0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aynı evde yaşıyoruz kaynanamla anlaşamıyoruz birbirimizle konuşuyoruz çok bıktım artık nereye kadar böyle olcak aç kaliyorum kadın bana burun kiviriyor yemek yiyemiyorum rahat davranamiyorum bıktım nasıl davrancam bu duruma 

7 Cevaplar

+5 oy
(937 puan) tarafından
Valla aynı eve gelin gitmeyi kabul ederken düşüneceksiniz bunları 
tarafından
Aynen oyle bastan kabul ediyolar sonra kaynanam soyle kaynanam boyle o zaman o imzayi atmadan once cirkeflik yapup istemiyorum eger ananla yasicaksam evlenmem diceksin oldu bitti sanki zorla kaynanan ile yasican diye imza atirdilar
(937 puan) tarafından
Sene 2021 hala beraber oturuyorum diyenlere çok şaşırıyorum cidden
tarafından
Beraber oturmakdan ziyade başta kabil ediyolar etmesinler kocasi zorla imza attirmadi ya
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Anca evini ayırarak.
0 oy
tarafından
Esinle konusup biran once evini ayirmalisin yoksa dahaaa cokkk ac kalirsin
0 oy
(326 puan) tarafından
Evini ayırmaktan başka şansın yok birde o nasıl davranıyorsa öyle davran rahat ol yani orası seninde evin yapacak bişi yok yani hiç kimse için kendimi kısıtlayamam 
0 oy
(313 puan) tarafından
Cevap çok basit kaynana adı üstünde doğası gereği öyle davranıyor öleceği günü düşünsün herkes hesap gününü 
0 oy
(3,530 puan) tarafından
Evlilik adı üstünde ev den türemiş evlenince insanlar kendilerine ev kurarlar siz başkasının kurduğu evde yaşıyorsunuz bu sorunlar o yüzden normal başta ne olursa olsun kabul etmeyecektiniz sonrasında üzülen siz oluyorsunuz 
0 oy
(593 puan) tarafından
Kaynanalar kaynanalik yapmada olmaz bizde gelinlik yapmazsak olmaz doğanın kanunu bu . Bende aynı dertten muzdaribim aynı evde düşman misali

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (247 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 319 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 638 göst.