0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar ben normalde bebekleri cok seven bi insanimm kinin olursa.olsun ama oglumm dogduktan snraa hic bi cocuk tatli gelmio oglumm kadar en tatli en guzell bebek sanki benimm :) 

10 Cevaplar

+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Herkesinki kendine ☺☺
tarafından
eskiden cok severdimm boylee kendi evladim gibi ama evlat bi baskaymiss :)
-Reklam-
0 oy
(338 puan) tarafından
Ben bütün çocukları seviyorum ama tabikide evlat ayrı canım o başka bisey tarifi yok... canından can kanindan kan etind3n et senim herseyind3n bi parca♥️
(338 puan) tarafından
:))sen istemesende geliyo tatlım nasipte varsa :))
tarafından
hamileligimm zor gectii dogumdan snra tam toparlandim derken hastanelik oldumm bebegimin 1 ayini guzelce geciremedim korkuom.
(338 puan) tarafından
Bende cok zor gecirdim inan olumden dondum bulantidan hicbisey agzima alamadim birde 4 ay olana kadar hep hastanelerde gecti hamileligim ama cok sukur gecti. Demek istedigim sey eger olursa bile karsi cikamiyorsun canim simdi dogdu 8 aylik olucak 2bucuk var çocuklarımın arasinda
tarafından
hayrlisi dielimm ozman :)
(338 puan) tarafından
Rabbim herşeyin hayırlısını versin güle güle analı babalı büyütün yavrunuzu insallah❤
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Ayyyy banads öyle yaaa burda arkadaslarin cocuklari var gidincr oyle oturup kaliyorum sevesim gelmiyo kendi cocugum kucagimdayken, ama dogmadan once seviyordum hatta gider bakardim arkadas isini yapsin dye
tarafından
eskiden ölurdumm boyle seviyimm die ama evlat bambaska biseyymiss
0 oy
tarafından

Sen yine iyi gerkesin cocugunu seviyomussun ben herkesinkini sevemiyorum:ermm:

tarafından
nieki canimm bebek dogana kadar seviodumm valla ama artik oglumm kadar tatli gelmiolar
tarafından
Bilmiyorum.cnm ya degisik bi huy belkide dusunce yapisi ama her bebegi sevemiyorm malesef:(
tarafından
ben severdimm.artikk sevemiorummm :) ogluma haksizlik gibi gelioo bide oglumm.kadar tatli gelmiolar
0 oy
(762 puan) tarafından
Aynen cnm bende öyleyim 
tarafından
demekki tek.bende degilmis :)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Normal değil mi canım :))
tarafından
eskiden baskasinin cocuklarina ölurdumm smdi sevesimm gelmioo kendime sasiorumm :)
(7,118 puan) tarafından
Normal kız şaşırma her anne yaşıyordur bu durumu eminim :))
tarafından
tek degilmisimm :)
(7,118 puan) tarafından
Yaniiii:)))))
0 oy
tarafından
Evet yaa hangi cocuga bakarsam bakiyim oglum kadar guzel gelmiyo 
tarafından
Evet kuzum herkez ivin aynidir bence sonucta senin bi parcan
tarafından
bazen agzini burnunu yirimmm diomm gozlerini kocaman acipp bakioo bide gozleri buyukkk az daha buyu dove dove sevecemmm diorummm :)
tarafından
Ne kadarlik kuzum
tarafından
52 gunluguzz daha
tarafından
Daha cok minnak yerim ben onu
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bu coğu anne icin aynidir canm :)

Evlat başka

tarafından
ennnn tatlisi benimm oglummm ne guzel dogurmusummmm yahh :)
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Normal bir durum canım tabiki evlat ciğer parçasıdır aynı olamaz kim nederse desin başkasının çocuğuna kendi çocuğunmusun gibi şovmen imkansız 
tarafından
annemle gecen konusuozz nasilmis annelik dedi gozunun icine bakiosunn canindan can kiyamiosun dedimm ya anladinmi smdi beni dioo annem bize hem annemlik hem babalik yaptiggi icinn
0 oy
tarafından
Herkesin yavrusu kendine tatlı gelir canım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 428 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Oflu61oflu (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 359 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde Fadime efe (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 259 göst.
21 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu

379,114 soru

11,348,251 cevap

34,813 kullanıcı

...