0 oy
853 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Bana bir akıl verin 2 gün önce gece 11 de cıktı saat 4 e kadar asla ulaşamadım eşime 6 aylık hamileyim 4 e kadar oturup ağladım telefonu calıyordu ama acmıyordu 4 te eve geldi icmişti hic bir acıklama yapamdan uyudu sabah evde kıyamet koptu bir daha olmayacak dedi ben dedim ben babamın evine gidicem kızımı bırak git diyor seni öldürürüm diyor bir sürü tehtid beni her seferinde cocuklarımla tehtid ediyor bugün yine gelmedi hala yok ortalıkta arıyorum msj atıyorum acmıyor yine 4 5 te gelecek ve icmiş olacak kız kardeşide burada ben ne yapayım Allah aşkına nereye gideyim beni sürekli cocuklarımla tehtid ediyor 

28 Cevaplar

0 oy
(5,945 puan) tarafından
Çocuklarını  al ailene  git  canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canım yanlış anlama ama ben sarhoş insanlardan aşırı korkarım çok şükür çevremde akraba vs hiç yok icen ki haram ama hani Allah korusun eşim öyle bişey olsa yanında durmam çocuklarımıda durdurmam çünkü kafası yerinde olmaz ve o an zarar verebilur
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İçen adam çok zor canım babam 65 yaşında hala aynı içer gece yarıları gelir allah yardımcın olsun 
0 oy
(2 puan) tarafından
Canım öncelikle Allah sana sabır versin seni con iyi anlıyorum kendini üzme değmez çünkü gün gelcek ben kendimi niye üzdün bu kadar diceksin ama değmez seni anlamayan eş zor gerçekten öncelikle arkadaşlarıyla mı gidiyor gerçekten içmeye gidiyor bı araştır derim 
(1,264 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla gidiyor bundan eminim
(2 puan) tarafından
Canım aynı sorunları bende yaşadım 4 yıllık evliyim ailesine de söyledim kendi ailmide koydum araya yine aynıydı baktım bunun gittiği arkadaşlarına mesaj attım götürmeyin dedim benim yuvamı yikcaksiniz dedim bı sürü şeyler yazdim bı gün yine aynı gittiği gün akşam geldi hiç bir şey demiyor belli ki mesaj attığın adamlar benzetmiş o günden beri daha da gitmiyor
(1,264 puan) tarafından
Canım ben bunun arkadaşlarına msj atsam kıyameti koparır cok kıskanc hic bir arkadaşı kafasını kaldırıp bana slm vermez kafa önde merhaba yenge o kadar
(2 puan) tarafından
Benim mesaj attığim kişileri tanıyordum muhabbetim var di ama eşimi yoldan çıkarıyorlar di canım mesaj atmadan önce 1000 kere düşündüm acaba tepkisi ne olur diye ama hiç bir olmadı aksine tamda istediğim gibi oldu daha da götürmüyor lar canım eşimi o da gitmiyor artık aslında bu nevi ben delil peşindeydim çünkü o kadr bunlatmistiki beni bosanirsam mesajları sunmak için çocuğum için velayet davası kazanmak için yaptım Allah'a şükür gerek kalmadı ona da tabi sen eşini iyi tanıyorsun tabi ki ne yapacağını bilirsin
0 oy
tarafından
Ailesine haber ver canm yalnız basına bisey yapamazsın o adama
0 oy
tarafından
Erkeklerden nefret ediyorum 
0 oy
(665 puan) tarafından
Valla bacım aç açık birakmiyorsa ne yapacan sen tabi düzeltmeye calis çabala Allah hidayet versin dua et inşallah doğru yola döner ama baktın olmuyor bu yaştan sonra sen değiştiremezsin  ne hali varsa görsün hamilesin çocuğun var boşver otur evinde dayak yoksa kısıtlama yoksa ammaaaan ne *** yerse yesin tabi aldstmada yoksa...
(1,264 puan) tarafından
Dayak aldatma kısıtlama hakaret bunların hic biri yok cok şükür sadece keyfine düşkün
(665 puan) tarafından
Canım sen anca kendini yipratirsin ona hiç bişey olmaz bak çocuklarını dusunmelisin sürekli ağlayan babasıyla kavga eden anne durumuna düşme bak kendin diyosun keyfine düşkün diye ne yapsa da umursamaz böyleleri keyfien bak uykunu uyu yemeğini ye ne yapacan... Kimse seni umursamıyor da takma kafana hayat kısa ...
(1,264 puan) tarafından
Valla cok haklısın
(665 puan) tarafından
Boşver bak YouTube de var bı video kavga ettikten sonra ben ve eşim diye yaz kadın ağlıyor herif gitmiş zibariyir işte hayat bu kadar komik kendine değer ver bebeğim sen çok güzelsin boşversene...
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o kocan olacak herifi..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 216 göst.
14 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde dilekrzgr1907 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 713 göst.
0 oy
5 cevap 128 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (278 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,274 cevap

35,995 kullanıcı

...