0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Benim 12 yaşında küçük bir görümcem var.Yaşı kücuk falan demeyin hepimizi sulu dereye goturur susuz getirir.Yenge illa sende kalıcam dedi tamam dedim geldi.Benim de dayımlar geldi görümcem evdeyken.Herneyse onlar yokken sürekli telefon bakan görümcem onlar geldikten sonra oglumu kucagina almaya çalışıyor ben yengemle sohbet ederken ikide bir yanıma geliyor bizi dinliyor yani.Gelip gidip sarılıyor işte ben seni seviyorum.Tamam diyorum bende seni.Herneyse geldi gitti tekrar sarıldı yengemlere ben yengemi seviyorum gelmeyin siz bidaha dedi.Şok olduk hep beraber.Yani nasıl böyle birşey söyleyebilir.Boyle seyler söyleyebilen bir çocuk da değil.Onun yerine ben utandım.Çokta akıllı nr konuştuğunu bilen bir çocuk annesinden falan mı duyuyor böyle şeyleri diye düşündüm.Acikcasi sinirden ellerim falan titredi.

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fazla benimsemiş olmalı seni cnm kıskanmis belliki 
tarafından
Al karşına konuşmayı dene yaptığın doğru değil falan diye
(123 puan) tarafından
Yanı pek laftan anlamaz ne söylersen banane falan diyo konuşmakla elime bir sey geçmez yani aynı tas aynı hamam
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Görümce değil mi işte her yaşta ayni:angry:

(123 puan) tarafından
Evet bu görümcem büyüğünden de fena olucak gibi
0 oy
(2,348 puan) tarafından
Yani çocuktan al haberi derler yanında bi şey dedilerse etkilenmiş olabilir
(123 puan) tarafından
Yanı çok şaşırdım ters ters bakınca anladı kaçtı hemen yanimdan
(2,348 puan) tarafından
Annesine söylesene şikayet  eder gibi değil de böyle sohbet arasında falan sıkıştırsan araya
(123 puan) tarafından
Annesinin de çok umurundaydı annesi bana aaa ayıp etmiş der yalnız kalınca aferin der
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kıskanmış seni çocuk daha dedigini düşünmeden söylüyor çok umursamamak lazım
(123 puan) tarafından
Yanı dediğini düşünmeyen bir çocuk değil diyorum ya seni sulu dereye götürür susuz getirir
(2,266 puan) tarafından
benim yiğenmde öyle cin gibidir ama biri gelince gidince kıskanıyor içten içe
0 oy
(47 puan) tarafından
Kız ne kadar da olsa küçük daha çocuk yani seni çok seviyorsa eğer muhakkak kıskanmıştır ☺️
(123 puan) tarafından
Inşallah öyledir eğer annesinden falan alıyorsa böyle şeyleri hoş değil
(47 puan) tarafından
Kesinlikle hoş değil çok haklsıın
0 oy
(775 puan) tarafından
Seni çok kıskanmış belli ki altında kötü niyet arama yarın büyünce bu olayı gülerek anlatırsınız :) 
(123 puan) tarafından
Inşallah büyüdükçe değişmezse anlatırız
(775 puan) tarafından
Değişmez değişmez böyle konuların üzerine onunla çok konuşma yüz göz olma yani benim görümce büyüdü elimizle gelin ettik geldiğimde oda 12 yaşındaydı
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kaynanana sorsan siz bu kızın yanında ne konuşuyorsunuz ki benim misafirime böyle konuşabiliyor diye koy tavrını yoksa ileri gider tamam çocuk olabilir ama herkes haddini bilmeli bence
(123 puan) tarafından
Benim kaynanamın da çok umurundaydı aferin der geçer işte
0 oy
tarafından
Seni yengesi gibi değil de ablası gibi görüyor olmalı bence sevdiğinden yapmış ben olsam kızmak yerine onu daha çok severdim sonra da yengecim gelen misafire öyle denmez derdim 
(123 puan) tarafından
Tamam beni çok seviyor biliyorum sevmesi güzel bir şey ama kendine bir sey söylenince asla kabul etmez ben demedim ben yapmadım der yani şahsen laf anlatmaktan da hoşlanmıyorum
0 oy
tarafından
Kıskanmış bence seni 
(123 puan) tarafından
Evet biliyorum
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bence seni cok seviyor seni kiskanmis canm
(123 puan) tarafından
Sevdiğini biliyorum ama böyle yapması hoş değil
0 oy
tarafından
Seni sevdiğinden paylaşamamıştır bence
(123 puan) tarafından
Olabilir tabi ama böyle birşey yapması hoş deil herşeye akli eriyor buna da ermesi lazim
0 oy
tarafından
Kiskanmis cnm seni. Baskalarinin yaninda boyle yapilmaz diye anlat
(123 puan) tarafından
Anlatsam da anlamıyor ki ben öyle birşey demedim deyip işin içinden çıkıyor
0 oy
tarafından
Kız benimkiler seninkinin on katı beter 14 yaşlarında falan ama herkesi parmağında oynatır belli en fena girumcem bu olacak büyük görümceyi de geçer 
(123 puan) tarafından
Bu da öyle valla büyüyünce hemen evlenip gider inşallah yoksa bundan da çekeceğim var :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 877 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 629 göst.
13 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 982 göst.
0 oy
17 cevap 2,218 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu