0 oy
481 göst.
Aile kategorisinde (321 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eltim boşanacaktı boşanmadılar geri barıştılar ayrılık sürecinde bizim alt komşu her şeyi eltime yetiştiriyormuş, bende bunu bilerek eltimin yaptıklarını bizim alt komşuya söyledim oda benim dediklerimi eltimle diyormuş hep kaynımda geldi aşağı komsun her şeyi elife yetiştiriyor dikkat edin dedi bende watsaptan durum paylaşrım eltim engelli bende ek durumum" hicbir şeyin farkında değilim sanıyolar ama at iziyle i.t izi degişsin o zaman konuşcam" yazdım, eltimin halası gördü tek hemen eltime yetiştirmiş eltimde kaynımı aramış, kaynımda beni aradı bende dedim ki" abi bende numarası yok hem o niye üstüne alınıyor ki kuyruk acısı mı var hayırdır "dedim o da" tamam abim biliyorum ben seni çenesi durmuyor" ne dedi kapattık telefonu, 4 gün sonra birleştiler tabi bundan önce eltim hep bana eşimin ona yaptıklarını anlatıyor abim önce bize alışveriş yapardı sürekli şimdi yapmıyor ne diyo ben mesela eşim beni aramıyor bazen günlük dedikten 2 gün sonra bu abim beni hep arıyordu diyo hamile kaldım abim ben hamileyken yardım etti ne diyip durdu amaç neyse konuya giriyorum biz bugün kurban kesmeye köye gitmedik ben onu orda görsem paralarım eşimde bunu bildiği için gitmedi zaten bi4az üzüldüm ayrı kaldı diye ama eltimle karşı o kadar sinirliyim ki elime alsam sağ çıkamaz o derece yani 

5 Cevaplar

+1 oy
(13,570 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kim ne demiş ne anlatmış sen ne payladtn kim kime yetstrmis :dizzy:

(6,204 puan) tarafından
Kimin kimi kestigi onemli orayi atlamayalim :D
(13,570 puan) tarafından
Algilayamadim  :/
(321 puan) tarafından
Simdi anlaşılır oldu mu?
(13,570 puan) tarafından
Evet daha iyi..

Amaannnn bizde bi laf var.
Kuma kumayla gemisini yürütmüş,
Elti eltiyle yurutememis
(321 puan) tarafından
Benim onunla bir sorunum yok o eşimin iyi niyetini kullandı bana karşı
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sağ çıkmaz ne demek kimse kimseye el kaldıramaz sorun varsa konuşularak çözülmeli.
(321 puan) tarafından
Konuşmaktan anlamıyor kendisi
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bı de anlasaydim yazdığını 
(321 puan) tarafından
Simdi oku :D
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Eltin bir seyleri ustune alinmak icin hazirda bekliyo belli:DEsin onceden bir seyler almis olabilir suan alma gibi bi zorunlulugu yok o zaman da yoktu gerci

(321 puan) tarafından
Durumları pek iyi değildi çocukları küçüktü yani çocuklara alıyormuş eşim yani aman kıskançlığından çatlayacak sinsi
(6,204 puan) tarafından
Cocuklara aliyorsa,durumlari kotuyse tabi alabilir ama bunu surekli dillendirmesi sacma
(321 puan) tarafından
Daha bu ne ki hamileliğini anlamadım onun yüzünden
(6,204 puan) tarafından
He deyip gecin ugrasilmaz oyle insanlarla
(321 puan) tarafından
Öyle de insan ister istemez sınır oluyor
0 oy
(255 puan) tarafından
Cok bisey anlamadim ama eltinle arana mesafe koy onun hakkinda konusma kimseye kaynin aradigindada eltinle ilgili bisey deme yuva yıkılması zordur yapma doldurma ona karsi mesafeni koy karisma bence kayninda esinin arkasinda durmasi lazim senin basina oyle bisey gelse esinin arkasinda durmasını istersin karisma bence koy mesafeni

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 238 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 785 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (882 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,775 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 505 göst.