0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın Kızlar ben 4 senelik evliyim ve hala arabamız yok 4 senedir kayınpederimin arabasını kullanıyoruz bugüne kadar hiç bir masrafına para vermedik eşim vermek istesede kızıp kabul etmediler.sadece yakıt koyup gitmek istediğimiz yere gittik ancak şuan kayınpederimin arabası arızalandı ve 6 bin lira masraf çıktı eşim bunun hiç olmazsa 2 bin lirasını ödeyelim diyor benim elimdeki son kolyeyi bozmak istiyor ben ise kolyemi vermek istemiyorum sizce hangimiz haklı?

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşinde haklı ama sende kolyeni vermemekte haklısın bilemedim

(37 puan) tarafından
Başka çare yok
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Sürekli sizde sıkıntısız biniyorsanız verin gitsin. Valla bizim pederin de var biz tövbe isteyemeyiz. Doğum için bile taksi tutqcqgız gidiş dönüş. Arabasızlık çok zor. Bende doğumdan bir kaç ay sonra işe başlayıp alcam Bi araba 
(37 puan) tarafından
Hamile kaldım kaynanam kayınbabama söyledi o günden beri kayınbabam araba dışında hiçbirşeyle bir yere gitmeyin diyor
(3,551 puan) tarafından
Ne güzel canım işte. Boşver ver gitsin. Ben de olsam veriridim. Valla zamanında da verdik bilezikleri borç diye qmq yıllar gecti ne verdiler ne ettiler. Bir kere bile söylemedim yüzlerije.
(37 puan) tarafından
Bende öyle düşünmeye başladım canim haklısın
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Esin çalışsın versin canm kolye de bozulmaz tamam kullanmissiniz falan ama esinin bunu dusunmesi lazimdi sadece araba icin degil insanin basina ne gelecegi belli olmaz biriktirmesi lazımdı zamninda babasına vermek isteyipte babasinin kabul etmedigi paraları bi kenara atabilirdi.
(37 puan) tarafından
Walla baska caresi yok yoksa bozdurmaz adım gibi biliyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 255 göst.
0 oy
18 cevap 445 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Dolunay65 (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 667 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 604 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

381,710 soru

11,427,343 cevap

34,987 kullanıcı

...