0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından

Bebeğin maması bitti sabah 8de uyandırdım eczaneden al gel diye sütüm yetmiyor çocuk bu saat oldu açlıktan uyuyamadı emdiriyorum ama yetmiyor maalesef ağlıyor açlıktan. 8 de kaldırdım gitmedi 9da tekrar kaldırdım karnım ağrıyor dedi. En sonda bana rahatsızlık vermeyin dedi. Kırılmam gerekmez mi bebeğimle benden rahatsızmış gibi konuştu

32 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Şimdi uyanıp kendine gelince diyecek niye dünden söylemedin.bidaha mama az kalınca aldır yazık o bebeğe bitmeden al koy 
-Reklam-
0 oy
(945 puan) tarafından
Oğlu açken kendisi karnım ağrıyor diyip yatıyor mu cidden, insan kendi evladına da vicdansız olmaz ki.. 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bittiği belli değil miydi? 1 gün öncesinden ya da 2-3 gün, alınanilirdi. Belki yorgundur. He gene öyle konuşmamalı 
0 oy
tarafından
Marketten gidip al kendin cnm.ya da ayı büyükse kaşık maması yap evde.youtube da tarifler var.
0 oy
(12,870 puan) tarafından
Böyle bir durumda eşimi hiç beklemeyip gidip kendim alırdım yazık o bebeğe üzüldüm
0 oy
(6,071 puan) tarafından
Onu o yataga gormerim walla vijdansiz sorumsuz herif al cocugunu git al gel kuzumm cocuk ac kalir mi
0 oy
(375 puan) tarafından
Al cebinden parayı kartı bin taksiye çocuğunla al gel. Kaldırsaymış k.ıçını s.ığır ya. 
0 oy
(18 puan) tarafından
Canim benim haklisin tabi ki.A101 , migos, sok falan sanal uygulamasini indir oradan siparis ver.hatta trendyol hizli market hemen getiriyor bebegini sorumsuz bir babanin vicdanina birakma
0 oy
(313 puan) tarafından
Valla kirilmakdan mi bahsediyorsun hala yatakdan atar paralarim adamı 
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm o gitmiyorsa al bebeğini bin taksiye git. Ne bencil adam bebeği açlıktan ağlıyor o malak gibi yatacak. Böle insanlara çocuk filan yapmayacaksın ne sorumsuzluk.
0 oy
tarafından
Neden bikac gun onceden almadiniz
0 oy
tarafından
Çocuk açlıktan uyuyamıyor ağlıyor kocan da beni rahatsız etmeyin mi diyor. Öyle kocanın da babanın da kalıbına tüküreyim. Kırılmak ne ağzına etmen lazım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 246 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,754 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 361 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 792 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Misafir67 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 907 göst.

385,709 soru

11,532,525 cevap

35,204 kullanıcı

...