0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Esimle tartıştığımda yemek yapmak istemiyorum hiç birşey yapmak istemiyorum yanlış mı yapıyorum acaba

14 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Moral bozuk olduğu zaman insan tabiki bişey yapmak istemiyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanlış yapıyorsun bence. Yemek bir ihtiyaçtır. Küstün diye ihtiyaçlarını karsilamicak mısın tuhaf 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Ben yaparım cocuklarım var. Sadece esım ıcıın olsa genede yaparım. Mesela oda kavga ettınız dıge eve ekmek parası bırakmasa yada ısten cıksa olur mu. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yemek temizlik sadece kocalar için yapılan şeyler değil bence ben kendim için yaptığımdan küste olsak hiç böyle hissetmem valla hatta tartışmışsak asıl kafamı dağıtmak için kalkar temizliğimi yemeğimi tatlımı kurabiyemi yaparım düşünmemek için yapınca rahatlarım 
0 oy
tarafından
Kızdım diye değil de birşeye stres yapınca yiyemiyorum ben yoksa aç kalmam kimse icin
0 oy
tarafından
Yanlış tabikide kocayla küsünce noluyor ki nasıl olsa 2 gün sonra barısacan  daha dinç ve dinamik ol ki çokta umursamadığını düşünsün
0 oy
tarafından
Yanlış yapıyorsun. Adamsa eğer küsken yaptığın yemeğin ayrı kıymeti olmalı onda. 
0 oy
(13,797 puan) tarafından
Ben yapmiyorum. Sadece çocugumu doyuruyorum. Yemek yok mu diye sorunca iştahim yok diyorum. Kalkip kendisi hazirliyor bana da zorla yediriyor. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben hiç umursamam günlük hayata dewam
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yemeği mi yaparım öyle yapmamazlik etmem evet insan üzgün oluyor ama 2 güne barışınca keşke şöyle böyle yapmasaydım diye de düşünürüz 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ne alaka ona moral bozup kendimi çocuklarımı açmı birakicam yaparım yerim yemegimi mis gibi
0 oy
tarafından

Benmde ilk yapasım gelmiyor ama sonra neyse küsüs diye aç kalacak degiliz diye yapıyorum tekrar üzülmeye devam ediyorum, sonra barışınca sofrayı beraber kurup yiyoruz  :D

0 oy
(294 puan) tarafından
tartışma dahi olmasa  en ufak küssek bile kolumu kıpırdatmak dahi istemiyorum. sanki o an tüm enerjim yok oluyor . anlamıyorum niye öyle . gerçi fazla herşeyi umursuyoruz ya:(
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Moral bozukluğuna evet insanın bişey yapası gelmiyor ama eşine kızıp kendini aç bırakma veya sofranı boş koyma günah eslerinizle kavgalida olsanız yatağa küs girmeyin derler 
(15 puan) tarafından
Eşim her tartışmada yatağı ayirir ve ayrica konuşmaz 1 haftayı geçer yatak ayırmak offf bıktım ben bunjn ergenlik halinden

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 102 göst.
0 oy
21 cevap 354 göst.
0 oy
8 cevap 190 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 446 göst.

378,189 soru

11,319,143 cevap