0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Akşam acile gitsem gebelik öğrenmek istiyorum bakar mısınız desem bakarlar mı 

11 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Belki bakarlar ama acil çok yoğun değilse. Ben doğum için gittiğimde bir kadın gelmişti gebelik testi için ona yapmadılar şuan sadece acil durumu olanları alıyoruz diye.
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Ozelde yaparlar ama devleti bilemiycem
0 oy
(568 puan) tarafından
Niye akşam gidiyorsun ki canım
tarafından
5 günün geçti de kan vermek istiyorum işte sabırsızlanıyorum
0 oy
(187 puan) tarafından
Özelde acilden giriş yapıp gebelik için kan vermek istiyorum demiştim aldılar devlette nasıl bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Genelde yapıyorlar canım
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Genelde tersliyorlar sen bilirsin 
0 oy
(28 puan) tarafından
Günüm geçti deyip muayene olursn kan alıyorlar belli oluyor benim oğlum ilk acilde öğrendi mide bulantısı falan vardı gittimo zamanda 3haftalıl hamile olduğu öğrendim ama tâbi kadın doğuma git denildi sabahta da gitmiştim direk kadın doğuma gitsene
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Devlette yasaklandı direk gebelik tahlili yaptırcam deyince yapmıyolar burda. Sen şikayetim var de mide bulantısı baş dönmesi var de onlar gebelik varmı derse bilmiyorum olabilir de öyle bakarlar
0 oy
tarafından
Acil de gebelik testo yapmıyorlar diye biliyorum canım yanı sadece ona bakmıyorlar diye biliyorum ama rahatsizim diye gider de ilaç yazarsalar gebelik şüphem var dersen bakarlar beta ya
0 oy
(130 puan) tarafından
Dersen ki kaşıklarım cok agrioyr, Idrarimi yaparken yanmam var diye ve adetim de gecikiyo tahlilde yaparken onada bakarmısınız diye rica edersen bakabilirler öyle yapmıştım ben normal bakmiyoruz ama tatlı dilinden dolayı yapalım demişti :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ssğlık ocağında baktırsana

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 240 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.