0 oy
425 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Dün eşim olucak adamla kaynanam yüzünden tartıştık eşim çok anneci ona laf söylememiz istemiyor neyse 1 hafta önceden söylemişti önümüzdeki hafta sonu Bir yerlere gidelim dedi bende tamam dedim hersy hazir falan dun tabiki de annesi yüzünden tartıştık bugünde bir yere götürmedi

6 Cevaplar

0 oy
(621 puan) tarafından
Anasınıkiye geri girsin o kadar düşkünse
(12,861 puan) tarafından
Biraz edep yahu sende annesin!!!
(4,698 puan) tarafından
Gerçekten bu laf oldu mu şimdi yakışıyor mu durduk yere ne için tartıştıklarını bile bilmeden yaptığın bu yorum belkide kocası haklı bilip bilmeden böyle yazmayın
(12,861 puan) tarafından
Haklı da olsa haksız da olsa bu laf çok ağır
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Cnm ayni benm esmde öyle annssine duskundur laf edince küser bana konusmaz artik bende annesi hakkinda konusmuyorum daha iyiyiz konusmayinca

Sende konusma annesi hakkinda bosver
0 oy
(119 puan) tarafından
Öffff valla niye evleniyoki bu erkekler ya gidin madem ananızdan kopamıyosunuz dizinin dibinde yaşayın kadınların siniri bozulmaz en azından
0 oy
tarafından
Kimse annesi hakkında.kotu.konusulsun istemez.haklida.olda.haksizda .hem sürekli konuşmanız sizi gozunde.kotu gosteriyo zaten.sorun belli  sizde konuşmayın..konuşunca.bisiylerin değiştiğini sanmıyorum..huzurunuzu bozmakla kaliyosunuz
0 oy
(42 puan) tarafından
Daha 1.5 senelik evliyim ve aile apartmanına gelin geldim( ah akılsızz başım ) anladım ki kocaya annesi ve ailesi hakkında haklı yada haksız hicbirsey demiycen. Geldi gitti dedi yaptı etti o bu şu... hicbirsey. Ne kafana taktıgın konuya bir çözüm bulup rahatlatır ne de seni savunur senin huzurun kacar sadece. Şimdi bir olay yasayınca kendi kendimi savunuyorum biri birsey diyince cevabini veriyorum olayları hiç anlatmıyorum eşime. Evimin içinde mutluyum en azından. Bunun tek cözümü bu canım. Adam annesini atamaz degistiremez napsın mecbur annesini savunur annesine bagıracak halide yokyaa. O yüzden sen kendi işini kendin görcen saygı çercevesinde.Allah hepimize huzurlu yuva versin huzurumuzu daim etsin.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Ne olursa olsun anne. Bende kayınvalidemle pek anlaşamam sinir olduğum tarafları çok fazladır ama kocama anlatmam idare ederim. Sonuçta ne olursa olsun o onun annesi. Yeri geliyor kendi annemle bile anlaşmazlığım oluyor. Kendi anneme nasıl anlayışla karşılıyorsam onada aynını yapıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 424 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aslibugracan (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 488 göst.
31 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Cocalll (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,445 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde Songull_dlmz04 (17 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap