyidir bana karşı evlat kayırır ama. Boğazına çok düşkün ve kaynanama çok eziyet eder. Nasıl birisi emin olamıyorum 
(895 puan) tarafından
Iyi bir kayinpeder ama kotu bir es

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,506 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 226 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 290 göst.
9 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 505 göst.
9 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı

...